Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Napiyoruz umudumuzu yitirmiyoruz simdi bebek varsa ici kararmistir yavrucagin :)

2 gun var daha ohooo o 2 gunde tuplerde yolculuk yerlesme daha neler neler olur :)

Bi soz var ya "Onca renk varken insan neden kara kara dusunur ki" :KK66:

Son düzenleme:
Canim benim reglime 3-5 gun kalan goguslerim dolgunlasir ve hassaslasir ama hamile kaldigimda ovulasyondan kisa bir sure sonra inanilmaz dolgunlastilar ve dokundugumda bile aciyorlardi.cok susuyordum ama ictigimin 5 kati kadar tuvalete cikiyordum idrarimin rengi cok koyulasmisti.regl gunum geldiginde tum belirtiler azalmaya basladi ve tam gunumde yerlesme kanamasi geldi hatta o gun test yapmistim.pozitif cikmisti ardindan yerlesme kanamasi gelmisti ama regl kanamasindan gayet ayirt edilebilecek bi kanamaydi hatta leke diyebilirim anlamistim zaten.
Bi de en onemli belirtim de istahimin inanilmaz acilmasiydi doymuyordum resmen 1 ayda 4 kilo aldim :KK70:

Benimde hamile kaldığım gün 4 gün felan kahverengi lekelenmem gelmişti am şuda bi gerçek her hamilelik aynı drğildir mesela kyzenim der oğlumda d kızımdada farklı hamilelik yaşadım hiç belirtiler uymadı diye ama tabi sen vucudunu herkesten iyi tanırsın inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşursun yavruna

kızlar bugün idrar tahlili yaptım iltihabım geri gelmiş.. şimdi de akıntım oldu leke daha doğrusu adet olucam yarın olurum.. antibiyotik 2 ay önce kullandım kullanmak istemiyorum.. soğan kürü iltihabı yok ediyormuş bilginiz var mı

Napiyoruz umudumuzu yitirmiyoruz simdi bebek varsa ici kararmistir yavrucagin :)

2 gun var daha ohooo o 2 gunde tuplerde yolculuk yerlesme daha neler neler olur :)

Bi soz var ya "Onca renk varken insan neden kara kara dusunur ki" :KK66:

ooooooo tuttumm bak ben bu sözüüü süpermişş :) ay kıyamam ben o bebegee yerım onuu eger benımleysee kararmasın ıcı bebişimin annesi moralinii hep yüksek tutuyor onun için varsada yoksada :)

Kizlaaar 3 gun once test yapmistim kan testi 46.65 bugun yaptigim kan testi beta hcg 225 yani simdilik hersey yolunda yarin dr.kontrolu var allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin...darisi da basininizaaa insallah canlar :))))
Hayırlı olsun canım sağlıcakla hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin rabbim

kızlar bugün idrar tahlili yaptım iltihabım geri gelmiş.. şimdi de akıntım oldu leke daha doğrusu adet olucam yarın olurum.. antibiyotik 2 ay önce kullandım kullanmak istemiyorum.. soğan kürü iltihabı yok ediyormuş bilginiz var mı

canım hoşgeldin sogan kürünün sadece adet düzensizligi yaptıgını duymusdum bencee doktordan baska seye güvenme :)

Mutlaka oyledir canim ben oncekinde cok umitli degildim ovulasyonu tutturamadigimizi dusunuyordum ama hemen anladim belirtiler baslayinca degisiklik oldugunu.he bir de aksam kendimi yataga zor atiyordum ertesi gun de ogle saatlerinde esnemekten agzim yirtiliyordu :KK70:
Benim hamileligim zor gececek belli.ama bi olsun da tekrar katlanirim hepsineee :)

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. ben de Allah kısmet ederse bebiş istiyorum bu ay ilk denemem ve adetime 6 gün var. bu kadar erken belirti olmaz herhalde değil mi?

