Erken hamilelik belirtileri hakkında....

KIZZZZZZZZ UTANMAZZZZ benimkiiii 4 gun sonraaa ya adet olcam gibi agrımm varr yinede korkuyorum adetimi bekliyorum demeye:)sendeeee dah varrr daha yumurtaa yeni catlıyorrr daha kırmızıı cizgilerrr yeniii geldiiiiiii ovulasyondaaaaa ayıp ama:KK9::KK9::KK9::KK9: sen artıkkkk adett gunu falan saymıcaksınnnnnn bebek bekliceksinnnnnnnnnn duydun mu:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yaa kızlarr su ismin altınaa yazı yazılıyor ya söz falan onu nerden yapıoruzz kac gundurr arıorumm yapamıyorummm bileniniz var mı:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

KIZZZZZZZZ UTANMAZZZZ benimkiiii 4 gun sonraaa ya adet olcam gibi agrımm varr yinede korkuyorum adetimi bekliyorum demeye:)sendeeee dah varrr daha yumurtaa yeni catlıyorrr daha kırmızıı cizgilerrr yeniii geldiiiiiii ovulasyondaaaaa ayıp ama:KK9::KK9::KK9::KK9: sen artıkkkk adett gunu falan saymıcaksınnnnnn bebek bekliceksinnnnnnnnnn duydun mu:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

YA ÜMİDİMİ KESMİYORUM AMA FAZLADA ÜMİTLENMIIYM YOKSA BENİ TOPARLAYAMAZSIN DİYİİM :))))) ona göre seçim yap

YA ÜMİDİMİ KESMİYORUM AMA FAZLADA ÜMİTLENMIIYM YOKSA BENİ TOPARLAYAMAZSIN DİYİİM :))))) ona göre seçim yap

valla gelecekse güzel günler çekilen çile kutsaldır tatlımmmm yıkılmazsın yıkılsandaa biz burda ne güne duruyoruzzzzz beraber yeniden ayağa kalkarız Allah ın izniyleeeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

valla gelecekse güzel günler çekilen çile kutsaldır tatlımmmm yıkılmazsın yıkılsandaa biz burda ne güne duruyoruzzzzz beraber yeniden ayağa kalkarız allah ın izniyleeeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

öyle tabikideee aman daha çok var adetime yaa uğraşamam onu düşünemem yanii :21::21::21::21:

kac gundur bakıyorum canım ama bulamıyorum orda nerde ne yazıyor tam olarak tarif edebilir misin canım:KK16::KK16::KK16:

canım baktımda once kullanıcı kontrol panelıne gırceksın
sol yanda profıl duzenleyı sececen
sonra acılan sayfada asagı ıncen kışısel rutbe yazıo
işte ordan

canım baktımda once kullanıcı kontrol panelıne gırceksın
sol yanda profıl duzenleyı sececen
sonra acılan sayfada asagı ıncen kışısel rutbe yazıo
işte ordan

buldum buldum canımm lilyum yazıordu once onu sildim sonraa yadım tatlımmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canlarımmm ben biraz uyuyum kendinizee cokk iyi bakın Allah a emanett olun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canlarımmmmmmmm tutkum fbcanım özgem kubragım ramelim ariverim azizem angeltavsanm esraksım gizim secidom ve diğer tum kızlarr canlarımmmmmmmm nedennnnnn artıkkkk suskunsunuzzzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: cokkk ozledimmmm sizziiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canimmmmmmmm bende çok özledim siziii bebegiiiimmm ben disardayiim gittim kan verdimm ayrıca idrar da verdim herseye bakacaklar kan sayimina enfeksiyon olup olmadığına falann birazcik senin dedigin oldu yani cetrinammmmm :KK16::KK16: sen nasılsın kuzuummmm :KK16::KK16:

X