Erken hamilelik belirtileri hakkında....

doktor sadece negatif dedi sinirlendim çıktım hiç bişi sormadım ((((((((

kuzum üzülme yaaaa lütfen, geç döllenme de olsa regl geçtikten sonra çıkması gerekiyor mu onu net bilmiyorum doktora sorsaydın keşke geç döllenme olabilir mi diye

büşracım bi sakin ol üzülme belkide öle dğldr bir kaç bekle adet olmazsan tekrar test yap ama 2 çkması düşndùrdü beni bnde bşy yoktu 0.1çktı

kızlarr günaydınnn..

herkese iyi haftalarrr..
ben bugün bir enerjisizim sanırım

zaten evde saç kurutma makineside bozuldu noldu anlamadım. ıslak saçla işe geldim..
huysuzumm..
ayrıca herkes bi belirti yazıyor bende belirti falan yokk..
bu nasıl iştir..

doktor sadece negatif dedi sinirlendim çıktım hiç bişi sormadım ((((((((

canım bak başka bir topicten alıntı;

hatalı çıkma ihtimali varmş o yüzden biraz daha bekle ya da bikaç gün sonra tekrar kan ver bence.

"02-08-2013, 09:33 Konu Sahibi : bigo77 #10 Ebruturk Ebruturk isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
Papatya

Giriş tarihi
Mar 2013
Benim adetim 8 gün geçmesine rağmen kan testim negatifti. Negatif çıktığında hamileymişim. Ama testte çıkmadı. Tabi doktor 10 güne adet olursun dedi ben yine olmadım tekrar test yapıldı. Hamileymişim:) darısı isteyenlerin başına hayırlı bir şekilde.
Beğen
Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla Bu mesajdan Alıntı "

günaydın canım üzülme yalnız değilsiinnnz, bende de hiç belirti yok sadece göğüslerim şişmeye başladı o da perşembe günü regl günüm o yüzden standart regl belirtim :)

betülüm keşkeeeeee benimde öyle olsa keşkeeeee (((

betülüm keşkeeeeee benimde öyle olsa keşkeeeee (((

inşallah canım hiç belli olmaz sen rahat olmaya çalış bebeğim, acaba bi idrar testi mi yapsan yaa aynı topic te kan verip negatif çıkınca idrar da 2. çizgiyi görüp tekrar kan vererek öğrenenler de var.

inşallah canım hiç belli olmaz sen rahat olmaya çalış bebeğim, acaba bi idrar testi mi yapsan yaa aynı topic te kan verip negatif çıkınca idrar da 2. çizgiyi görüp tekrar kan vererek öğrenenler de var.

biraz daha beklicem canım napyım başka çare yok

günaydın canım üzülme yalnız değilsiinnnz, bende de hiç belirti yok sadece göğüslerim şişmeye başladı o da perşembe günü regl günüm o yüzden standart regl belirtim :)

canım özellikle vücuduma bakmıyorum ama benimde göğsümün yanları ağrıyor dokununca..
ben regl olacağım zaman bazen ağrım olurdu..
amannn bazen sıkılıyorum valla..
zaten ters kalktım bugün yataktan..

kızlar yazıyor şu oldu bu oldu diyee.. arkadaş bizdeki vücut değil mii :)) bizimkinde niye bişey olmuyor :)))))

bizim bebeğimiz olmıcak mı hiç
bende çok kötüyüm kübram :2::2::2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…