Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımm günaydınnn paşanın annesiii :)iyi gidiyor çok iyiyiz bizz :21: canım sana bir şey soracağımm ya ben bebişi hissetmeye başladımm acaba ekranda öyle kımıldadığını gördüğüm için mii :) etkisindemi kaldım dersinn :) ama sola yakın hissediyorum sen nerde hissediyorsun ? mümkün müü :) eşime söyledimm araştırdık biraz ama pek mümkün değil gibi :)

canım günaydın ohh maşallah iyi olun:) yok canım hissetmen için çok erken ben bile yeni yeni hissediyorum tam anlamıyla, solda aşağıda kıpır kıpır heralde her yerde hissediyorum.malum dönüyo karnımızda ufaklıklar:):)
ya gördün ya ondan sana öle geliodur,şu anda senin karnının içinde gaz hareketlendirmeleri falan çok olur onlardır hissetiiklerin. ancak 4.ayda minik kalp atışları gibi duymaya başlıosun kuzucummm.inan kendini baya hissettiyo 5. aya girince de:):)

bebişlerim benim de işler yoğun cevap yazamadıklarım olursa küsmesinler olur mu,hepinizi seviyorumkiiii çooookkk.arada girmeye çalışcam yine:KK66:

günaydın tatlım hoşgeldinn.... kızz yoksa kızın mı olucakkkkkkkkkkk :))))))))))))):KK8: :KK8: hadi hayırlısı olsun canımm ben de buna benzer bi rüya gördümm... bilmediğim bi yerdeyim kaynanayla beraber benm çocuğum varmış erkek.. kaynanam biriyle tartışıyomuş bebek de kaynanamın kucağındaymış sonra ben ona diyormuşum ki bebeğin yanında çok tartışıyosun oğlumu alıp eve gidecem ben strese gelemem diyorum gitme bekle diyip elimden öpüyo kaynana bebeğimi kucağıma alıyorum amaaa...

kuzummm rüyann çokk güzelll kızz çocuğu güzell haberdir :) hayır olsun hanene mutluluk getirsin :)

hayırdır inşlhh kızın mı olucak nee aminnn dualarımız kabul olur inşlhhhhhhhhhhhhhh

ARİVER'im seninde rüyan çoook güzelll :) bende hamile kalmadan önce bebek rüyası görmüştümm :) sonra hamile olduğumu öğrendimm :) belki sanada müjdeleniyordur bitanemm :) valla herkes kızın olacak diyorrr :)) Hayırlısıyla doğsun da kızım olsunnn :))
ama kız çocuğu benim değildi rüyada. HAYIRLISI OLSUNN :)

özgemmm inşallah iyi haberler alırım canımmm :))) aminnn :)

büşramm :) valla herkesin dilinde kızım olacağııı :)) hayırlısı olsun bakalımmmm :))

ARİVER'im seninde rüyan çoook güzelll :) bende hamile kalmadan önce bebek rüyası görmüştümm :) sonra hamile olduğumu öğrendimm :) belki sanada müjdeleniyordur bitanemm :) valla herkes kızın olacak diyorrr :)) Hayırlısıyla doğsun da kızım olsunnn :))

inşallah canım benm gelsin annesinin kuzusu artık:) :KK54:işte demek ki senin olacak canım benm ya :)) ne gelirse gelsin ya sağlıklı olsun da canım benm :))) canım bak ne sorucam sana ya yumurtlamadan beri baş ağrım var geçmiyo önceden kahve içtiğimde hemen geçerdi şimdi 2 3 bardak bile etki etmiyoo sende de olmuş muydu grip olucak gibi hissediyorum sesim değişmiş sanki.....

amin canım :) ne demek tatlım ne zamn istersen burdayım bildiğim her konuda yardımcı olmaya çalışırım biraz da olsa seni rahatlattıysam ne mutlu banaa...

ben de bunu yazmanı bekliyodum canımmmmmmmmmmmm sen herkesin adını yazarak konuşturdun beni saymadın ama :KK20::KK20: şimdi sen söylee eeee?? :)

tabikii canim benim rahatlamaz olurmuyum iyiki varsınız bende yardimci olabilecegim her konuda tum bildiklerimi paylasirim canimmm benim buarada senin calismalar nasil gidiyorrr :)))) :KK16::KK16:

tabikii canim benim rahatlamaz olurmuyum iyiki varsınız bende yardimci olabilecegim her konuda tum bildiklerimi paylasirim canimmm benim buarada senin calismalar nasil gidiyorrr :)))) :KK16::KK16:

