Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Hayııııır sakın lazere gitme özel bölgeyse hele hele hiiiç gitme benim jinekoloğum lenf bölgeleri ve üreme yerleri için çok tehlikeli siz kadınlar bu kıl tüy işini niye bu kadar takıyosunuz demişti:KK1: bende güya bu hafta başı randevu aldım genel kan artı gebelik için ama hemşire çoook erken çıkmaz daha ama yinede gel belşi olmaz demişti ben gitmedim daha doğrusu gidemedim off haftaya gidicem :KK47:

özel bölgeye yaptırmayacağım ne olur ne olmaz diye, inşallah yarın çıkarda randevuyu iptal ederim, yoksa içim içimi kemirecek. Hem yarın doktor a soracağım iptal et derse ederim.

Son düzenleme:
ya testin içindeki kağıtta en iyi test zamanları sabah 11,öğlen 3,5 ve akşam 10 saatleridir yazıyo altında da sabah saat 10 dan sonra ve akşam sekizden önce yapılmalıdır yazıyo.bu da benim kafamı karıştırdı.ben akşam 10 da yapmaya başlamıştım.acaba yine 10 da yapsam yoksa öğleden sonra 3 te yapsam bilemedim

canım bence oğleden sonra 3 te fılan yap ve 4 saat fılan hıc sıvı almadan yap

gözlerimde çok yanma var, kırmızı sabahtan beri, kirpiklerim çok belirginleşti bu hamilelik belirtisi mi, bir de çok idrar a çıkıyorum.. gözlerim hiç böyle olmazdı, ilk defa başıma geldi.

Kızlar bu yaptığınız nedir erken test mi benim bat bu ayın sonu kan yaptırsam çıkar mı:KK31:

arkadaşım benim bat da 28 şubat. sen öğrendin mi gebe misin? aşağıda 3 haftalık gebelik diyor? hayırlı olsun tebrik ederim de hangi testle çıktı bu kadar erken. ben de yapayım varsa öyle bir test..

kızlarrrrr nerdesinizzz siz yaaa çokk özledimm sizleriiii :KK43: fb can sennle konuşmayalı 2 hafta oldu heralde bebişler nasılll

Ozge gunaydin cnm ben hep evdeyim, dun kontrole gittik bebis kocaman olmus eller havaya yapmis dans ediyo maasallah :) kese bayagi duzelmis.haftaya 2 li test icin randevu aldm ama renkli ultrasonda da bakiyolarmis ense kalinligina falan o yuzden her an vazgecebilirim 2li den :) 3 ayin bitmesine 2 haftadan az var bakalim.
Sen nasilsin bebek nasil hayirdir neden moralin bozuk canim?

Günaydın kızlar nasılsınız ben maşallah iyim bebeğimde iyi trabzonda memleketteyim çok fazla giremiyorum herkes nasıl ne alemde bebişi olanlar bebiş için uğraşanlar herkes iydir inşallah herşey yolundadır

canım nolduu sana anlat dınlerm eşin bişey mi dedi

kuzum canım inanılmaz sıkkın eşimden dolayı neler yapıyor bilmiyorum içim içimi yiyor sadece bişey sorsam kavga çıkacak bana karşı çok normal davranıyor sadece gizemli havalarda dün eve gelmedi iş yemeği vardı alkol çok aldım burda otelde kalayım dedi tamm dedim bilmiyorum of offf

kuzum canım inanılmaz sıkkın eşimden dolayı neler yapıyor bilmiyorum içim içimi yiyor sadece bişey sorsam kavga çıkacak bana karşı çok normal davranıyor sadece gizemli havalarda dün eve gelmedi iş yemeği vardı alkol çok aldım burda otelde kalayım dedi tamm dedim bilmiyorum of offf

nasıl yanicanım sen dun gece evde tekmıkaldın

Ozge gunaydin cnm ben hep evdeyim, dun kontrole gittik bebis kocaman olmus eller havaya yapmis dans ediyo maasallah :) kese bayagi duzelmis.haftaya 2 li test icin randevu aldm ama renkli ultrasonda da bakiyolarmis ense kalinligina falan o yuzden her an vazgecebilirim 2li den :) 3 ayin bitmesine 2 haftadan az var bakalim.
Sen nasilsin bebek nasil hayirdir neden moralin bozuk canim?

izin mi aldın canım gitmiyormusun artık işe ? evde olup dinlenmen iyi bebişş büyür tabiii yerimm ben onun o ellerini :) benim bebiş doğacak kıvama gelmiş parmak emerken gördük pazartesi günü :) ve kesin erkek bu gün de randevu var ama gitmeyeceğim artık ya yarın ya da pazartesi gideceğim normalde 24 ü demişti zaten ... 2 li testi yaptır canım için rahatlar ben yaptırdım .

eşim bu aralar pek bir gizemli canım çok sıkılıyor yemek bile yemek istemiyorum kilo verdim şu halimle :KK43:

Günaydın kızlar nasılsınız ben maşallah iyim bebeğimde iyi trabzonda memleketteyim çok fazla giremiyorum herkes nasıl ne alemde bebişi olanlar bebiş için uğraşanlar herkes iydir inşallah herşey yolundadır

günaydınn canımm iyi olmana çokk sevindimm :) zaten hamişler artınca topik kimsesiz kaldı :) aman kuzum iyi olun maşallahhh Allah korusun bebişlerimizi

Özgecim sakın üstüne düşme eşinin tavırlıda olma sen bebeğini düşün belki kuruntudur hamilelik psikolojisidir seninki Kendini yıpratma sen gitmesende başkasını yolla eşinin tanımadığı birini yada al eşini karşına böyle böyle de konuş rahatlamak için üzülme senin üZüntün karnkndakinin üZüntüsüdür unutma olgun davran sıkma canını sakın

X