Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tatlım o akıntıyı attın mı ? bak bakalım tekrar var mı varsa bakalım bir yumurtlama akıntısımı ? zaten o akıntı gelince hemen çatlamıyor 24 saat içinde çatlıyor yani hemen yapmanın bir espirisi yokk :) ve çatlayab yumurtada 24 saat yaşıyor o yüzden 3 gün üst üste :)

attım valla peçeteyle ama 1 saat sonra yine bakıcam evet çatlasında ben yaparım heppp zaten hafta sonu giriyor araya pzar günü sırf çalışırızzzz:))) cumrtesi sabah akşammmm :))) inşlhh öyledir bakalım benm salak testim ne göstericek gerikafalım benim oooo :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canlarrrr günaydınnn,bıgün nasılsınız bakalım? arivercim canım lekelenmenin devamı geldi mi,ramelcimden haber var mı?büşraaa cetrina angeltavsan çalışmalar nasıl gidiyo, ya bu arada secidodan naber hiç uğramıyo, kübramm özgemm fbcan tutku sizin nasıl gidiyo hamilelik bakalım bugüne nasıl uyandınız ve diğer kızlar adını sayamadığım unuttuğum herkescikler iyi mi

canımmm günaydınnnnn :) bugün yoğun bir iş günü :) uğraşıyoruz :) bugün biraz keyifsizim ama moral bozukluğu değil..yine bir yorgunluk bıkkınlık hissi..bu hissi sevmiyorum :KK43:
sen nasılsın.??bebişkonn nasılll? :)

dün iş çıkışı doktora gittim dayanamadım.değer normal bi sorun yok daha çok küçük dedi :)) rahatladım biraz

aaa süperr iyi yapmışsın canımm :)) o zaman iki hafta bekle doktora gitmek için :KK66: çünkü kesesi iki hafta sonra anca görünür :KK66:
hayırlı olsun tekrardan canımmm :)
çoook sevindimmmm :))

benccee korkma yapman gerek ona göre dikkatli davranman lazım hem hamileysen ve şu an kanama varsa kontrol olman lazım ihmal etme öğlen arasında falan al ya da eşini ara getirsin sana :)

eşimde yönetici büroyu bırakıp gelemez burda sağlık merkezı var acaba gıtsem mı ben bırr öğlenden sonra gııdıyım test yapıyolrsa kan yaptırıyım

canlarımmm günaydınnn dünn hiççç giremedimmm ve sizleriii çok özledimmmm :))) nasılsınız bakalımm

bebişimmmm günaydınnnn :)) dün girmedin evett..bende nerelerde bu kız diyordum :)
eşin neti yasaklamak üzereymişşş :)) sen aldırma onaa :) yaa zararlı tabi ama benim görümcemin işi hep net başında..turizmci :)
bebeğini doğurdu..çok da iyiydi maşallahh :) şimdi oğluşu var 2 yaşında :)
o yüzden sen eşine bakmaa :) çaktırmada heheh:)

attım valla peçeteyle ama 1 saat sonra yine bakıcam evet çatlasında ben yaparım heppp zaten hafta sonu giriyor araya pzar günü sırf çalışırızzzz:))) cumrtesi sabah akşammmm :))) inşlhh öyledir bakalım benm salak testim ne göstericek gerikafalım benim oooo :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

o bir yada iki defa gelir çok gelmez ama dikkat et gene ... sperm kalitesini unutma bence 1 defa yeterli ama cumartesi pazar sabah olabilir spermler sabah daha enerjik oluyormuş bak araştır biraz

aaa süperr iyi yapmışsın canımm :)) o zaman iki hafta bekle doktora gitmek için :KK66: çünkü kesesi iki hafta sonra anca görünür :KK66:
hayırlı olsun tekrardan canımmm :)
çoook sevindimmmm :))

umarım hep böyle güzel gelişmeler olur ve sizinle paylaşırım.Allahım isteyen ve hakeden herkese annelik duygusunu tattırsın inşallah :)) çok iyisiniz

bebişimmmm günaydınnnn :)) dün girmedin evett..bende nerelerde bu kız diyordum :)
eşin neti yasaklamak üzereymişşş :)) sen aldırma onaa :) yaa zararlı tabi ama benim görümcemin işi hep net başında..turizmci :)
bebeğini doğurdu..çok da iyiydi maşallahh :) şimdi oğluşu var 2 yaşında :)
o yüzden sen eşine bakmaa :) çaktırmada heheh:)

günaydınnn bitanemmm :) dün eşim evde kaldı beraber takıldık bir iki defa yeltendim girmeye aklından bile geçirme kaldırıp atarım aşağıya dedii yapar mı yapar vallahi :) ya işte orası öylede eşimi biliyorsuna z çok yaptıklarından taktı mı takar dediğini yaptırır telefonumada takmış çalar saat aldık onunla uyanıyoruz telefon yok odada :) çaktırmayayımda evdekiler söylüyor herkes başımda :)

