Erken hamilelik belirtileri hakkında....

İnsallah Hz yusuf ahlaginda evlatlarimiz olur aynen oyle ferahlik veriyor ben 3 aydir doktora gidiyordum 2 doktora gittim sacma cevaplar aldim bu ay olmazsam sogan kurine basliycam insallah bizde guzel duygulaei tadariz

amin inşallah.. ne dediler canım doktorlar.. benim bir kızım var canım kardeşide olsun istiyoruz ama annelik öyle bişeyki sanki önceden hamile olmamışsında herşey en başından başlıcakmış gibi daha yeni ilk defa hamile kalacakmışsın gibi o duyguyu tatmak çok farklı insan hamilelik herycanını tekrar yaşamak istiyor çok farklı bişey..

Onemli olmayan kist dediler dogum kont hapi kullandim temizlende sonra baska doktora gittim gobekten ultrasonla bakti adetimin 8. Gunu yumirtlamissin hemen kist olmus dedi ostrojen fazla dedi ama tahlil yapmadi inanmadim ona o gun dunyam basima uikildi sanki hic olmazmis gibi konustu inanmoyorum o kadina . bu arada kozoni allah bagoslasin rabbim hayirli kaderler yazsin

amin cümlesinin evladını bağışlasın..
bitanem o ne biçim bir doktormuşki sana tahlil yapmadan böyle şeyler söyleyebiliyor hem yumurtlamışsın hemde o kıst olmuş nasıl oluyor bu anlamış değilim benim bildiğim yumurtlamazan o yumurta kıste döner yok bu doktorlar kafa karıştırmakta birinci gelirler sen kafanı takma canım bunlara bidahakine güzel daha iyi bir doktor bulursun.. inşallah bu ay hemile kalmışsındır inşallah.. sen hangi şehirdesin canım

Malatyadayim canim doktorun hastasi coktu resmen basindan gonderdi beni sen hangi sehirdesin

kızlar merhaba,
bal tarçın çörekotunu yapıyorum ilk kez. bugün 7. günüm. Kasıklarım şişti, reglim yeni bitti zaten birliktelik de olmadı. Yumurtalar gelişiyor diye mi kasığım şişti ve hafif ağrım var dersiniz?

]Kizlar agrilarm icin doktora gittim bat 12 subat ve kasiklarim belimde agri vardi kardesim zorla dokt goturdu gittim tahlil yapmadi ama gebelikte gorwmedim dedi yine kist vaemis ama hic bu hale gelmemistim usutmede yok dedi ya cok uzuldum ama yinede gebelik gecince test yap dedi Allahim sabir ver[/QUOTE]

[/QUOTE]
canım dur bakalım bir günün geçsin test yaparsın hemen moral bozma yoksada canını sıkma allahın izniyle birdahakine olur kendini üzme üzüntüden regelin geçikmesin sen içini ferah tut.. birde bu kist için bişey yapamıyorlarmı gene aynı doktoram gittin yoksa başka doktoramı

canım dur bakalım bir günün geçsin test yaparsın hemen moral bozma yoksada canını sıkma allahın izniyle birdahakine olur kendini üzme üzüntüden regelin geçikmesin sen içini ferah tut.. birde bu kist için bişey yapamıyorlarmı gene aynı doktoram gittin yoksa başka doktoramı[/QUOTE]

Baska gittim alttan bakti kist dedi ama tahlil yapmadi adetin gecince test yap dedi

Baska gittim alttan bakti kist dedi ama tahlil yapmadi adetin gecince test yap dedi[/QUOTE]

tamam bak o da kesin bişey dememiş adetin geçince test yaparsın hatta pazartesi sağlık merkezinde seni tanırlarmı pazartesi kan tahlili yaptırırsın en azından kafandaki karışıklıkdan kurtulmuş olursun sen canını sıkma rabbim bize bebeklerimizi vericeği zamanı bilir inşallah erken bir zamandır bu /COLOR]

Baska gittim alttan bakti kist dedi ama tahlil yapmadi adetin gecince test yap dedi

tamam bak o da kesin bişey dememiş adetin geçince test yaparsın hatta pazartesi sağlık merkezinde seni tanırlarmı pazartesi kan tahlili yaptırırsın en azından kafandaki karışıklıkdan kurtulmuş olursun sen canını sıkma rabbim bize bebeklerimizi vericeği zamanı bilir inşallah erken bir zamandır bu /COLOR][/QUOTE]

Amin canim insallah rabbim bebeklerimizi bize verir elbet o neylerse guzel eyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…