Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydınnn canlarımmmmmm cici anneler tutku ramel fbcan özgem kubrak esraks ve digerrr tummm annelerrrrrrr günaydınnnnnn bugun nasılsınnn bebekleriniz nasıllllll......ariver giz azize tümmm annecik adaylarııı siz nasılsınız neler yaptınız:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

GÜNAYDIN CANIM bildiğin gbi devam nasıl olsun..sen nasılsın

günaydın ttatlım iyim bendee teşekkür eederim:KK16::KK16: naptın canım regl oldun mu ya da teste gittin mi:KK16::KK16:

yok bebeğim reglmee daha var 10 gün flan var ovlsyn testimide bıraktım sıkıldım artık.. dünde yapmadım Rabbime sığındım ne zaman verirse.. :)

yapma ya canımmmm inşallah hiçbirinin birseyiii yokturrr:KK5: nazara mı geldiiii bizim anneciklerrr Allah korusunnnnnnn onlarıııııı cok merak ettim onlarrııı inşşallh geçip yazarlarrrrkubrakk kaçta çıkar acaba kontrolden..tutkummmada cokkk gecmişşş olsunnn fbcanımızada ozgemdeee geçsin yazsın hadi ama nerrdeler nerdesinizz annecikler:KK14:

allahın ıznıyle ıyıdırler canım
gelırler bırazdan uyuyolardır kesın
bebeişler uyutuodur onları
bende esneyıp duruorum uyuma gıbı bı ımkanım yok

yok bebeğim reglmee daha var 10 gün flan var ovlsyn testimide bıraktım sıkıldım artık.. dünde yapmadım Rabbime sığındım ne zaman verirse.. :)

bırakk zatennn ovulasyonu canım benimn demiştim sana en basından sen rutin normal ilişkilerinee gir Allah ın izniyle sorun olmıcak snde dikkat et kendineee artık sıkıntı yapmaaa canımm stres en buyuk düşman cunkku hadi hayırlısyla güzel haberler gelsinnn bu herkesten inşallah:KK16:

günaydınnn canlarımmmmmm cici anneler tutku ramel fbcan özgem kubrak esraks ve digerrr tummm annelerrrrrrr günaydınnnnnn bugun nasılsınnn bebekleriniz nasıllllll......ariver giz azize tümmm annecik adaylarııı siz nasılsınız neler yaptınız:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sanada gunaydinn güzel anne adayii :KK16: canimm ben cumartesi adet oldum cok uzuldum ama simdi iyiyim artik. hayirlisi ne zaman olursa bilmiyorm nerde yanlis yaptik onuda bilmiyorum kismet artik ne denir..sen nasilsn kuzumm 6 gunun mu kaldiiii :KK16: insallahh minigin seninledir umutsuzluğa kapildim diyorsun arkadasim,kapil kendini cok yipratmadan tabi..umut edince olmuyor galiba....surpriz olsun sana inşallah minicik bebisinn :KK16::KK16::KK16:

allahın ıznıyle ıyıdırler canım
gelırler bırazdan uyuyolardır kesın
bebeişler uyutuodur onları
bende esneyıp duruorum uyuma gıbı bı ımkanım yok

kesin uyuyolardı canım uyusunlarr bebişleriyleeee anneleri:KK16::KK16: canım benimmm keşke sendeee yatabilsennn kıamam sana cok mu uykun var bn birazdan azcık kapatırm gözlerimi cok erkn uyandım bnde bugun..bu aksam erken yatt bol bol dinlennnn canım benim:KK16::KK16:

sen erken olduğunu biliyor muuydun gecen aylar tatlım nee güzellll erkenmişşş megerrrrr ayyy hdiiii hayırlısı :KK70: canım benimmmmmmm dularımm seninleee :KK16::KK16::KK16::KK16:
geçen aylar 14.günde falan yumurtluyodum da ama adet biter bitmez lişkiye başlıyoduk ihmal etmiyoduk yani canım.... bu ay erken olduu :)) aminn canm benim de dualarım sizinlee her gün her an her saniye dua ediyorummmmmmm :KK16:
canım sen yumurtlama donemım bıttı dıye dusunme deam et gun asırı ilişkiye
son zamanda olabılır