kızlarrr hepinizee kocaman günaydınnn ve hayırlı cumalarr :))
Dularınızın kabul olduğu bir gün olsun inşallahhhh :))

dün bir rüya gördümm..sizinle paylaşmak istedim.hatırladığım kadarıyla anlatacağım :)

eşimle bir yerdeyiz.bembeyaz bir yer..oturuyoruz..aramızda neşeli şen şakrak güler yüzlü güzel bir kız çocuğu var..sürekli konuşuyor çok hareketli :)) ama bizim kızımız değil. başkasının kızı.nedense bizimle birlikte ama :)
sonrasını hatırlamıyorum :KK43: uyandım ama kendi kafamda rüyayı tekrarlamayınca unutuyorum :)
rüyalar hakkında bilgisi olan varsa yorum yaparsa sevinirim :))

bu arada bugün işlerimi yetiştiriyorum..malum haftasonu :) o yüzden arada giremezsem ve herkese cvp veremezsem şimdiden kusura bakmayınnn :)))

ay neti kapattigimda daha beter canimm hic geçmiyor zaman :) canim benim cok cok teşekkür ederim sizee yanimda oldugunuz iÇin bu cuma gununde hepimiz icin bol bol dua edecem kuzum Allahim hayirlisiyla hepimize bebislerimizi nasip etsin insallahhh :)))
amin canım :) ne demek tatlım ne zamn istersen burdayım bildiğim her konuda yardımcı olmaya çalışırım biraz da olsa seni rahatlattıysam ne mutlu banaa...
canımm günaydınn bak konuşmayannn sennsinnn herkes slm verdiii senden çıt yokkkk eee ???? :)

ben de bunu yazmanı bekliyodum canımmmmmmmmmmmm sen herkesin adını yazarak konuşturdun beni saymadın ama :KK20::KK20: şimdi sen söylee eeee?? :)

dün bir rüya gördümm..sizinle paylaşmak istedim.hatırladığım kadarıyla anlatacağım :)

eşimle bir yerdeyiz.bembeyaz bir yer..oturuyoruz..aramızda neşeli şen şakrak güler yüzlü güzel bir kız çocuğu var..sürekli konuşuyor çok hareketli :)) ama bizim kızımız değil. başkasının kızı.nedense bizimle birlikte ama :)
sonrasını hatırlamıyorum :KK43: uyandım ama kendi kafamda rüyayı tekrarlamayınca unutuyorum :)

bu arada bugün işlerimi yetiştiriyorum..malum haftasonu :) o yüzden arada giremezsem ve herkese cvp veremezsem şimdiden kusura bakmayınnn :)))

hayırdır inşlhh kızın mı olucak nee aminnn dualarımız kabul olur inşlhhhhhhhhhhhhhh

günaydın tatlım hoşgeldinn.... kızz yoksa kızın mı olucakkkkkkkkkkk :))))))))))))):KK8: :KK8: hadi hayırlısı olsun canımm ben de buna benzer bi rüya gördümm... bilmediğim bi yerdeyim kaynanayla beraber benm çocuğum varmış erkek.. kaynanam biriyle tartışıyomuş bebek de kaynanamın kucağındaymış sonra ben ona diyormuşum ki bebeğin yanında çok tartışıyosun oğlumu alıp eve gidecem ben strese gelemem diyorum gitme bekle diyip elimden öpüyo kaynana bebeğimi kucağıma alıyorum amaaa...

kuzummm rüyann çokk güzelll kızz çocuğu güzell haberdir :) hayır olsun hanene mutluluk getirsin :)

TAMAM tatlım ama korkuyorum şu korkuyu yenıp gıtmem lazım yada bırdakı aya kadar beklıcem öyle bişey olmamış gıbı bır de gıdışatı bırazdaha takıp edıyım dıyorum çünkü çok fazla kanamada yok

neden korkuyorsun kii varsa vardır yoksa yoktur test yaptın diye olmayacak halii yokk yaaa :) yapp bir an önce korkmana gerek yokk inşallahhh vardırrr bir an önce yapp :)

kızlarrr ben çıkıyorum kendinizee iyi bakınnn :) arkadaşım geldi kahveyeee ben süt içicemm ama :)

amin canım :) ne demek tatlım ne zamn istersen burdayım bildiğim her konuda yardımcı olmaya çalışırım biraz da olsa seni rahatlattıysam ne mutlu banaa...

ben de bunu yazmanı bekliyodum canımmmmmmmmmmmm sen herkesin adını yazarak konuşturdun beni saymadın ama :KK20::KK20: şimdi sen söylee eeee?? :)

kuzumm yokkk yaaa konuşuyoruzzz işteee ortayaaa :)

X