Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kizlar birsey soracagim ben simdi gecen ay dusuk yaptim ya hala o betanin etkisi vucudumda dolasiyor olamaz degil mi? Simdi yine test yaptim farkli bir marka ile.gunduz yaptigim kadar net cikmadi ama 2. Cizgi yine var ne diyosunuz bekleyeyim degil mi birkac gun daha

canım o geçn ay atılmasıı gerekmıyomuu :KK43: bence kan testı net sonuçç lütfen bekleme galıbaa ve ınss sende de var :)

Insallah canim yaaa, yarin doktorumu arayacagim.hic inanasim gelmiyor yaaa hamile olduguma sanki yine ayni seyleri yasayacakmis gibi hissediyorum.bakalim hayirlisi olsun canim dua et sen bana bir yandan :)

tamam canımm ederimm bizede haber verr doktoruu arayıncaa :)

tebrik ederim..son 3-4 gündür..topiği takip ediyordum..bu gün mutlu haberi paylaşmışsın..böyle güzel haberler duymak inan insana iyi geliyor..umut oluyor.. benim bat 9 ocak .. sabırsızlıla bekliyorum.. umarım o güne kadar daha güzel haberler duyarız. bebeğini sağlıkla kucagına alırsın inş.

Kızlar ya aranızda ovulasyon testi kullanan var mı? Ben 28 e göre hesaplama yapmıştım bu ay 32 ye çıktı.testle daha net anlarım diye düşündüm ama nasıl oluyo bilmiyorum :26:

Kizlarrr kusura bakmayin giremedim kac gundur ama sinuzitim azitti ve cok hastalandim ise bile gidemedim yattim sadece:KK43:bu aksam biraz okiyim die girdim ve tutkumm cnm hamilesin harika,cok sevindim.fbcan tatlim sende de guzel haber var gibi cok mutlu oldum valla:)eee kizlarr kubrakk,ramel, ariver sizde nasil durumlar okudugum kadariyla gelen giden yok hala harika bu. Eee kizlar var mi daha grlisme.telden giriyorum.okuyabildigimce son gelismeller bole sanirim. Sizleri seviyorum kizlar ve hep yaninizdayim unutmayinnn:KK66:

Kizlarrr kusura bakmayin giremedim kac gundur ama sinuzitim azitti ve cok hastalandim ise bile gidemedim yattim sadece:KK43:bu aksam biraz okiyim die girdim ve tutkumm cnm hamilesin harika,cok sevindim.fbcan tatlim sende de guzel haber var gibi cok mutlu oldum valla:)eee kizlarr kubrakk,ramel, ariver sizde nasil durumlar okudugum kadariyla gelen giden yok hala harika bu. Eee kizlar var mi daha grlisme.telden giriyorum.okuyabildigimce son gelismeller bole sanirim. Sizleri seviyorum kizlar ve hep yaninizdayim unutmayinnn:KK66:

Esracim gunaydin canim evet tutku artik bi anne adayi :) benim durumum henuz belli degil :KK43: diger kizlardan da henuz adet olan yokk :) bugun durumlar netlesir herhalde.
Sana coookk gecmis olsun cnm pardon size :) grip salgini var biliyorsun cok dikkat et.ugra yine arasira :)

Günaydın kızlar... malesef büyük bi sancıyla birlikte ben adet oldumm bu ay da umutlar suya düştü

TUTKUUU canımmm hayırlı olsun hemen anlatıyorsun bu ay neler yaptığını nasıl olduğunu nelere dikkat ettiğini :)))benimde adetim bitti ovülosyon testi sipariş ettim eczaneye

Günaydın kızlar... malesef büyük bi sancıyla birlikte ben adet oldumm bu ay da umutlar suya düştü

Günaydın canım üzülme umutlar suya düşmesin tam aksine yeni umutlar doğsunnn :)
Bittikten sonra sıkı çalışmalar başlasın, van tu tıri foroooo :KK70:

canım olsun bitsin yine bir umut doğuyor bizim çin sabredicez demekki :KK19::KK19::KK19:
çok zor canım 2 gün gecikti diye çok umutluydum hatta kesin adet olmıcam dedim.. çok zormuş ya bu iş... psikolojikmen kötü oldum artık
Günaydın canım üzülme umutlar suya düşmesin tam aksine yeni umutlar doğsunnn :)
Bittikten sonra sıkı çalışmalar başlasın, van tu tıri foroooo :KK70:

bakalım canım ben beceremiyorum bu işi ya psikolojim mahvoldu artık :KK43:((((((((

canımmmm hamilemisinnnn :)))

kuzum bilmiyorum ki yaa bu kadar çabuk olur mu pek inanasım gelmiyor.Dün 2 tane test yaptım ilki çok net çıktı test mi bozuk acaba dedim, akşam bir tane daha yaptım o da tam net değil ama belirgin 2. çizgi çıktı.Ama çok hastayım varsa da bu hastalıkla öksürükle bişey olur mu diye düşünüyorum.Bugün kan mı versem acaba diyorum.

tutkum çoookkk sevindim .d tebrik ederim allah kucağına almayı nasip bz blydk hamileym yazacğnı metalik tat var griptndr dedğnde bn anlamştm çünkü gripte tatsızlık oluyo .d

çok zor canım 2 gün gecikti diye çok umutluydum hatta kesin adet olmıcam dedim.. çok zormuş ya bu iş... psikolojikmen kötü oldum artık

bakalım canım ben beceremiyorum bu işi ya psikolojim mahvoldu artık :KK43:((((((((

tatlım çok düşünüyosun ondan belki de

hiç düşünme yaa şöyle düşün kendini çok kastığın ay da olmadı akışına bırak olmazsa 1 ay daha olmasın de

bi uğraş bul kendine bişilerle oyalan, gez, film izle ne biliyim yani bebek düşüncesinden seni uzaklaştıracak bişiler bul.Bir de ilişki esnasında stresli olmamak gerekiyormuş.Bebeği düşünmek yerine yalnızca cinsel ilişki yaşıcaksın bişey düşünmeden.

kuzum bilmiyorum ki yaa bu kadar çabuk olur mu pek inanasım gelmiyor.dün 2 tane test yaptım ilki çok net çıktı test mi bozuk acaba dedim, akşam bir tane daha yaptım o da tam net değil ama belirgin 2. çizgi çıktı.ama çok hastayım varsa da bu hastalıkla öksürükle bişey olur mu diye düşünüyorum.bugün kan mı versem acaba diyorum.

canım kan ver inşlh birşey olmaz merak etme bebeğimmm

kızlar gunaydın..........ben geldım.........dun adet gunumdu hala olmadım beklıorum of cok zor........kubra sen naptın durumlar nasıl.........fbcan sen en garantı bı kan testı yap

tutkummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)) gözlerime inanamıyorummmmmm..
bu nasıl güzel bir haberdir...
canımmm çok çok çok çomçok tebrik ederimmmmmmmmmmm..
harika bir hafta başlangıcı yaptırdın bizeee..

ayyy hala inanamıyorummm..
yeni annişşşşş :))))

Rabbim sağlıklı huzurla büyütüp kucağına almayı da nasip etsin inşallahhh :)
Kalp atışlarını duymadan kimseye söyleemmmeeee :)))

X