Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canlarım benım adetımın 7. gunu hast bıttı fakat kasıklarım agrımaya basladı once kıst vardı gec oluyordum adet sımdı kıst temızlendı erkenmı yumurtam olusmaya basladı acaba sankı bıcak saplanıyor gıbı her ıkı kasıgımdada grı oluyor ara ara

olabılır canım keşke ovulasyonla takıp etseydın hazır catlatma ıgnesıde olacakmışın

Bebegim mektubunu aldım :) :) hehe simdi birax migdem bulaniyoo telde oldugum icinn gicikk ediyoo beni yazamıyorum. :)) sen nasilsinn tatlımmmm

Ramelimm canimm tesekkur ederimm ons sizde duyacaksiniz bi sn once :))) bugun fbcan da dr da cikmssini bekliyorum

hahhaha :)) mektubumu almana sevindimmm :)) eline ulaşıp ulaşmadığını bilemedim biran :)))
tuzlu kraker ye..hemen bastırıyor :KK66: tel maalesef öyle bende girdiğimde sinir oluyorum..o yüzden telden girmeme kararı aldımm :)heheh

ben iyiyim canımm..öyle çok bulantım yok Allah'a şükür :) o sabah kalktığımda oluyor o da tuzlu krakerle hemen geçiyor :)
akşamları çok yemek yersem oluyor birde :)) onu a az yiyorum.. ama iki gecedir acıkıyorum :)) hiç hayra alamet değil :) haftasonu anneme gidicem poğaça börek yapıcakkkk :)) annişine gidince söyle sanada yapsınnnn :)) olmadı adres ver kargo yapayım sanaa :)))

hahhaha :)) mektubumu almana sevindimmm :)) eline ulaşıp ulaşmadığını bilemedim biran :)))
tuzlu kraker ye..hemen bastırıyor :KK66: tel maalesef öyle bende girdiğimde sinir oluyorum..o yüzden telden girmeme kararı aldımm :)heheh

ben iyiyim canımm..öyle çok bulantım yok Allah'a şükür :) o sabah kalktığımda oluyor o da tuzlu krakerle hemen geçiyor :)
akşamları çok yemek yersem oluyor birde :)) onu a az yiyorum.. ama iki gecedir acıkıyorum :)) hiç hayra alamet değil :) haftasonu anneme gidicem poğaça börek yapıcakkkk :)) annişine gidince söyle sanada yapsınnnn :)) olmadı adres ver kargo yapayım sanaa :)))

Malesefff gidemiyorum cnku dr 12.haftaya kadar yolculuk sakinccali dedii:)) dum dr daydim

ya bende ole keyıfsızım canım...
mutluyum ama mutluluğumu yasayamıom cok halsızım ya
kolumu kaldırmaya halım yok işe gelmek ole zor gelıo kı
evet dayanamıcam cumartesıye kadar
ouzden yarın gtcem
dıger bı sebebıde senınde aklında olsun
hamıle annelere prıyodık kontrollerınde ıdare ucretlı ızın saymak zorundaymış
ben habıre ızın almayayım dıye cumartesıye almıştım aslnda doktor cuma gel dedı
1 gun onceden bışey olmaz

benimde geçen hafta öyleydi canımm..
bitkinlik yorgunluk..hareket etmek istemiyordum :)) bu hafta daha iyiyim ama akşamları bastırıyor artık yorgunluk..eve gidince ayaklarımı uzatmak istiyorum :)
ama dayanmamız gerekk..bu güzellikler için 6-7 ay bekledikkkk :)))))
evet yarın git bi iki günden bişey olmaz bencede.
benim patronlarım o konuda çok anlayışlılar canım :) Allah'a şükür rahatım o konuda :KK66: ama söylemene sevindim bende arkadaşlarıma iletirim :)))

Kizlar gunaydin Busranin bugunku ov.testi

Eklentiler

• $IMG-20140122-WA0000.jpg
    $IMG-20140122-WA0000.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 23
Malesefff gidemiyorum cnku dr 12.haftaya kadar yolculuk sakinccali dedii:)) dum dr daydim

canın sağolsun bebeğimmm..şurda kaldı bir buçuk ay :KK66:) annen gelebilirse onu çağır istersen canım benim.
doktor başka ne dedi?kalp atışını duydunuz muu??
ben iki gündür giremediğim için doğru düzgün takip edemedim canım :KK43:

canın sağolsun bebeğimmm..şurda kaldı bir buçuk ay :KK66:) annen gelebilirse onu çağır istersen canım benim.
doktor başka ne dedi?kalp atışını duydunuz muu??
ben iki gündür giremediğim için doğru düzgün takip edemedim canım :KK43:

Evety duydummmmmmmm :) cok tatlı diii :) annemi cagricam artikk napiyimm

aaaaaaaaaaaaaa :) çok sevindimmmm.. nasıl hızlı hızlı atıyor değil miiii :))
çağır çağır gelsin annenn.. :) biz büyüsekte anne kuzusuyuz :))

