Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bak sana sole anlatayım canım doktr bıze dedıkı 23 aralıktan ıtıbaren 10 gun sık ilişki olsun bızım 29 una kadar bırer gun arayla oldu ılişki sonra yenı yılda dısardaydık 30 31 olmadı ovulasyonda sanırım benım 29 unda bıttı yaanı daha 9 gun oldu..kan ıcınde 12.gune kadar bekleyeyım dıorum

bebeğim kanda çıkar ama beklemene gerek yok bence birde zaten önemli günlerde ilşki olmuş bence korkma kana git

bebeğim şöyle bir şeyy ben ne zaman ovalasyon olduğunu bile bilmiyordumm o yüzden o tarihi değilde ancak şöyle söyleyebilirim adetim geçtikten 1 hafta sonra idrar da ancak çıkabildi

demek kuba we tutkunun gec dollenme deılmış canım hemen ıdrarda cıktı..senınkı gec dollenmış olabılır..benımkının akıbetı bellı deıl..ozaman ben boşuna para werıp ıdrar testı alıp durmayayım bı hafta bekleyeyım..senın kan testın kacıncı gunude oldu

yoookk bebegmm size kahvaltı yapmaaya çalışırken yazıyodumm 11 30 da randevum var 5 haftalık olmak üzerim dün gece dege r 1083 dü bakalım belki kese görünürr çişmde yok :KK43: :KK70:

bebeğimm gidene kadar suu içç 4 bardak iç git kesin görünür benm 1200 olduğunda görünmüştü yakın bir değer ama su iççç eline şişe al gidene kadar iç beklerken iç :)

bebeğimm gidene kadar suu içç 4 bardak iç git kesin görünür benm 1200 olduğunda görünmüştü yakın bir değer ama su iççç eline şişe al gidene kadar iç beklerken iç :)

canım benim pazar günüü 498 di dün akşam gece 11 gibi 1083 olmuşş sımdıı kaç saat geçtii aradann 2ooo e yaklasmısdır :)

demek kuba we tutkunun gec dollenme deılmış canım hemen ıdrarda cıktı..senınkı gec dollenmış olabılır..benımkının akıbetı bellı deıl..ozaman ben boşuna para werıp ıdrar testı alıp durmayayım bı hafta bekleyeyım..senın kan testın kacıncı gunude oldu

adetim geçtikten 4 yada 5. gündü canım ama benmki 500 bile değildi çıktığında canm 3 gün sonra döllenme olmuş doktor bildi zaten birde bende ilşki sayısı belli olduğu için öyle tespit edebildik

adetim geçtikten 4 yada 5. gündü canım ama benmki 500 bile değildi çıktığında canm 3 gün sonra döllenme olmuş doktor bildi zaten birde bende ilşki sayısı belli olduğu için öyle tespit edebildik

ben 2 gun daha bekleyeyım canım daha benım adetım gecıkelı bugun 2.gun...belkı psıkolojık fılandır...

ben 2 gun daha bekleyeyım canım daha benım adetım gecıkelı bugun 2.gun...belkı psıkolojık fılandır...

bebeğim 10.gün kesin çıkması lazım 4-5 günden itibarende kanda çıkar diyorlar bak kübra kana gitti 1 saat içinded öğrendi vereceğin altı üstü 20 lira boşver takılma o paraları nerelere veriyorsun bir düşün gidip bir kahve içip kalkıyorsun yaptır bebeğim kan testi

bencede bekle cnm ya 2 gün daha dişini sık.
Yoksa bende senin gibi heycan yapıpda erken gidip kan verdiğim oldu ama benim sonuç hep hüsrandı.
Senin öyle olmaz inş.
En azından kesin sonuç alırsın.yoksa bugün gidersen gebelik varsa da haliyle değer düşük çıkacak.
Bu seferde acaba değer düşer mi,yükselir mi,var mı,yok mu diye kendini yer durursun.
O yüzden bence en iyisi 2 gün daha bekle.

Kizlar gunaydinnn ne kadar neseli baslamis topic gune :) maasallah nazar degmesinn :)

Tutkucum degerin yukselmis cnm cok sevindim super :)

Cookk hastayim ise gitmedim yatiyorum esim dun de gitmemisti aile boyu hastayiz :KK43:
Dunku pembe kanin devami gelmedi henuz sabah 7 de yine test yaptim o da pazar gunku gibi cikti bugun artik kan vericem yiter :)

günaydınnnn arkadaşlarımmmm ne de güzel haberler varrrr yaaa ne de guzel haberlerr varrrr kubraa tebrık ederım canımm allh sağlıkla bır nefeste kucağına almayı nasip etsınn darısı bızım başımızaa hayırlısıyla senın bebişinedee kazak örmeye başladımm:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

canımmm tşk ederimm..Aminnnnnnnnnnn :) Rabbim sana da nasip etsin inşallahhh :)

bebişimedee kazak ne yakışacakkk :) teşekkür ederiz teyzesii :)) henüz yok gibi bişey ama olsunnn :))
muckk muckkkk

bebeğim 10.gün kesin çıkması lazım 4-5 günden itibarende kanda çıkar diyorlar bak kübra kana gitti 1 saat içinded öğrendi vereceğin altı üstü 20 lira boşver takılma o paraları nerelere veriyorsun bir düşün gidip bir kahve içip kalkıyorsun yaptır bebeğim kan testi

canım sordumda bıyer 50 mılyona bı yer 40 mılyona yapıo testı burda ole ucuz deılkı

bi de geçen ne diyo biliyo musun madem sorun yok niye hmile kalmıyorsun diyor çok sinirlendim sanki benim elimdeee... ben ggdan bakıyodum canım dur ordan bakıcam :)))) evet duymaz görmez görürse de geçen aydan vardı derim:)))))

baktım canım görmedm dediğin gibi.. ggda kapıdan ödeme yok sanırım

hmm..bak şimdi kızdım onaa..bence şöyle de bir daha derse..sadece benden kaynaklanmıyor..sende de olabilir..ayrıca Allah'ın takdiri.. de..
sen testini al bebeğim..güzelce eşine belli etmeden yap..hatta söylediklerini umursama..sen keyfini çıkarr bu ayınn..
:KK66:

X