Erken hamilelik belirtileri hakkında....

onuu mm olarak söylüyorduu canımm yaaa unuttumm ama daha çok keseye bakıyordu ilk zamanlarda

benım kesecık ılk baktında 9 mm dı sımdı yazmıyor ama ıkı katından daha buyuk karşılatırdım bebek de 4mm :) ıkısıde güzel dedi kalp atışları da ıyı dedı :) maşallah :)

tamm canım senın yerınede gideririmm hasrett :) sen ne zaman gelıosun tr ye :) en son ne zaman geldin

canımm benimm kısmett yaa bu yıl sanmıyorum esimden dolayı birçok iis var ee malumm evlilik falan masraf oluyor ilk yıl bazen toparlanmak gerekiyor o yüzden bu sene biraz zorr6 ay kadar oldu canım ozlemişim ama iste evlendikten sonra değişiyor hersey bu sene boyyle geçecek seneye hayırlısı olsun inşallah..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

benım kesecık ılk baktında 9 mm dı sımdı yazmıyor ama ıkı katından daha buyuk karşılatırdım bebek de 4mm :) ıkısıde güzel dedi kalp atışları da ıyı dedı :) maşallah :)

maşallahh bebeğimeee sizde tez zamanda santimlere geçersiniz inşallah mm diyinceee çok ciddiye almıyordumm ben :) şimdi elle tutulur gözle görülür hale geldii :)

bendeeee goreyimmmmmm seniiiiiiiiiiiiiiiiii bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canımm benimm kısmett yaa bu yıl sanmıyorum esimden dolayı birçok iis var ee malumm evlilik falan masraf oluyor ilk yıl bazen toparlanmak gerekiyor o yüzden bu sene biraz zorr6 ay kadar oldu canım ozlemişim ama iste evlendikten sonra değişiyor hersey bu sene boyyle geçecek seneye hayırlısı olsun inşallah..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tammam balım saglık olsunn siz mutlu olunda :)

tutkummm ben cıkıorumm canım benimmmmmmm kendinee ve bebeğe cokkkk iyi bakkk olur mu annecikkkkkkkkk seviorum seni...digerr tum kızlarr sizeede iyiaksamlarr kendinize iyi bakın yarınaaa kadarrrrr opuldunuzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

tutkummm ben cıkıorumm canım benimmmmmmm kendinee ve bebeğe cokkkk iyi bakkk olur mu annecikkkkkkkkk seviorum seni...digerr tum kızlarr sizeede iyiaksamlarr kendinize iyi bakın yarınaaa kadarrrrr opuldunuzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

görüşürüzz canım ben,im seden kendine cokk iyi bakk yormaa kendını sende artık neredeyse bı anne saylırsın:)

kızlarr günaydın sanki adet olucakmışım gbi ağrılarım var hafif hafif acaba olucakmıyım kiii :KK50::KK50::KK50::KK50:

gunaydınnnn tümmm güzell anneciklerrr ve anne adaylarııııı bugun nasılsınızzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlarr günaydın sanki adet olucakmışım gbi ağrılarım var hafif hafif acaba olucakmıyım kiii :KK50::KK50::KK50::KK50:

günaydın tatlı üzülmeeeee aynı agrııı bndede deminden beri varrr ve benn galiba adet olacaam oyle hissediyorum artık

canımmm benim senin daha adet gününee var belkii bebekkk gelecek sana ne biliyorsunnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ben 4 gun sonra adet olmalıyım ama ara aara ağrılarım var

bilmiyorum balım ümitlenmek istemıyorum taaaa ki adetim geçene kadar hatta hemen yıne yapmıcam geçende gecikti biliyorsun :KK43:(((

bilmiyorum balım ümitlenmek istemıyorum taaaa ki adetim geçene kadar hatta hemen yıne yapmıcam geçende gecikti biliyorsun :KK43:(((

olsunnnn canımmm beniimm sen ümidini kesmee senin daha var adet olmana hemen bu kadar erken ağrın baslamazzz belkii iyi seyler oluyordur bu hafif ağrıların ondandır canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X