Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Günaydın canım bende öyleyim grip olmuşum :KK43:((( senin neyin var ?

bende üşütmüşüm sanırım..dün devamlı titriyordum ve her tarafım ağrıyordu :KK43:( kayınvalideme gittik.o biraz baktı bana.
sonra eve geçtik.saat 9 da yattım sabah 9 da kalkıp işe geldim.işe de geç kaldım..ama vücudumu kaldıramıyorum :KK43:(
şimdi boğazlı kazak hırka giydim biraz iyi gibiyim..

sanada geçmiş olsun canımm :KK43:(
bu havalar mahvediyor bizii :KK43:

canım daha çok var belli olmaz ki... 10 gün çok bence bekle

günaydın tatlım hoşgeldin durumlar vasat.. adet oldum üstelik iltihabım geri gelmiş ilaç kullanmak hiç istemiyorum soğan kürünü yapacam sanırım vücuttaki tüm iltihabı temizliyomuş ne dersin var mı bilgin..
bekleyemiyorum ki içim içimi yiyooooo:18::18::18::18::18::18::18:

günaydın canım inşallah olmazsın tatlım ya.. ben adet oldum malesef bugün... erken geldi yine of ya deliriyorum bu adetin erken gelmesine çok düzensizleşti çoookk.. eşim bile diyo artık ne bu habire adet görüyosun

günaydın minik kuşumm..
aa erken gelmiş..büyük ihtimal stresten olabilir..
bu ay bitince rahat ol hiçbirşeyi takma kafana..
olman da güzel bence..diğer türlü niye olmadım diye de insan deliriyor :KK43: tecrübeyle sabit :)
bence bir doktora git.
en azından o da değerlendirip seni doğru yönlendirir :KK66: bakarsın şubatta hamişsinn :)

canım daha çok var belli olmaz ki... 10 gün çok bence bekle

günaydın tatlım hoşgeldin durumlar vasat.. adet oldum üstelik iltihabım geri gelmiş ilaç kullanmak hiç istemiyorum soğan kürünü yapacam sanırım vücuttaki tüm iltihabı temizliyomuş ne dersin var mı bilgin..

canım dur bı simdı doktor sana adet gununun ıkıncı gununde fılan gel dedımı..gel demedıyse bıle gıt tahlıl wer...degerlerıne baktr...zaten soğan kurune adet bıtınce baslanıo

bende üşütmüşüm sanırım..dün devamlı titriyordum ve her tarafım ağrıyordu :KK43:( kayınvalideme gittik.o biraz baktı bana.
sonra eve geçtik.saat 9 da yattım sabah 9 da kalkıp işe geldim.işe de geç kaldım..ama vücudumu kaldıramıyorum :KK43:(
şimdi boğazlı kazak hırka giydim biraz iyi gibiyim..

sanada geçmiş olsun canımm :KK43:(
bu havalar mahvediyor bizii :KK43:

ben ilk defa grip oldum hayatımda evet hiç sormaaa :KK43:((

günaydın minik kuşumm..
aa erken gelmiş..büyük ihtimal stresten olabilir..
bu ay bitince rahat ol hiçbirşeyi takma kafana..
olman da güzel bence..diğer türlü niye olmadım diye de insan deliriyor :KK43: tecrübeyle sabit :)
bence bir doktora git.
en azından o da değerlendirip seni doğru yönlendirir :KK66: bakarsın şubatta hamişsinn :)
gittim doktora canım daha çok erken 6 ay dolmadan bişey yapamam dedi... 6 ay geçsin sonra gelirsin yumurta takibi falan yaparız dedi...her ay öyle canım hep erken geliyo :KK43: inşallah canım bana doğum günü ve sevgililer günü hediyesi olur şubatta gelirse:)
canım dur bı simdı doktor sana adet gununun ıkıncı gununde fılan gel dedımı..gel demedıyse bıle gıt tahlıl wer...degerlerıne baktr...zaten soğan kurune adet bıtınce baslanıo

gel demedi canım 6 ay dolsun yumurta takibini o zaman yaparım şimdi olmaz dedi.. ilaç da vermedi zaten vermesin de... ama soğan kürünü yapmak istiyorum iltihaptan kurtulmadan hamile kalaamam zaten...

evet canım hazır gitmişken bi geçeyim dedim ne kadar tahlil varsa yaptı muayene etti alttan üstten... bi sorun yok dedi ama tahlil sonuçlarıma bakacak bugün çıkack sonuçlar gdip alıcam doktorla konuşacam evet çok erken geldi canım ya vallah bıktım her ay öne geliyo çok erken oluyorum :KK43:((((((((

ıyı yapmışsın canım..tabı tahlıl sonucları onemlı..bugun inşallah guzel haberle gelırsın ama sen adet olmadan daha ne tahlılı yaptı o sana..hormon tahlıllerı adetken yapılıokı

gittim doktora canım daha çok erken 6 ay dolmadan bişey yapamam dedi... 6 ay geçsin sonra gelirsin yumurta takibi falan yaparız dedi...her ay öyle canım hep erken geliyo :KK43: inşallah canım bana doğum günü ve sevgililer günü hediyesi olur şubatta gelirse:)

gel demedi canım 6 ay dolsun yumurta takibini o zaman yaparım şimdi olmaz dedi.. ilaç da vermedi zaten vermesin de... ama soğan kürünü yapmak istiyorum iltihaptan kurtulmadan hamile kalaamam zaten...

