Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bu saat oldu denemedigim sey kalmadı şu dis ağrısı beni mahvetti :KK43:((((allahimm sabir şifa verr :KK14:

karanfili diğer dişinle ez.Ağrıyan dişinin üzerine koy ve orda yavaş yavaş ez ağzını kapalı tut.kısa süre de ağrıdan eser kalmaz inş canım.Bu diş ağrısı yalnız böyle geçiyor ALLAHM şifa versin :KK66:

Arkadaşlar merhaba,

2 yıllık evliyim ve borçlardan dolayı bebek düşünmemiştik ama 2 aydır çok istiyoruz.Bu ay baya denedik,2 günüm var rgl olmaya,inşallah olmuşumdur,ne olur dua edin:)

Kızlar döndüm doktordan progesteron ve gebelik tahlili yaptı pazartesi alaçam sonuclari haber veririm

Merhaba kızlar ya bu ay başıma tuhaf bısey geldı anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim ıkı aydır glifor kullanıyorum polıkistık overim vRdı doktor glıfora başlamam gerektıgını söyledı başladım ve ıkı aydır 22gunde bı regl oluodum dünde olmam gerekıodu ama olmadım dün tez yaptım negatıf çıktı Bı saat sonra tekrar baktım kı ıkıncı cızgı silik bır şekilde görünüyordu 10dakıkadan sonra dıkkat etmeyın dıyor ama saatler gecsede ıkıncı cızgı çıkmıyordu şimdi neden belirdi anlamadım başına böyle bişey gelen var mı lütfen :KK43:

Yaa bu testleri neden bu kdr gec veriyolarr merakkdan olekmi :-)
Bugün haftasonu ya tatlım öğlene kadar çalışıyor doktor o yüzden çok korkuyorum ya
ayyy hadi hayırlı canımm.inşallah hamilesindirr.niye pazartesi çıkıyo kii? günler geçmez artık :18::18::18:

Sorma canım pazartesiye bi yandan iple çekiyorum bi yandan da korkuyorum allahım sen yardım et

Bugün haftasonu ya tatlım öğlene kadar çalışıyor doktor o yüzden çok korkuyorum ya

Sorma canım pazartesiye bi yandan iple çekiyorum bi yandan da korkuyorum allahım sen yardım et

yaaa hemen çıksa nolur sankii..ben bile heyecanlandım şimdi :) hayırlısı olsun canımm.herşey nasipp,inşallah hamileyiiimm diye yazarsın pazartesi

arkadaşlar merhaba,

2 yıllık evliyim ve borçlardan dolayı bebek düşünmemiştik ama 2 aydır çok istiyoruz.bu ay baya denedik,2 günüm var rgl olmaya,inşallah olmuşumdur,ne olur dua edin:)

inş gebesindir kuzuşş bekleyelım görelim :KK6::KK6::KK6:

randevum yoktuu canımhastaneyıı arayıp ögrendımm sonuçç negatıff yanıı ıyı cıktıı bosunaa korkuttular beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :KK43:

cok cok cok sevindim canım benim bundan sonraa hic birseyden korkmaaa o dr larda birsey dedigindee hicc kafana takmaaaaa olur mu hadii gozunaydınnn annesiiiii Allah sağlıkla kucagınaa almayı nasip etsin yavrunu

NAsıl yani:KK30:
NAsıl anladın,anlat bakayım?:):KK36:

reglı gecıkmem hayatımın rekoru 17 şubatta olmalıydım
2 gün evel test yaptm negatıf ama yınede bence gebeyım
regl belırtısı sıfır ne sıvılce ne agı ne karın şişliği ne gögüs
sankı renglm yenı bıtmış gibi coolum
hiç böyle hissetmemiştim
yarın sabah uyanır uyanmaz test yapcam
ve inşallah eşime süpriz yapcam :KK9::KK9::KK9:

reglı gecıkmem hayatımın rekoru 17 şubatta olmalıydım
2 gün evel test yaptm negatıf ama yınede bence gebeyım
regl belırtısı sıfır ne sıvılce ne agı ne karın şişliği ne gögüs
sankı renglm yenı bıtmış gibi coolum
hiç böyle hissetmemiştim
yarın sabah uyanır uyanmaz test yapcam
ve inşallah eşime süpriz yapcam :KK9::KK9::KK9:

Süperrrrr,:KK9: hadi Allahım inşallah öylesindir,bana haber ver olur mu?NAsıl bir süperiz düşünüyorsun?

Süperrrrr,:KK9: hadi Allahım inşallah öylesindir,bana haber ver olur mu?NAsıl bir süperiz düşünüyorsun?

bi tane bebe patisine not yazcam.. ''babacım bekle beni ben geliyorum''
önce anlamıcak tabı sonra havalara ucarız sanırım
:KK9::KK9::KK9::KK9:

X