Erken hamilelik belirtileri hakkında....

merhaba kızlar bende adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 2 çıktı negatif bugün 3 gün geçti adet olmadım ama hiç belirtim yok sadece 2 gündür başım çok agrıyor

Canim gunaydin
Bazen gec dollenme olabiliyor.ben ilk gebeligimde yasamistim adetden 10gun sonra pozitifi gorduk kan degerimde 14lerdeydi.bence 10gune kadar beklemelisin

Günaydin kizlar,
Benim bat 5 ocak dayanamayip sabah idrar testi yaptim tabiki bos cikti umutlarim bosa cikti.kismet diger aylara simdi regl bekliyorum... ;(

Daha kesin bişey yok.erken yapmışsın testi biliyorsun. Ben hastalık başlarken bile yerleşme mi diye umut etmiştim

merhaba kızlar bende adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 2 çıktı negatif bugün 3 gün geçti adet olmadım ama hiç belirtim yok sadece 2 gündür başım çok agrıyor
canım bi kaç gün bekle adet olmazsan tekrarla testi..

günaydın canım normal yaşantına devam edersen daha iyi ama spor çok ağır olmasın hafif olsun... bitki çayı adetliyken iç bi tek

Canim gunaydin
Bazen gec dollenme olabiliyor.ben ilk gebeligimde yasamistim adetden 10gun sonra pozitifi gorduk kan degerimde 14lerdeydi.bence 10gune kadar beklemelisin

saol cnm bilgin için ben pazaretesi tekrar gidecegim doktora kan sonucum hep sıfırın altındaydı ilk defa 2 çıktı geçen ay da çatlatma iğnesi olmuştum ama tutmadı bu ay doktor kendiliğine bıraktı. bu sefer ümitlendim :)

günaydın canım normal yaşantına devam edersen daha iyi ama spor çok ağır olmasın hafif olsun... bitki çayı adetliyken iç bi tek

Yürüyüş yada evde bisiklet yaparım küçük periyodlarla. Ya bitki çayını sıvı alımını arttırmak için yapıyorum aslında kışın su içilmiyor.bende kabızlığa bağlı iki tane fissür var.ıhlamur yeşilçay papatya sorun olur mu ki.hamişlerden biri doktoruna danışsa.

hiç bi fikrim yok canım...

Daha kesin bişey yok.erken yapmışsın testi biliyorsun. Ben hastalık başlarken bile yerleşme mi diye umut etmiştim

Cok umudum yoktu bu ay esim gripti cok duzenli calisamadik icimdede pek tutacak gibi bir his yok.tek gariplik sanki hamileyim gibi hissetmem okadar )

günaydın kızlarrr..

forumu pek okuyamadım..dün akşam çook kötüydüm (
şimdi biraz daha iyi sayılırım..
napıyorsunuz?değişiklikler var mı?
benim yarın regl günüm ama hiçbi değişiklik yok.önceleri regl olacağımı anlardım,hafif lekelenmelerim olurdu bikaç gün.ama bu sefer hiçbiri yok..

bu aradaa hepinize hayırlı cumalarrr :)

ben bugün test yattım dediğim gibi birleşme 23 aralıkta oldu batta 2 ocaktı testte tek çizgi var ama ışıkta balkonda baktığımda çok uçuk pembe bi çizgi görüyorum negatifmidir yoksa daha 10 gün olduğu için hormon değeri artmadığındanmıdır?

Günaydın canım bende öyleyim grip olmuşum ((( senin neyin var ?

günaydın canım inşallah olmazsın tatlım ya.. ben adet oldum malesef bugün... erken geldi yine of ya deliriyorum bu adetin erken gelmesine çok düzensizleşti çoookk.. eşim bile diyo artık ne bu habire adet görüyosun

çok stres yaşıyorsan yada üzülüyorsan bu aralar oda olabilir canım olsun sağlık olsun bekleyelim

hayırlı cumalar canım....benımde keyfım yok gıbı bugun..belırtıde yok..sankı adet olcakmış hıssın olur ya bole ıslaklık gıbı ha geldı ha gelcek gıbı..oleyım işte..kasıklarımda bı agırlık war sankı...sen nasılsın

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ama gercektenmı canım adetmı oldun ama sankı erken gbı demı bıde az once okudumda dktoramı cıktın dun

canım daha çok var belli olmaz ki... 10 gün çok bence bekle
gunaydın kızlar nasılsınız durumlar nasıllllllll

günaydın tatlım hoşgeldin durumlar vasat.. adet oldum üstelik iltihabım geri gelmiş ilaç kullanmak hiç istemiyorum soğan kürünü yapacam sanırım vücuttaki tüm iltihabı temizliyomuş ne dersin var mı bilgin..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ama gercektenmı canım adetmı oldun ama sankı erken gbı demı bıde az once okudumda dktoramı cıktın dun

evet canım hazır gitmişken bi geçeyim dedim ne kadar tahlil varsa yaptı muayene etti alttan üstten... bi sorun yok dedi ama tahlil sonuçlarıma bakacak bugün çıkack sonuçlar gdip alıcam doktorla konuşacam evet çok erken geldi canım ya vallah bıktım her ay öne geliyo çok erken oluyorum ((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…