soğan kürü ile hamile kalan çokkkk kişi var yaaa bizdemi yapsak

ıyı yapmışsın canım..tabı tahlıl sonucları onemlı..bugun inşallah guzel haberle gelırsın ama sen adet olmadan daha ne tahlılı yaptı o sana..hormon tahlıllerı adetken yapılıokı

bilmiyorum ki canım genel tahlil herşeye bakacam dedi. bugün adet olduğumu söylicem belki bana adetinin şu gününde falan gel der

hayırlı cumalar canım....benımde keyfım yok gıbı bugun..belırtıde yok..sankı adet olcakmış hıssın olur ya bole ıslaklık gıbı ha geldı ha gelcek gıbı..oleyım işte..kasıklarımda bı agırlık war sankı...sen nasılsın

olumsuz düşünmee..adet olmadan önce belirtilerin yok muydu?
ya geçen gün görümcem ile konuştuk.tabi bizim çocuk düşündüğümüzü bilmiyor :)
onun hamileliğinden nasıl öğrendiğinden falan..
onda da hiç belirti olmamış kii.. günü geçmiş..idrar testi yapmış çıkmamış. sonra neyse sağlık olsun demiş ama bir yandan da üzülmüş.ardından bi kaç gün daha beklemiş. kendi kendine hamileyim ben diye düşünmüş.tekrar idrar testi almış ama bu defa sabah ilk idrarıyla yapmış..çift çizgiyi görmüş :) sonra kan testi vermişler.orda da çıkmış :)

yani biz kendimizi çok dinlediğimiz için çok şey arıyoruz.eskiden annelerimiz biliyorlar mıydı sanki :)) yok göğsüm şişti yok kasığım ağrıdı.yok göğüs ucum koyulaştı :)) insanlar regl günü geçince şüphelenirlermiş bakarlarmış :)
biz hemen ovülasyonu bitince saplantı gibi uğraşıyoruz :)

bırakalım kendi halinee.. Rabbim hayırlısını bilir.. Bide bugün cumaa..Geçen cumada dua ettik.Bu cumada edelim..İnşallahh dualarımız kabul olur ..

ben dün çok kötüydüm ama bugün iyi sayılırım..
sadece yatmak istiyorum.halsizlik var üstümde.bide midem bulanıyor :KK43: üşüttüm büyük ihtimal çünkü dün titriyordum sıcak evde..

bilmiyorum ki canım genel tahlil herşeye bakacam dedi. bugün adet olduğumu söylicem belki bana adetinin şu gününde falan gel der

ee tabı bı sole canım bugun adet oldum dıye..hormon tahlılı deılde kan degerlerıne fılan bakmıştr belkı..ıltıhaptan kurtul cunku hamıle kalmak zorlasıomuş ıltıhap olduruomuş spermlerı..akıntın ne ranktı canım..ıltıhabı nasıl anlarmışız yanı

bu doktorları anlamıyorum..bir sorun var ki kafamızı kurcalayan onun için geliyoruz..ben şimdi muayene olup bakılmak istiyorum..
nedir bu 6 ay olayı..
tamam biraz zaman diyorlar ama belki ben günleri tutturamıyorum ondan geliyorum..yok yaa bu kadın doğumcular hep böyle :)
hoş benim ilk gittiğimde bir sene sonra gel demişti :))
olduuuuu dedim bendee :) istersen yaşlanıp menopoza girince geleyimm :)))))

ay ewet canım hepımız teker teker dokulmeye basladık wala..ne bu bole cok can sıkıcı sıra kubrayla bende

ahhh biz olmayalımmm bizi bu ay es geçip bebiş gelsin :)) olmaz mıı olmaz mıı :))
hem bizz daha rütbeliyiz ay bakımından :))))

ee tabı bı sole canım bugun adet oldum dıye..hormon tahlılı deılde kan degerlerıne fılan bakmıştr belkı..ıltıhaptan kurtul cunku hamıle kalmak zorlasıomuş ıltıhap olduruomuş spermlerı..akıntın ne ranktı canım..ıltıhabı nasıl anlarmışız yanı

bende hep diyodum ya ilişkide yanma oluyor ordan anladım diğer belirtiler fazla akıntı ve kaşıntı... bende kaşıntı yok ama akıntım artmıştı ben hamişliğe yormuştum meğer iltihapmış

bu doktorları anlamıyorum..bir sorun var ki kafamızı kurcalayan onun için geliyoruz..ben şimdi muayene olup bakılmak istiyorum..
nedir bu 6 ay olayı..
tamam biraz zaman diyorlar ama belki ben günleri tutturamıyorum ondan geliyorum..yok yaa bu kadın doğumcular hep böyle :)
hoş benim ilk gittiğimde bir sene sonra gel demişti :))
olduuuuu dedim bendee :) istersen yaşlanıp menopoza girince geleyimm :)))))
dimi ama ya ben şimdi istiyorum niye 6ay diyosun bana :)))))))) oluruna bırakıcam canım ya gelirse gelir artık zaten

bi taşlaa 2 kuş desene canım:)))

X