Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bizim bebeğimiz olmıcak mı hiç
bende çok kötüyüm kübram :2::2::2:

bitanemm olur mu öyle şeyyy..
bak yine bunalımcana bağladın..
olmaz mı hiç olacak bir gün elbett..
herşeyin bir zamanı var bebeğimm..
sen böyle üzülünce o sana daha geç gelecek
topla kendini..dünyanın sonu mu.??
hem biraz daha bekle bakalımm belki test hatalıdır..
ayrıca seninki tam sınır..

ya diğer kızlar nerde..onlarda gelseler de bi değerlendirseler

Hiç sorma :) Ama psikolojik belirti olmasındansa böyle olması iyi en azından ümitlenmiyoruz :)

tatlım bu arada ben bi doktor soracaktım onu sordum ama buraya da yazdım sanıyorum yazmamışım

siz naptınız doktor buldunuz mu annemin doktoru ankaradan ayrılmış ya 2 ay önce:S

SINIR DERKEN? mORALİM OKADAR KÖTÜ Kİ ARAŞTIRMAK BİLE İSTEMİYORUM

benim gitttiğim doktor şuan tıp merkezinde.. şuan onunla idare ediyorum..
bu hamilelik durumuna göre değişecek..
hoş hamile kalabilirsek :))
deliye bağlıycam artık az kaldıı
zaten saçımda ıslak baş ağrım başladııııı

bizim bebeğimiz olmıcak mı hiç
bende çok kötüyüm kübram :2::2::2:

canım olacak tabi ya yıllarca bebekleri olmayanlar var onları düşün onlar da anne baba olmak istiyorlar hatta doktorların ömür boyu çocuğu olmayacağını söylediklerini düşün.
çok şükür sağlıklıyız ufacık tefecik mini mini birlerimiz olcakkkk :)

O yüzden her zaman gece duş alıp yatmak lazım :)

ben zaten söylediğim gibi bu ay olmazsa biraz erteleyeceğim hiç kasmıcam kendimi ilaçsız korunup oluruna bırakıcam

burası aslında bizi çok etkiliyor yaaa bi süre uzak mı kalsam diyorum ama sabah kalktığımda telefona sarılıp hemen buraya bakıyorum :)

saçımla uğraşmamak için ilk kez sabah bıraktım duşu..
üşendim başıma bu geldiii..
kendime kızıyorum şimdi de..derdin ne yatmadan alsaydın duşunuu

valla bazen bende öyle düşünüyorum ama sizinle konuşunca rahatlıyorum canım..diğer türlü daha çok kendimi dinliyorum..

AZİZE33 benim bi arkadaşımında kanda ilk zamanlar çıkmadı üçüncü kan verişinde çıktı hamile olduğu sıkma kendini hayırlısı.

ben de lisede falan sabahın 5 inde kalkar hergün duşa girer saçımı falan yapardım, zamanla gece duş sabah saç oldu sonra gece duş ve saç sabahta hemen çık oldu :) 1 yıldır da zaten saç gibi derdim yok :)

evet geçen ay ben kendimi dinlemenin sınırlarını zorlamıştım siz sayesinde teste kadar zaman geçti rahatladım :)

büşra sonuçta daha adet olmadn kndni topla tatlım yapma böle daha 2.ci denemen bu kadar yıpratma kndnı senınle aynı şeyı yaşadm bn bu ay ümidni kaybtme belkide kanda çkmyo şuan bu kadar üzme kndni adet olcksan bile o bile gecikir inş umdğumz şey olur

merakk etmee canım bnde de tıkk yok hiö bi belirti
ayrıcaa sinüzitin varmı benimde gece bı kaç defa kurutmadann ıslak saçlaa yattımm korkuyorum soınradan cıkuyoo cunkü acısıı başım agrırsaa yandımmm

ya öylede adet olmadığıma bile sıkılıyorum herşeyim alt üst oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…