devam ediyoruz canım günaşırııı bırakmadık yani.. hayırlısı olsun ya bu ay pek takmadım bakalım sonuç ne olucak

sanada gunaydinn güzel anne adayii :KK16: canimm ben cumartesi adet oldum cok uzuldum ama simdi iyiyim artik. hayirlisi ne zaman olursa bilmiyorm nerde yanlis yaptik onuda bilmiyorum kismet artik ne denir..sen nasilsn kuzumm 6 gunun mu kaldiiii :KK16: insallahh minigin seninledir umutsuzluğa kapildim diyorsun arkadasim,kapil kendini cok yipratmadan tabi..umut edince olmuyor galiba....surpriz olsun sana inşallah minicik bebisinn :KK16::KK16::KK16:

günaydın tatlım benim:KK16::KK16:olsun adet olmuşsun hic üzülmeeee cnaım bnm bian once bitir gel calısmalar basşlasın..canımsın inan nasip kısmetttt bizzz birseyleriii on numara 5 yıldızda yapsak kısmeti deilse Rabbim ol demediyse olmaz..o yüzden hepsinin zamanı varrr..hicc üzülmeeee gelecek obebek annesineee zatennn ha bir ay once ha bir ay sonraaa güzelll olacak hersey ben inanıyorum:KK16::KK16:ben umudumu kestim neden niye bilmiyorum belkideee cok büyük bir üzüntü yasamamak için bu düşünceye alıştırdım kendimi..yani regl olsammmm yapacak birsey yok Rabbim ne yazdıysa o canım benim:KK16::KK16::KK16:

benimde dualarımmm sizinlee cnımsınnn benimm en iyisini yapmışsın biz elimizden geleni yapıyoruz geri kalanı Allah tevekkül ettik..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben biraz çıkıyım uyukuluyum yoksa hic yatmıcam tekrar görüşmek üzere kendinize cok iyi bakın opuldunuz:KK16::KK16:

günaydınn canlarımmmm nasılsınızzz nasıl geçti haftasonunuz güzel güzel dinlediniz mi ?

geçen aylar 14.günde falan yumurtluyodum da ama adet biter bitmez lişkiye başlıyoduk ihmal etmiyoduk yani canım.... bu ay erken olduu :)) aminn canm benim de dualarım sizinlee her gün her an her saniye dua ediyorummmmmmm :KK16:

devam ediyoruz canım günaşırııı bırakmadık yani.. hayırlısı olsun ya bu ay pek takmadım bakalım sonuç ne olucak

takmadıysan olumlu olabılır canım
bılıosun benımde takmadıgım ayda oldu
kafanda buyuttukce olca warsada olmuo,
ertelemış oluosun
we sunu huc unutma hersey nasıp nasıbı warsa gelıo allah ol dedıgınde
ama ınsanoğlu acele edio işte

günaydınn canlarımmmm nasılsınızzz nasıl geçti haftasonunuz güzel güzel dinlediniz mi ?

gunaydın canım nasıl olalım ben cok ıyıyım
allaş şukur
keseyı gorduk hemde ıkı tane
doktor ikiz gıbı dedı haftaya netleşecek kontrolum war cumartesı

gunaydın canım nasıl olalım ben cok ıyıyım
allaş şukur
keseyı gorduk hemde ıkı tane
doktor ikiz gıbı dedı haftaya netleşecek kontrolum war cumartesı

amanınnn yerimmm bennn onlarıııı çokk güzelll canımm zaten istiyordun bakk içine doğmuş demkkii :) hadiii bakalımm cumertesi geri sayımı başlasın benm kontrolümde cuma günü size süprizim var demişti bizde meraktan çatlıyoruz :)

X