çok sağol canım Allah razı olsun :)) iyi gidiyo çok şükür yumurtlama bitti artık adet gününü beklicez ya en zoru burası beklemeeeekk :))):18:

çok sağol canım Allah razı olsun :)) iyi gidiyo çok şükür yumurtlama bitti artık adet gününü beklicez ya en zoru burası beklemeeeekk :))):18:

gerçekten oyle en zoru bu kisim simdi kendinde belirti arama donemi başlamış desenee :KK1: insallah gelir bu ay sana bebegin dolaniyordur suan rahmin yerini arıyordur belkide :KK16::KK16:

gerçekten oyle en zoru bu kisim simdi kendinde belirti arama donemi başlamış desenee :KK1: insallah gelir bu ay sana bebegin dolaniyordur suan rahmin yerini arıyordur belkide :KK16::KK16:

ben belirti aramıyorum artık canım belirtinin kendisi geliyooo :)))

inşallah gelir canım bekleyenlerin hepsi mutlu olur bu ay bebişlerimiz gelinnn artıkkkkkkkkkkkkkkkk :KK4: :KK9: :KK9:

kızlarrr yine öyle akıntım var ama sabah ki daha fazlaydıııı yumurta akı gbi ozaman bu sperm değil yumurtlama ve dünki ağrılarımda bugune işaret olabılırmıydı?bel kasık ve bacak ağrısı ne dersiniz...

özgemmm inşallah iyi haberler alırım canımmm :))) aminnn :)

büşramm :) valla herkesin dilinde kızım olacağııı :)) hayırlısı olsun bakalımmmm :))

acaba benm yumurta görüşümde bebeğimemei işaret hiç görmemiştim böyle rüyaa Rabbim sen hayır et :)))

kızlarrr yine öyle akıntım var ama sabah ki daha fazlaydıııı yumurta akı gbi ozaman bu sperm değil yumurtlama ve dünki ağrılarımda bugune işaret olabılırmıydı?bel kasık ve bacak ağrısı ne dersiniz...

olabılır canım ozamaz yumurtlama akıntısıdır o bu akşamı i değerlendır

olabılır canım ozamaz yumurtlama akıntısıdır o bu akşamı i değerlendır

hergecemi değerlendiriyorum :))) eşime bol bol bakıyorum ki sperm kalites düşmesin diye
havuçlar
fındıklar
keçi boynuzu pekmezleri :))) bakalım emeklerim boşa gitmez inşlhhhhhhh sen ne hissediyorsun benm için bu 4.denemmiz

hergecemi değerlendiriyorum :))) eşime bol bol bakıyorum ki sperm kalites düşmesin diye
havuçlar
fındıklar
keçi boynuzu pekmezleri :))) bakalım emeklerim boşa gitmez inşlhhhhhhh sen ne hissediyorsun benm için bu 4.denemmiz

umarım güzel şeyler olurda hep bırlıkte değerlendırırız 4. deneme aslında artık rahımde kendını hazrlamıştır olabılır tabıkı bebeğimm ama sen kendını herşeye hazırlaa sen ne hıssedıyosun benım hakkımda regl olup olmama arasında gıdıp gelıyorum:KK51::KK51::KK51:

havuçlar
fındıklar

canım ov. testi yapsana koyulaşmıştır belkiii

umarım güzel şeyler olurda hep bırlıkte değerlendırırız 4. deneme aslında artık rahımde kendını hazrlamıştır olabılır tabıkı bebeğimm ama sen kendını herşeye hazırlaa sen ne hıssedıyosun benım hakkımda regl olup olmama arasında gıdıp gelıyorum:KK51::KK51::KK51:

canım regl olmuşsun sanki devamı gelicek gbi .. ama umudunu yitirmeeee inşlhh hep birlikte oluruz bencede rahim hazılamıştır ve geçen adetimde 4 gün gecikti gecikince rahim kendinihazılıyor gebeliğe deniliyor ama tam bilemiyorum...

havuçlar
fındıklar

Canım bende bebek dusunuyorum ama dun ılıskıden sonra sabah cok akıntım oldu sperm degldı ya yumurta akı kadar hıc boyle olmamısdım aceba dıyorum :KK43: :KK17: :KK17:

X