Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydınn canımm yakaladıysan çok güzell zaten senn kaçırma şansın yok her gün yaptığn için ama bitti sanırım dönem değil mi ?

MESAJ ATTIN CANIM BAKAR MISIN hani atmıştık ya resmi koyu renkti öyle çıktı birdahada yapma şansım olmadı .. olmuşsa olmuştur yapıcak bişeyim yok (

günaydınn canımm erken olduğunu nasıl anladın test mi aldın sende

ne güzel söylüyorsun canım benimm..desteğin için de çok çok teşekkür ederim..sen kendini bu düşünceye alıştırmaya devam et umut etme bencede ve sonunda hamile haberi vereceksin gibime geliyor.. :))) dur bende umutlandırmicam :) napıyoruz, kendimizi kötüye hazırlıyoruz olmayabilir Allahın bileceği bişey hayırlı zamanında gelsin o bebiş inşallah..sonuçta ne zaman kısmetinde varsa o zaman olacak..umutlanmadan telaş yapmadan olmayabilir düşüncesiyle beklicezz canım benimmm

ramelımmm demekkı ıkız:) iyi çalışmıssın rabbim sağ salim kucağına almayı nasıp etsin çok sevindim:) darısı bize insallah

benimde dualarımmm sizinlee cnımsınnn benimm en iyisini yapmışsın biz elimizden geleni yapıyoruz geri kalanı Allah tevekkül ettik..
aynen öyle canım :))
bence de canım nasip.. stresmiş düşünmekmiş pek inanmıyorum.. kısmetimizde varsa oluyo yoksa da zamanı glince oluyooo..
günaydınn canımm erken olduğunu nasıl anladın test mi aldın sende
günaydın canım benm.. yok tatlım test almadım akıntıdan kasık ağrsından falan anladım

anammmm ne kı canım merak ettım şimdik bak
belkıde cınsıyetı solucektır

hımm olsun ama sen genede devam etseydin belki üşüttüğündendir erkende olabilir ama bırakma yani ilişikiyi

kızlar benım kıst bıttı ama yumurtam catlamadıgı ıcın kıst oluyor haftaya salı gunu catlatma ıgnesı yapacak ama ınternette baktım hamıle kalma sansı ondada azmıs kac aydır beklıyorum nolur hamıleler dua edin bıze

ramelımmm demekkı ıkız:) iyi çalışmıssın rabbim sağ salim kucağına almayı nasıp etsin çok sevindim:) darısı bize insallah

buyuk ıhtımal ikiz dedı canım keseler bile minick ya
iki tane yanyana
cok teşekkur ederım allah senınde gonlune gore wersın canım

anammmm ne kı canım merak ettım şimdik bak
belkıde cınsıyetı solucektır

yaaa sanki bizede öyle geldi normalde eşimin yurt dışına çıkması lazım cuma günü kontrol var diye gitmiyor bekliyoruz heyecanla şimdi söyleyin dedi 1 haftalık gelişim lazım dedi bence cinsiyetii yüksek ihtimalli olarak söyleyecek çünkü geçen hafta çok net görüyorum sulu kese demişti :) bakalımm kuzum hepimiz bekliyoruz işte allahımm güzel habeer almamızı nasip etsinn dört gözle bekliyoruz :)

hayır canım hiçte ole deıl catlatma ığnesıyle yumurtası catlayıp hamiş kalan cok fazla

kacıncı haftandasın canım sen şimdik
bide şey dıcem kesyı ılk gordugunde mınnacık bı nokta gıbımıydı senınkıde

canım böyle yaparsan olmaz ama hemm çok fazla çatlatma iğnesiyle hamiş kalannn umudunu kırmaa hem doktorunla konuş ihtimal düşükse ben aşılama istiyorum de

kacıncı haftandasın canım sen şimdik
bide şey dıcem kesyı ılk gordugunde mınnacık bı nokta gıbımıydı senınkıde

kese büyük küçük değil canım içinde minnaccıkktı yavrum noktaa kadar merak etme çok çabuk büyüyor bak geçen hafta gittiğimizde nasıll şekillenmişti inanamadım bildiğin insan figürü çıkmıştı ortaya allaımın mucizesi işte

canım bız daha bebeimızı gormedık anca keseyı gorebıldık
kesede mınnacık nokta gıbı bişey
haftaya daha net olur dedı

gün aşırıya dönebildin mi :) her gün olduğu için şikayet ediyordun hadi bakalm tatlımm bu ay umutluyum senden :)

evet tatlım benm bişey yapmama gerek kalmadı eşim öyle olsun buay dedi benm de canıma minnet tabi.. öyle oluyo işte:)) ayy inşallah canımmmmmmmmmmmm sen kimden umutlu olsan o hamile kalıyo o ay:)

canlar günaydınnnlar hepinize,bugün nasılsınız bakalım? angeltavsan tatlım o zaman bu ay dikkatli davranıyoruz ve ovulasyon takibi yapıyoruz ya da doktora yaptırıyoruz,moral bozup pes etmek yok kızlar çalışmalar nasıl gdiidyo,hamişler ne durumdasınız,ayy benim de 13.30 da kontolüm var ayrıntılı ultrason strese girdim,inşallah güzel çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…