Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım belkide ayan olmuştur sende başla okumaya yasin her gün 7 defa oku benim şuan bir duam var inşallah cumaya kadar bitiririm bende okurum sana o zaman

canım dedıgın o kremı arastrdım
pişik kremıymış
ama baya bı şeye ıyı gelıomuş
eczanelerde warmış

merhaba hoşgeldinn aramıza biz uzun zamandan beri bir aradayız ve sürekli birbirimize destek oluyoruz :) amin canımm Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize senn de bebeğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn

Agzina saglik canim hepiniz destek oldunuz Rabbim gonul muratlarinizj versin dualariniza benide eklerseniz cok sevinirim insallah Allahim bu meyveyi bizede tadtirir

nedemek canım bi sana değil dileyen isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim .benim annem derki dünya telaşi çocuk sizde batın sizde uğraşın

kızlar benimkide negatif. bugün sevinçli haber veren olmadı..
bende çok üzgünüm hemde çok...

sağol canım Allah razı olsun hepinizden duaların dileklerin içinde teşekkür ederim inşaallah hepimizin bebeği sağlıklı sıhhatli hayırlı olsun Allahım isteyen anne adaylarınada tez zamanda yavrularını nasip etsinde onlarda burdan paylaşsın bizlerde mutlu olalım bi kaç ay sonrada bebek cinsiyetlerinden bahsedelim inşaallah

kızlar benimkide negatif. bugün sevinçli haber veren olmadı..
bende çok üzgünüm hemde çok...

merhaba canım.sen kan testi mi yaptırdın evde idrar testi mi yaptın? bende adetimi bekleyemeden yapıyorum test sonra negatif sonra hüsran adetin kaç gün geçmişti?

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar herşey gönlünüzce olsun kendinize hamile olanlar bebişlerine iyi baksınlar görüşmek üzere inş.

canım ilk doğumundan snra catlakların oldumu
bişey kullandınmı

canım ilk doğumundan snra catlakların oldumu
bişey kullandınmı

ben susam yağı kullandım canım karnımda olmadı ama bacaklarada sürmek gerekiyomuş ben bilmiyodum tabi benim sadece kasıklardan sonra bacaklarımda biraz var ama çok değil oda

kızlarr 500 tane okuyabildim bana yardım edebilirmisiniz cumaya kadar bitirip duamı etmek istiyorum allah nasip ederse yardım edebilecek olan var mı ?

ben susam yağı kullandım canım karnımda olmadı ama bacaklarada sürmek gerekiyomuş ben bilmiyodum tabi benim sadece kasıklardan sonra bacaklarımda biraz var ama çok değil oda

bu yağlar tüylenme yapabiliyormuş ama bende o yüzden pişik kremi kullanıyorum ama etkisi ne olur bilemiyorum tabiki

kızlarrr çıkıyorum ben herkese iyi akşammlarrr cetrinaa bekledimm gelmedinnn yarınn girebilirim inşallahhh öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…