Evett hizli atiyor onu duydugumdan beri benimkide hizli atiyoo :)) dun gece kalbimi dinleyerek uyudumm:) sana ne zamana randevu verdi bebek kc mm cikti

olabilirr canımmm :)) burdaki kızların çoğu erken yumurtladığını farketti bu ayy :)) o yüzden bence çalışmalara başlaaa :KK66:)
gün aşırı devat et derim benn..
kistinin temizkenmesine çok sevindimm canımmm..bu durumda bebiş için herşey daha güzel olacak inşallahhhh

7. gun cok erken degılmı ya ben bu ısten bırsey anlamadım hala:) dogum kontrol hapı kullandım cok sukur bu ay temızlendı:) salıda catlatma ıgnesı olacagım umarım bu ay bebıslerımız olur:) ve cok heycanlıyım

Evett hizli atiyor onu duydugumdan beri benimkide hizli atiyoo :)) dun gece kalbimi dinleyerek uyudumm:) sana ne zamana randevu verdi bebek kc mm cikti

hahah :) deli ve heyecanlı anneee :))

ben haftaya gideceğim tekrar canımm.. Ankara'da Medicana adında büyük ve özel bir hastane var. orayla anlaşma yaptık. artık oraya gideceğim. diğer doktorumu bırakıyorum. orası tıp merkeziydi ve yetersizdi. zaten planımda böyleydi :)
eski hastanede kan alıp test yaptılar bir dünya. hepsi haftaya çıkacak. bende o sonuçlarla yeni hastane ve yeni doktora gideceğim.
şuan kaç milim bilmiyorum canım .çünkü ultrason cihazları yetersizmiş. :KK43: bu yüzden güvenmiyorum açıkçası.
haftaya öğrenip söylerim sana :)
senin bebiş kaç mm????

7. gun cok erken degılmı ya ben bu ısten bırsey anlamadım hala:) dogum kontrol hapı kullandım cok sukur bu ay temızlendı:) salıda catlatma ıgnesı olacagım umarım bu ay bebıslerımız olur:) ve cok heycanlıyım

olsun canımm..erken yumurtluyor olabilirsin..sen yinede çalışmalara başlaa..her zaman garanti altına almak iyidir :KK66:
çatlama iğnesi için kullanmadım ama çok yorumda okudum.kullanıp hamile kalan çok oluyormuş.
inşallahhh kavuşursun bebişini bu ayyy..
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasınn.. aminn :)

hahah :) deli ve heyecanlı anneee :))

ben haftaya gideceğim tekrar canımm.. Ankara'da Medicana adında büyük ve özel bir hastane var. orayla anlaşma yaptık. artık oraya gideceğim. diğer doktorumu bırakıyorum. orası tıp merkeziydi ve yetersizdi. zaten planımda böyleydi :)
eski hastanede kan alıp test yaptılar bir dünya. hepsi haftaya çıkacak. bende o sonuçlarla yeni hastane ve yeni doktora gideceğim.
şuan kaç milim bilmiyorum canım .çünkü ultrason cihazları yetersizmiş. :KK43: bu yüzden güvenmiyorum açıkçası.
haftaya öğrenip söylerim sana :)
senin bebiş kaç mm????

Anladim canim en iyisini yapmissin. Benim dun bebek 4 mm di bana 3 hafta sonraya randevu verdi yengene sordum normal olan zaten ayda 1 mis bi sorun olduğunda felan giderim allahh korusunn subatin 11de randevum var o zaman 10.haftanim içinde oluyorum yaklasiks ondan 10 gun sonra da ikili test icin cagirir

kızlar çok yoğunluktan giremiyorum ama arada okumaya çalışıyorum,herkesin herşey yolundadır inşallah, zaten beni merak edip soran da yok:KK43: neyse hepinizi seviyorum.hamişler bebişler iyidir inşallah, kızlar çalışmalar devam etsin pes etmek yok sakın sakın,hep güzeli iyiyi çağıracaz unutmayın

kızlar çok yoğunluktan giremiyorum ama arada okumaya çalışıyorum,herkesin herşey yolundadır inşallah, zaten beni merak edip soran da yok:KK43: neyse hepinizi seviyorum.hamişler bebişler iyidir inşallah, kızlar çalışmalar devam etsin pes etmek yok sakın sakın,hep güzeli iyiyi çağıracaz unutmayın

bebeğim yoğun olduğunu biliyorum valla aklımdasın biliyosun :)

Senn cok fzzla girmiyosun tatlimm bebisler iyi:) bizde iyiyiz sen nasılsın bilantin oluuomu kacinci haftadaydin benim kalktığımda oluyo ne yicemmi sasiriyorum

olsun canımm..erken yumurtluyor olabilirsin..sen yinede çalışmalara başlaa..her zaman garanti altına almak iyidir :KK66:
çatlama iğnesi için kullanmadım ama çok yorumda okudum.kullanıp hamile kalan çok oluyormuş.
inşallahhh kavuşursun bebişini bu ayyy..
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasınn.. aminn :)

amin canım benım amin.. bende oyle dusunuyorum gun asırı ılıskılere baslıyorum :):)

sen ılgılenme benımle:KK43::KK43: kırgınım kırgınnn sana:)

X