Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bat a 8 gün var, göbeğimin altında şişkinlik, gözlerim bugün acıyarak uyandım, bi baktım kirpiklerim sanki uzamış :) yarın doktor a gideceğim kan testi yaptıracağım, bu kadar erken çıkar mı bilmem, olmasa da çok üzülmem hani, durmak yok yola devam derim önüme bakarım :)

Bat a 8 gün var, göbeğimin altında şişkinlik, gözlerim bugün acıyarak uyandım, bi baktım kirpiklerim sanki uzamış :) yarın doktor a gideceğim kan testi yaptıracağım, bu kadar erken çıkar mı bilmem, olmasa da çok üzülmem hani, durmak yok yola devam derim önüme bakarım :)
Canım dr kana gitsek kanda bu kadar erken gösteriri mi dersin benim de bat 8 9 gün var

SABAH 11 VE AKŞAM 6 gbi canım ama 3 saat sıvı flan allma ilk hep silik çıkar sonra sabret kalınlaşıcak korkma

ya testin içindeki kağıtta en iyi test zamanları sabah 11,öğlen 3,5 ve akşam 10 saatleridir yazıyo altında da sabah saat 10 dan sonra ve akşam sekizden önce yapılmalıdır yazıyo.bu da benim kafamı karıştırdı.ben akşam 10 da yapmaya başlamıştım.acaba yine 10 da yapsam yoksa öğleden sonra 3 te yapsam bilemedim

ya testin içindeki kağıtta en iyi test zamanları sabah 11,öğlen 3,5 ve akşam 10 saatleridir yazıyo altında da sabah saat 10 dan sonra ve akşam sekizden önce yapılmalıdır yazıyo.bu da benim kafamı karıştırdı.ben akşam 10 da yapmaya başlamıştım.acaba yine 10 da yapsam yoksa öğleden sonra 3 te yapsam bilemedim

Kızlar bu yaptığınız nedir erken test mi benim bat bu ayın sonu kan yaptırsam çıkar mı:KK31:

canım yanliş hesaplyo burdkilr bn 14nde adet olucktm olmadm ve yumurtlamam çok erkn oldu adetmin 7.yada 8.gùn yumurtldm 2şubat dğldi eminim buna ve ilşklrm günlükte oldu 2gün bekleypte olduğu oldu bu aydan ümidm olmadğı ıçn kafamıza göre oldu

canım şmdi otrdum hesapladm 2şubatta yumurtlamş olsaydm bebişm şmdı 3haftlıktı ama benimki 6+2 imkansz yani bn 24 ocakta yumurtlama olma zamanlarydı

herkese mrbb kızlarrr nasılsınız :))

Bişeyii çokmerakk ediyorum kübradann haberii olan varmı inşş iyidir.

Kızlar bu yaptığınız nedir erken test mi benim bat bu ayın sonu kan yaptırsam çıkar mı:KK31:

Seninle aynı durumdayım :) çok heyecanlıyım.. Yarın randevu aldım doktordan, hem genel kontrolden geçeyim hemde bir test yaptırayım diyorum.

Cumartesi de lazer im var, gerçi bir şey olmaz diyorlarda yine de lazer e gitmeden öğrensem çok iyi olacak.. üfff zaman geçmiyor 1 Mart adet tarihim.

Gözlerde yanma, karında şişlik, sık idrar a çıkma var.

Son düzenleme:
Seninle aynı durumdayım :) çok heyecanlıyım.. Yarın randevu aldım doktordan, hem genel kontrolden geçeyim hemde bir test yaptırayım diyorum.

Cumartesi de lazer im var, gerçi bir şey olmaz diyorlarda yine de lazer e gitmeden öğrensem çok iyi olacak.. üfff zaman geçmiyor 1 Mart adet tarihim.

Gözlerde yanma, karında şişlik, sık idrar a çıkma var.

Hayııııır sakın lazere gitme özel bölgeyse hele hele hiiiç gitme benim jinekoloğum lenf bölgeleri ve üreme yerleri için çok tehlikeli siz kadınlar bu kıl tüy işini niye bu kadar takıyosunuz demişti:KK1: bende güya bu hafta başı randevu aldım genel kan artı gebelik için ama hemşire çoook erken çıkmaz daha ama yinede gel belşi olmaz demişti ben gitmedim daha doğrusu gidemedim off haftaya gidicem :KK47:

X