Mutlaka oyledir canim ben oncekinde cok umitli degildim ovulasyonu tutturamadigimizi dusunuyordum ama hemen anladim belirtiler baslayinca degisiklik oldugunu.he bir de aksam kendimi yataga zor atiyordum ertesi gun de ogle saatlerinde esnemekten agzim yirtiliyordu :KK70:
Benim hamileligim zor gececek belli.ama bi olsun da tekrar katlanirim hepsineee :)
inşallah olur zahmetsizcede geçiriverirsin :)

aminn canınmm agzından bal damlıyo:)) ben hiç yapmıyorum stres cok rahatımm:) 2 günüm kaldıı olursam olurum olmazsam olmam daha cok gencim :)

Eveeet hic stres yapma tatlimm icinizi rahat tutun 1982 dogumluyum 31 e girdim allah yeni nasip etti bence tam zamani..esimle ve hayatimi oldukca yasadim...sira bebisi en iyi sartlarda yetistirmeye geldi...allah saglikli dogmasini kucagimiza almayi nasip etsin...darisi en kisa zamanda basiniza hayirlisiyla:)

Merhabalar güzel bayanlar, umarım bu birkaç gün herkes için güzel geçmiştir.yeni yıla girerken hasta oldum bende şükür.hastalık bitsin çalışmalara devam:KK34: sizlerde durum nasıl? Bide benim şimdi hastalık geç olduysa yumurtlama dönemini nasıl hesaplıycam?

canım hoşgeldin sogan kürünün sadece adet düzensizligi yaptıgını duymusdum bencee doktordan baska seye güvenme :)
öyle mi canım ibrahim saraçoğlu diyor ki soğan kadın rhmi için yaratılmış bir mucize diye. benm adetim zaten düzensiz hep erken oluyorum çok sinirleniyorum... canım doktor ilaç vermedi ki... yarın tekrar gel dedi
Merhabalar güzel bayanlar, umarım bu birkaç gün herkes için güzel geçmiştir.yeni yıla girerken hasta oldum bende şükür.hastalık bitsin çalışmalara devam:KK34: sizlerde durum nasıl? Bide benim şimdi hastalık geç olduysa yumurtlama dönemini nasıl hesaplıycam?

canım yumurtlama dönemi hesaplayıcılar her zaman doğru sonuç vermiyor o yüzden vücudunu dinlicen biraz akıntıların arttığında kasık ağrıların olduğunda yumurtluyosun demektir.. uzayan bi akıntın olucak lastik gibi ordan anlıcan

merhaba kızlar bende adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 2 çıktı negatif bugün 3 gün geçti adet olmadım ama hiç belirtim yok sadece 2 gündür başım çok agrıyor

canım yumurtlama dönemi hesaplayıcılar her zaman doğru sonuç vermiyor o yüzden vücudunu dinlicen biraz akıntıların arttığında kasık ağrıların olduğunda yumurtluyosun demektir.. uzayan bi akıntın olucak lastik gibi ordan anlıcan

Günaydın:KK3: ya bu ay spor falan yapmayı bırakmıştım bitki çaylarını falan.bunlara geri başlasam gebelik planımda var sence çok sıkıntı olur mu yani normal hayatıma devam etsem geçen ay olağanüstü hal vardı sanki çok stres yapmıştım.ne yapacağımı bilemedim:26:

Günaydin kizlar,
Benim bat 5 ocak dayanamayip sabah idrar testi yaptim tabiki bos cikti umutlarim bosa cikti.kismet diger aylara simdi regl bekliyorum... ;(

Günaydın:KK3: ya bu ay spor falan yapmayı bırakmıştım bitki çaylarını falan.bunlara geri başlasam gebelik planımda var sence çok sıkıntı olur mu yani normal hayatıma devam etsem geçen ay olağanüstü hal vardı sanki çok stres yapmıştım.ne yapacağımı bilemedim:26:

Canim gunaydin
Zaten normali gunluk yasantimiza devam etmek.sadece kendini com zorlamaman gerekiyor.hem stresinide alir super olur yani bence

X