Erken hamilelik belirtileri hakkında....

işte bende kesin öyle olurdum birde benm işim gerçekten çok zorduu ve benim işim masa başı değil her şeyle ilgilenmek zorundaydım raporlar falann yoruluyordum yani

25 yasında mudur olmak bıde ozel sektorde canım sasırdım..genelde hep yaşlıdırlar ya gordugumuz

evettt dolaştımm alışverişşş duygumu tatmin ettimm yapmadan duramıyorum ya mutsuzzz oluyorum :) gerekli gereksiz şeyler alıyorum ama napimmmm :) arkadaşımla gezdik biraz kociş 3 te evde olacaksın dedi ama birazcık geçirdim :)

iyi yapmışşsın canımm benimmm cokkk sevindimmm kafa dagıttınn ohh missi gibiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16: sen yeni ciclerr mi aldınnn kendineeee bakimm hayırlııı olsunnnn sana canımmm:KK16::KK16::KK16:

iyi yapmışşsın canımm benimmm cokkk sevindimmm kafa dagıttınn ohh missi gibiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16: sen yeni ciclerr mi aldınnn kendineeee bakimm hayırlııı olsunnnn sana canımmm:KK16::KK16::KK16:

saoll canımm evet biraz hava almış oldumm eve tıkıldımm kaldımm resmn çalışırken bile daha çok geziyordum şimdi evde oturuyorum çıkıp gezeceğimm artıkk :)

saoll canımm evet biraz hava almış oldumm eve tıkıldımm kaldımm resmn çalışırken bile daha çok geziyordum şimdi evde oturuyorum çıkıp gezeceğimm artıkk :)

canımm benimmmmm cicii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: annecik en iyisini yapoorsun valla cık arada hava al arakadaslarında var ne guzelllllll istee bebişiidee gezdirmişş olursunn hemmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

tuana canoo az oncee okudumm her istee bir hayırrr vRDIIIRRR EMİNİMMMM onumuzdeki ay güzel olaacakk herseyyyyy canım benimmmmm:KK16:

aynen öylee hava güzel olduğunda çıkacağımm artıkk çok yormadan kendimi

özgee benm ağrım çok yumurtlama zamanı böylemi oluyor ya hiç olmmaıştım bacak ağrım çok dizimden yukarı yine başladı ve kasığım içim gaz dolu sanki :KK43:(((
niye böyle oldum adetim yakalışıyor sanırım:KK19::KK19::KK19::KK19:

tuana canoo az oncee okudumm her istee bir hayırrr vRDIIIRRR EMİNİMMMM onumuzdeki ay güzel olaacakk herseyyyyy canım benimmmmm:KK16:

bende öyle düşünüyorum canım değer en yuksek 4 almışlar benımde 2.00 kıza dedım kı aramazda 2 derecenın lafı olmaz gel şunu 4 yapalım oda dıyokı negatıf alıp çocuk istediği halde bu kadar şen şakrak kımse görmedımm napalımmmmmm yas mı tutcaz allhın ıznıyle bır daha kı ayaa demı tatlımmm rabbım bana hep en guzel zamanlarda yaşaattı her şeyı buda öyle olcak:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

bende öyle düşünüyorum canım değer en yuksek 4 almışlar benımde 2.00 kıza dedım kı aramazda 2 derecenın lafı olmaz gel şunu 4 yapalım oda dıyokı negatıf alıp çocuk istediği halde bu kadar şen şakrak kımse görmedımm napalımmmmmm yas mı tutcaz allhın ıznıyle bır daha kı ayaa demı tatlımmm rabbım bana hep en guzel zamanlarda yaşaattı her şeyı buda öyle olcak:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

kesinliklee yass tutmıcazz cnaımmmmm olacagıı en zamansa kısmetiyle gelcek inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: umarımmmmmmm cok güzellll haberler verceksinn ilerde bizeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:Rabbim senidee evladınaa kavuştursun tezz zamandaaa:KK16::KK16:

özgee benm ağrım çok yumurtlama zamanı böylemi oluyor ya hiç olmmaıştım bacak ağrım çok dizimden yukarı yine başladı ve kasığım içim gaz dolu sanki :KK43:(((
niye böyle oldum adetim yakalışıyor sanırım:KK19::KK19::KK19::KK19:

kuzum ben onlarıı çok takip etmezdim ama evett kasılma olurmuş batma olurmuş senn çatlama günün bu günn :)

X