Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kuzum gunleri sirayla yazarken carsambayi atlayip en sona yazmislar ordan aklinda kalsin sali gecesi yani.ayrica tum aylarin ilk ve 15.gunleri ramazan ve kurban bayramlarinin ilk gunleri demis bir de siddetli ruzgarli havalarda demis.bundan sonra dikkat ederiz :)

ama yaa o güne denk geldıyse :KK43:

merhabalar güzel bayanlar:KK3: bildiğiniz üzere gece bekleyen test sabaha çift oldu diye dün test yapacaktım.testin sonucu negatif, ama hala hasta olmadım 2 gün geciktim.sanırım bu ay stres yaptım diye hastalık gecikiyor.bikaç gün daha bekleyip sonra bi doktora gidecek.ilk defa gecikme yaşıyorum son 3 senede :44:

merhabalar güzel bayanlar:KK3: bildiğiniz üzere gece bekleyen test sabaha çift oldu diye dün test yapacaktım.testin sonucu negatif, ama hala hasta olmadım 2 gün geciktim.sanırım bu ay stres yaptım diye hastalık gecikiyor.bikaç gün daha bekleyip sonra bi doktora gidecek.ilk defa gecikme yaşıyorum son 3 senede :44:

stresden olbılırr canm 5-10 dk sonraa kı sonuçlar yanıltıcıı olabilirr zatenn testın içeriginde de yazar ne kadar beklenmesı gerektıgı :)

Kızlar bu ayda hüsran 2günlük gecikmeden sonra adet oldum bugün sanırım fitilden dolayı gecikti. çok üzgünüm ya :KK43:

kızlar bişey sorcam ne olur cevap verin? adetime 3 gün var ama ellerim sırtım ayaklarım soğuk terler döküyorum uyandığımda terli uyanıyorum böyle olan varmı bilginiz varmı cevp verin lütfen.

Kızlar bu ayda hüsran 2günlük gecikmeden sonra adet oldum bugün sanırım fitilden dolayı gecikti. çok üzgünüm ya :KK43:

Üzülme inşallah bidahaki ay hamiş olursun rabbim hakkında hayırlıısnı versin canım bu gece sana dua etcem tüm anne olmak isteyenleride unutmamak kaydıyla dualarım seninle dualarımızla olur inşşallah.

Üzülme inşallah bidahaki ay hamiş olursun rabbim hakkında hayırlıısnı versin canım bu gece sana dua etcem tüm anne olmak isteyenleride unutmamak kaydıyla dualarım seninle dualarımızla olur inşşallah.

Sağol güzelim 2senedir uğraşıoruz böyle olunca insan umutsuzluğa kapılıyor işte elde olmadan üzülüyo insan herşeyde vardır bir hayır senin durumuna gelince bende de aynı şeyler vardı ama belki benimki psikolojikti inşallah sende vardır birşeyler cnm

rabbim inşşallah dualarını geri çevirmez. çok şükür halimize doktorlar hiç umut vermiyo bazı anne adaylarına halimize şükürler olsun rabim onlarada bi mucizze gösterir inşşallah.

rabbim inşşallah dualarını geri çevirmez. çok şükür halimize doktorlar hiç umut vermiyo bazı anne adaylarına halimize şükürler olsun rabim onlarada bi mucizze gösterir inşşallah.

Orası öyle güzelim ama hiç bir neden yokken herşey normalken her ay bu üzüntüyü yaşamakta insanı yıpratıyor ama ALLAH ında bir bildiği vardır elbet siz ne zamandır uğraşıyorsunuz tatlım

Güçlü bayanlar nerde görülmüş bir kadının umutsuzluğa düşüp pes ettiği.Rabbim herşeyin hayırlısını versin engelli çocuklarla çalışıyorum onların hikayeleri yaşadıkları ailelerin özelliklede annelerinin psikolojilerini bir bilseniz.bizler elimizden geleni yapıyoruz.yeni bir yıl yeni umutlar:KK34:

Biz daha yeniyiz 6 aylık evliyiz bu ay hapı bıraktım adetimi bekliyorum 3 gün kaldı ama 10 gün geçik bel ve kasık ağrılarım var artık bilmiyorum bakalım hayırlısı olsun hakkımızda buğünde soğuk terler dökmeye başladım ama duygusal bişey olduğunda terlemem oluyo bazı kere.

sana bişey söyliyim umudunu kaybetme bi arkadaş vardı kaç yıl uğraştılar tüp bebek denediler aşılama yaptırdılar ama hiç biri olmadı sonra birden hamile kaldı 5 aylık şuan kızı olcakmış umutsuzluğa kapılma sakın ama ona takma kafayı başka şeylerle uğraş bakalım neler olcak uğraşmayınca insan kendini dinliyo valla :)

Son düzenleme:
İyi geceler hanımlar aranızda yeniyim. Bende bebek diye delirenlerdenim 2 günüm var bat a bakalım ne sonuç çıkacak beklemek çok zooorr

Kendi adıma karar verdim bebişe değil kocişe odaklancam bundan sonra. Ne şanslı bir insanım ki o hayatımda olmasa böyle güzel bir duyguyu yaşamak istemezdim.onlarda çok yıpranıyor bu süreçte.biz çocuk için değil sevdiğimiz için evlendik. Rabbim inşallah ailelerimizi büyütmemize fırsat verir:KK16:

X