Erken hamilelik belirtileri hakkında....

nedennnn kızzz ne olduuuu :) güzell sandında biri çirkinn mii çıktıı hahahha

yok be :)) öle degıl bugun doktordaydım da biri cıkıpp tutku napdı demedı valla butun gün seyrettımm telden girdigim içinn yazamadım pek. ama ben rameli kubrayı delı gibi merakk ederken ınsan ister istemez alınıyoo valla :)

yok be :)) öle degıl bugun doktordaydım da biri cıkıpp tutku napdı demedı valla butun gün seyrettımm telden girdigim içinn yazamadım pek. ama ben rameli kubrayı delı gibi merakk ederken ınsan ister istemez alınıyoo valla :)

oyyyy kuzummm benmmm yokkk sordukkk sabahh hepimizzz görünüyordun ama yazamıyordun biliyordukkk :)) valla bende yoktum az önce geldimm :) eee ne dedi bakalımm doktorrr

sen bitanesinn zatenn canım sana lafım yok facedenn rahat bırakmamışsın bakdım:)

vaalla burdanda tacizz attim ama cevap yoktu dedim kesinn telden gecmişşş gormuyorrr buaradaaa oo pıt pıtt atann kalbini sevsinler bebişininnnnnnnnnnnnnnnnnn tekrar gozun aydınnn annesiiiiiiiii canımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

oyyyy kuzummm benmmm yokkk sordukkk sabahh hepimizzz görünüyordun ama yazamıyordun biliyordukkk :)) valla bende yoktum az önce geldimm :) eee ne dedi bakalımm doktorrr

senıde katmadım ama bak cok göremedım cnkuu kubosda cok görremedım oda pek girmedii ama bugun randevum oldugunu bılıyor olmaları lazım :KK43: neyse ben mutluyumm hzuurluyumm en azındann kalbinide duydumm hersey yolundaa baska ne isterim ki :) birtek canımı sıkan yolculuk yasak dedi otur oturdugun yerde dedı :KK43:

vaalla burdanda tacizz attim ama cevap yoktu dedim kesinn telden gecmişşş gormuyorrr buaradaaa oo pıt pıtt atann kalbini sevsinler bebişininnnnnnnnnnnnnnnnnn tekrar gozun aydınnn annesiiiiiiiii canımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

saol bebegımmm allahım hersey böle güzell gider inss 11 subata randevu verdıı kan testlerı varmıs şeker felan hatırlamıyorum baskada varda en azından kanı merak etmedıgım ıcın beklemesı kolay olacak :)

senıde katmadım ama bak cok göremedım cnkuu kubosda cok görremedım oda pek girmedii ama bugun randevum oldugunu bılıyor olmaları lazım :KK43: neyse ben mutluyumm hzuurluyumm en azındann kalbinide duydumm hersey yolundaa baska ne isterim ki :) birtek canımı sıkan yolculuk yasak dedi otur oturdugun yerde dedı :KK43:

kız sen biizim canımızsın kyaammam sna sabah tum kızlar sordu seni canım benimmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:özgemmmmmmm de sorduuuuuuu canısıııııııııııııı:KK16::KK16::KK16::KK16: buaradaa yolculuk yasaksaa cıkmıcaksınnn ozamnnn annecik gelsin yanınaaa oyle bi imkannn var mı canooooo:KK16::KK16::KK16:

evettt bebğimm kızmaaa bizeeeeee biz seniii düşünüyoruzzz illa mesele buraya yazmak değil kiii :) ama ben unutmuşum senn kontrolün olduğunu nedense poardonn canım :KK43: maşallhh canımm duyduğuna çokk sevindimm :) hadii ya yolculuk yasak mıı neden acaba çok ilginçç eee oturr sende oturduğunn yerde :)

X