Erken hamilelik belirtileri hakkında....

rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.ne güzel bir haber güzel annecik :KK16::KK16::KK16: Ayyyy kendim olmuş gibi tuhaf bi his geldi yahu çok mutlu oldum:KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen canımm aminn cokk saoll canm benımm teşekkürr edermm emin olun bende şurdan bı kişi bile cıksa kim olursa olsun kendım gibi çok sevinirim çünkü burayla burdakılerle içli dışlıı oldukk insanın aılesınden gıbı

aynen canımm aminn cokk saoll canm benımm teşekkürr edermm emin olun bende şurdan bı kişi bile cıksa kim olursa olsun kendım gibi çok sevinirim çünkü burayla burdakılerle içli dışlıı oldukk insanın aılesınden gıbı

Ne olursa olsun bir kadını en iyi yine başka bir kadın anlıyor.ailemiz büyüsün inş. Eminim sırayla herkesten güzel haberler alçaz sonra sen yeni bir topik açıcan bebek bakımı doğum sonrası kilolar falan :KK9::KK9::KK9:

Ne olursa olsun bir kadını en iyi yine başka bir kadın anlıyor.ailemiz büyüsün inş. Eminim sırayla herkesten güzel haberler alçaz sonra sen yeni bir topik açıcan bebek bakımı doğum sonrası kilolar falan :KK9::KK9::KK9:

ay ne güzell demii canımm gerçi aıleyee hep yeni üyeler eklenıyorr ama olsunn :) herkez kabulumüzz yaa bı an önce salı olsun yaa :)

Canim beniiimmm annelerin dualari kabul olur biliyorum zaten hepimiz icin dua ettigini.hemen soylemeyin herkese kalbi atsin oyle soyleyin.benim varsa biz annelere babalara bile soylemicez yine kotu birsey yasarsak Allah korusun herkes cok uzulur. canim yaa inan sanki kendimmis gibi sevindim :)

canım ümitlndirmek istemiyorumm cunku korkuoorumm hayal kırıklıgından :KK43: sen eşini bekle bak çizgii var diyosunnn inşşş yapacagın testtede vardırr ve ufacıkda bı cızgı görsen hemennn gitt kan testınee hiç bekleme eşime söyledim canım bugun pazar oldugu ıcın sabah yaptım testı o da evdeydı degerım salı gene bakıcamm ıstee 2 katına cıkmasıı lazımm ben halen ınanamıyorumm ben hamıleyımm ınanamıyorumm yanii allahımmm nolurr kımseyıı bekletmesınn benıı ılk ayımda sevındırdıı ama cok içten duaa ettımm çokkkkk görmenn lazımm allahım huyumu bılıyorsun ufack bişey de heveslenuıyrumm ne olurr benı cok begkletmee dedımm:) bana mutlakaa haber ver canımm olumluu olumsuzz kalbimm seninlee inşşş olumludurr gerçekden çokk içten söyluyorummben mutluyum sizde mutluu olsunn allahım herkesin yüzünü güldürsün :)

ne güzel dua etmişsin ALLAH da gönlünr göre vermiş....inşallah sağlıkla kucagına almakta nasip olur.bende uzun zamandır bebek istiyorum beklemenin ne kadar zor bi durum oldugunu bilirim ALLAH isteyen herkese bebek sahibi olmayı nasip etsin

Selam kizlar bende hamile kalmak icin uğraşiyorum 3 senelik evliyim 24 yasindayim bi türlü olmuyu napicaz böyle ne zaman gelicek bebislerimiz :-(

Canim beniiimmm annelerin dualari kabul olur biliyorum zaten hepimiz icin dua ettigini.hemen soylemeyin herkese kalbi atsin oyle soyleyin.benim varsa biz annelere babalara bile soylemicez yine kotu birsey yasarsak Allah korusun herkes cok uzulur. canim yaa inan sanki kendimmis gibi sevindim :)

bılıyorumm canım sevındgınızı :) sızzde bı an önce hamişş kalında ben de sizee sevnyeımm hanıı nolduu test :)

ne güzel dua etmişsin ALLAH da gönlünr göre vermiş....inşallah sağlıkla kucagına almakta nasip olur.bende uzun zamandır bebek istiyorum beklemenin ne kadar zor bi durum oldugunu bilirim ALLAH isteyen herkese bebek sahibi olmayı nasip etsin

aminn allahım bi an önce herkeze nasipp etsinn ben daha bseyy analayamadımm bi an öncee kalp atışlarını felan duyarsam inşş

bılıyorumm canım sevındgınızı :) sızzde bı an önce hamişş kalında ben de sizee sevnyeımm hanıı nolduu test :)

tutkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cok mutlu oldum canım cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk..aramızdan bu ay sen cıktın sukurler olsun.....................yarın konusuruz ben baska yerden gırıorum sımdı sızlerı merak ettım...hayırlı olsun.........bugun adet gunumdu bende olmadım adet beklıorum daha bakalım.........................kendıne ve bebışe ıyı bak................

tutkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cok mutlu oldum canım cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk..aramızdan bu ay sen cıktın sukurler olsun.....................yarın konusuruz ben baska yerden gırıorum sımdı sızlerı merak ettım...hayırlı olsun.........bugun adet gunumdu bende olmadım adet beklıorum daha bakalım.........................kendıne ve bebışe ıyı bak................

yaa sizin bu ilginizde beni çok sevindiriyorr yarın bi an önce olsunda gelin valllaa bende dayanamıcamm hepinizi görmek istiyorumm çok saoll canımmm inşş olmazsın inşş hamişş sayısıı artarr ne olur olmayaınn yaa lütfenn :) cetrina diyordu bana kendini sık dıyee sizde sıkın :)

iki tanee yaptımm canım emin olamadım birini ilk idrarla ikincisini de sonrakyle yaptım dur resmını atıcam

canımmmmmmmm hamile misin sen artıkkkkkkkkkkkk cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cabukkk cevap at mesaj attım kutun dolu dedi canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

belırtılerını en ınce ayrıntısına kadar yazsana yarın okurum ben yarın adet olmazsam bende test yapacam

canımm en büyükk belirtim göğüs uçlarıı ve agzımdaki metall tadıı kasıklaırm cok hafif sızı vardıı ama bacagıma vuruyoduu biraz bacaga şiddettli vuruyoduu bı kaç defa da oyturup kalkarken kasıklarıma kramplar giriyodu sonra dün işte 5 gibi adet olmam gerekıyoduu gecenn ay 5 gibi leke gelıp adette gece sökülünce bende bekledımm gece saat 2-3 oldu halen yokk lekede yok neyse sabah 7 de test yaptım 7 de 7 bucukda ve gündüz 1 de hepside pozitif cıkınca kan testı yaptırdım canım bencede en büyükk belirtii adet gecikmesii insan vucudunuda tanıyosa tamamdırr dıyoo :)

yaa sizin bu ilginizde beni çok sevindiriyorr yarın bi an önce olsunda gelin valllaa bende dayanamıcamm hepinizi görmek istiyorumm çok saoll canımmm inşş olmazsın inşş hamişş sayısıı artarr ne olur olmayaınn yaa lütfenn :) cetrina diyordu bana kendini sık dıyee sizde sıkın :)

canoommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hersey güzel olacak demiştim dimi cok sevindimmmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaa gozun aydın ramelim ariverim ve diğer kızlar ha bide bennnnnnn darısııııı basımızaaaaaaaaaa ilk açılış tutkuuuuuudannnn yuppiiiiii:21::21::21::21::21::21::21::21:

canımmmmmmmm hamile misin sen artıkkkkkkkkkkkk cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cabukkk cevap at mesaj attım kutun dolu dedi canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ay kıyamammmm yaa ben sana evet bebegimm tahlillerr ölee diyorr hamileyimmm :) bende çok sevinçliyyim ve şaşkınımmm :)))

canoommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hersey güzel olacak demiştim dimi cok sevindimmmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaa gozun aydın ramelim ariverim ve diğer kızlar ha bide bennnnnnn darısııııı basımızaaaaaaaaaa ilk açılış tutkuuuuuudannnn yuppiiiiii:21::21::21::21::21::21::21::21:

sen hani pazartesii gelecektinn yaa :)))) onalr daha olmadılar cxanımm beklıyolarr inşş da olmazlarrr :)

sen hani pazartesii gelecektinn yaa :)))) onalr daha olmadılar cxanımm beklıyolarr inşş da olmazlarrr :)

cano yeminle sana bakma k için esimden gizli girdim :KK70: ve hamilesin cokkkkkk sevindimmmm canımsınnnnn yarın uzun uzun konuşuruz cok cok sevindim adına simdi çıkmam lazım ayyy Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inan cok sevindim canımsın benimmmmmmmmmmmmmmmmm..kendine cokkkkk iyi bak dikkat et annecikkkk yarın geçtiğimde yazcam sana cok optum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kizlar birsey soracagim ben simdi gecen ay dusuk yaptim ya hala o betanin etkisi vucudumda dolasiyor olamaz degil mi? Simdi yine test yaptim farkli bir marka ile.gunduz yaptigim kadar net cikmadi ama 2. Cizgi yine var ne diyosunuz bekleyeyim degil mi birkac gun daha

cano yeminle sana bakma k için esimden gizli girdim :KK70: ve hamilesin cokkkkkk sevindimmmm canımsınnnnn yarın uzun uzun konuşuruz cok cok sevindim adına simdi çıkmam lazım ayyy Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inan cok sevindim canımsın benimmmmmmmmmmmmmmmmm..kendine cokkkkk iyi bak dikkat et annecikkkk yarın geçtiğimde yazcam sana cok optum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tamamm bebegımm sabırsızlıkaa beklıyorum hepinizi yarın görüşürüzzz öptümmm :) kaç görmesşn seni :)

X