Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bahset kendinden canım ne kadardır evlisin ne zamandan beri çocuk istiyonuz doktora gittinizmi vs..
8 aylık evliyiz. Ancak 4aydır çocuk çalışmaları ara ara oluyor. Doktora ben gittim şuan için bişey yok ancak kolposkopi istediler. Bakalım beklemedeyim. 22 si yumurtlama günüm :)(

8 aylık evliyiz. Ancak 4aydır çocuk çalışmaları ara ara oluyor. Doktora ben gittim şuan için bişey yok ancak kolposkopi istediler. Bakalım beklemedeyim. 22 si yumurtlama günüm :)(

hadi hayırlısı olsun canım umarım allahım çok bekletmeden kavuşturur bizi

çokkk saolll bitanemmmm verdiğin destek için gerçekten bu bana çok iyi geldiii hele dedin ya hayatın su gibi olsun o içimi cızlattııı :) duanın gücüne inanırım Rabbimm duysun sesimizi sizlere bebişlerinizi versin artık benimde hayatımda bu sorunlar olmasınn :) aminnn aaminnnnn dualarımızı kabull ett Allahımmm

canlarımm ben uyucam biraz gözlermden uyku akıyrrr.. yarın görüşmek üzere gelişmelerden haberdar ederm szi

canlarımmm ben çıkıyorummm dualarımm sizinle benimde duaya çokk ihtiyacımm var bana dua edinn olur muuu sizleri çok seviyorummm iyiki varsınız cerinam ariverim ramelim secidom eakgülüm angeltavsan tutkumm kirya fbcan verdiğiniz destekten dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum ve adını saaymadığım diğer arkadaşlar kendinize çok iyi bakınn

sende kendıne ıyı bak canım
hıcbısey ıcın su donemde uzulmemeye calış...

Doktor'a gittim çok erken daha dedi, yapmadı test falan, 26 sında gel dedi ve sistit olmuşum ilaç verdi. Lazer'e de gidebilirsin sorun olmaz dedi. Benden haberler bunlar... Bekleyeceğiz artık, bu arada Bat 1 Mart

amin bitanemmm benimmm dualarımmm seninleee olacak içini ferahhh tut kıyamam ben sana canımsın yaaaa iyi yüreklim cok dikkat et kendinee ve bebeginee yarın haber beklicemmm

randevum yoktuu canımhastaneyıı arayıp ögrendımm sonuçç negatıff yanıı ıyı cıktıı bosunaa korkuttular beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

arkadaşım benim bat da 28 şubat. sen öğrendin mi gebe misin? aşağıda 3 haftalık gebelik diyor? hayırlı olsun tebrik ederim de hangi testle çıktı bu kadar erken. ben de yapayım varsa öyle bir test..

Yok canım benim sans getirsin diye sat mi yazdım otomatik olacakları yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…