Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Canmmm benim faceden yazıyorum

yaaaaa yasennn bende hissediyorummm sankiiii :) kime söylesem bana gülüyorrr ama doktoru aradım muhtemell dedii :) sen cinsiyeti öğrendin mi

Valla kız olabilir sen daha 3 ayda olmadın :) ama anayız işte öyle geliyo ama benimki artık nrmalmiş dedi doktor haftaya pazartesi gidicem öğrenmeye bakalım :)

Canim ben pek iyi sayilmam ise surunerek gidip geliyorum bebek iyi olsun da ben idare ederim bi sekilde carsamba gunu kontrolumuz var insallah hersey yolundadir.

Sen nasilsin senin kacinci haftan kii :)

Canım benim sende iyi olursun inşallah. Ben 8 haftaya başladım bugün cumartesi benim kontrolde kalp atışını duyucaz çok heyecanlıyım:))

Cok gecmis olsun canım ben bi iyi oluyorum bi kötü hafta sonu feciydii benim için ama bugun superdm geçecek canim hep bole hitnw yaa

İnşallah tatlım bundan sonrayı iyi geçirirsin. Anne olmak zormuş dimi. O yüzden annelerin gözünde çocukları hep bebek :)
Benim işim çok yorucu olduğu için zorlanıyorum baya. Zaten kokulara gelemiyorum ee hastanede hep koktuğundan sıkıntı oluyor. Hasta odalarından zor atıyorum kendimi
Ama herşeye rağmen anne olacak olmanın verdiği hazla katlanmaya değer diyorum☺️😍

KIZLARRRRRRRRRRRRRRR :))))
Dün kalın iki çizgiyi gördüm ovl.testte eşime gösterdim yapalım dedi ben demedennnn :))))))) ve yaptık umarım iyi haberler alırım yapıcam hergün adet olana kadar testimi bakalım :))))
fbcan atıcak birazdan testimin resmini :)))) dua edin banaaaaaa

Veeee Busra icin beklenen gunn :)

Cizgi koyu :)

Eklentiler

• $IMG-20140121-WA0000.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 50
olucak olucakkk inşallah bebişlerimize arkadaş gelecekkkk :)

temennim o ama üzülmem bu ay olmasada ben çizgiler böyle çıkınca yumurtlamıyorum diye korkmaya başlamıştım stresim oydu ama Allhma bin şükür çok rahatladım Rabbim ne zaman nasp ederse.. :))

kızlarrr hepinize günaydınn bişey sormak istiyorum aranızda üstüne görmeyle ilgili bişey duyan yada ilk hamileliğinde yaşayan varmı acaba ?? ya ben cumartesi adet olmuştum ama başta kahverengi geldi cumartesi akşam ve pazar günü normal kırmızı şekilde geldi ve pazar akşamdan beri kesilmiş durumda..dün de gelmedi bugün de..sadece 1.5 gün sürdü :44: bununla ilgili bilgisi olan varmı acaba :26::26:

günaydınnnnnnnnnnn tutkuuuuuuuu fbcannnnnn özgemmmmmm kübrakkkkkkkk ramelllllll anne bugun nasılsınız bebekler nasıllllll...ariverim gizim azizemm anne adayları sizler nasılsınızzzzzzzzzzzzzzz

günaydınnnn kızlarrrr nasılsınızzz bu günnnn fbcan kübra güzel haberlerle geldiniz inşallahhh dün merak ettikk sizi

günaydınnnnnnnnnnn tutkuuuuuuuu fbcannnnnn özgemmmmmm kübrakkkkkkkk ramelllllll anne bugun nasılsınız bebekler nasıllllll...ariverim gizim azizemm anne adayları sizler nasılsınızzzzzzzzzzzzzzz

BEN BUGUN ÇOK İYİYİM bebeğim sen nasılsınnnn :)

sanada günaydııınnn canııımm beniiimmmmm ben tuhafımm vallaa:44::44: sen nasılsınnnn :)))

Son düzenleme:
günaydınnnn kızlarrrr nasılsınızzz bu günnnn fbcan kübra güzel haberlerle geldiniz inşallahhh dün merak ettikk sizi

inşallahhh ikisindendeee tümm annelerdeennnn deee güzelll haberlerrr gelcekkkkkkkk canımmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…