Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Aminnnnn rabbim onları yanımızdan eksik etmesin valla.

Bende güçsüz değilimdir hiç bir zaman ama daha yeni oldum ya onun için böyle gerginim üzüntüm ondan yarına geçer sanırım önümüzdeki aya göre bakıcaz artık bu seferde olmazsa bize İzmir yolları gözüküyor ben istanbuldayım tanıdığımız doktorda izmirde Tlf da konuştuğumuzda öyle demişti bu ayda olmazsa ilişkiden sonra ne kadar canlı kalabildiğine bakacakmış her yolu denemekten başka çağre yok :)

Durmak yok yola devammmm süperrrsinn:)gelsin bebişler valla içimden geçti Bebişler demek :))

Hormonlar bizi dağıtıyor valla ben hasta olacağım zaman millet slm vermiyor can güvenlikleri açısından hele bide geciktiyse ne güzel iyi bir doktorun varmış.inşallah bebişi kontrole gidersin ona

Hormonlar bizi dağıtıyor valla ben hasta olacağım zaman millet slm vermiyor can güvenlikleri açısından hele bide geciktiyse ne güzel iyi bir doktorun varmış.inşallah bebişi kontrole gidersin ona
He valla aynı bende öyleyim eşimde dio o zamanlar senin her ay ki bu adet sinirinden usandım :) ALlah razı olsun doktorumdan burda tahlillerimi yaptırıyorum Tlf okuyorum herşeyi anlatıyo yumurtlama günlerimi hesaplıyo yapmam gerekenleri söylüyo filan olmazsa gideceğiz işte bu ayda olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…