Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım hevesini kırmak istemem kesinlikle ama sen yine de kendini kötüsüne hazırla.sen inşallah hamilesindir ama adet gecikmesi yaşıyo olabilirsin.benimde 5 gün gecikmişti aynı senin dedğin gibi hiç adet olack gibi de hissetmiyordum üstelik beşinci gün sabh kalktığımda midem bulandı ve kallarken başım faln da dönüyordu ama ertesi gün adet oldum.kist falan olduysa da adetin gecikebilir..

allah kerimdir ol derse olur.. kadere ınancım sonsuz.olursa şükür edicem olmazsa içim burkulcak sağlık olsun dicem

İnsallah seninledir bebiskn canim ultrasonla alttan baktiysa kalinlasma falan gormus olabilir insallah hamissindir
inşallah canım benim... ama ben sonuçtan çkk korkuyorum kafamdan atmaya çalışıyorum atamıyorum hemen p.tesi olsun ya
Kizlarrr bende hala gelen giden yokkk napsamki yaaa olsam da yeni ayda yeni calismalara baslasam

p.tesi kan tahlili yapıyosun canım

İnsallah seninledir bebiskn canim ultrasonla alttan baktiysa kalinlasma falan gormus olabilir insallah hamissindir

canım ultrasonla baktı ama bişey demedi rahim kalınlığı için... sadece yumurta çatlamış süper herşey istediğim gibi gitti dedi.umarım spermle yumurta buluşmuştur dedi

cok cok cok sevindim canım benim bundan sonraa hic birseyden korkmaaa o dr larda birsey dedigindee hicc kafana takmaaaaa olur mu hadii gozunaydınnn annesiiiii Allah sağlıkla kucagınaa almayı nasip etsin yavrunu

Aminn canimm hepimizinkini inss o dis agrisida o gun agridi bidaha gecti ins bidaha agrimaz

Ne yapayım canım ya kayınvalideyle yakın oturunca dertleri bitmiyo bıktım inanki..Bu halimle benden okadar çok şey bekliyor ve istiyorki anlatamam.dev gibi kızı var ona kıyamıyo.Versin kocaya görcem ozaman nasıl oluyomuş gelin,lik...
Benim daha belli değil.kızının papucu dama atlcak diye ödü kopuyo.benim bebeğim erkek olsun diye dua ediyo kızıyla beraber.cinsiyetide onların inadına belli olmadı çatlasınlar meraktan.daha 4aylk evliyim bıktırdılar ya..
Yani ben böyle...gelsem muhabbet edicek hal kalmadı canım ya anca dert dökerim yani
Ben yaptırmadm valla üçlüyüde..Bazen yanılıyorlar bebek sorunlu diye korkutuyorlar.ozamanda hamile halinle pskolojini bi düşünsene daha kötü..ya doktor bana henüz hiç ilaç başlamadı sen başladın mı.?

inşallah canım benim... ama ben sonuçtan çkk korkuyorum kafamdan atmaya çalışıyorum atamıyorum hemen p.tesi olsun ya

p.tesi kan tahlili yapıyosun canım

Korkma canim insallah iyi haberini aliriz olmasada sakin uzulme stres cok onemliii insallah iyi haberle gelirsin uaz mutlaka

SPAWNS kullanıcısından alıntı
Kan testinde 0.453 çıktı günümü 3gın geçiktim acaba gec dollenmemı kı kan da çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…