Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canlarımmm günaydınnn dünn hiççç giremedimmm ve sizleriii çok özledimmmm :))) nasılsınız bakalımm

:):) ayyy çok heyecanlı şafak sayar gibi,hadi hayırlısı canım.ben de iyiyim ama hamilelik ilerledikçe ateş basmaya başladı sanırım,yanıyorum devamlı:):)

aynen şafakkk sayarrr gibi:KK16::KK16:canım benimmmm bebeginnn iyi inşallah Allah onu sana bagıslasınn annesi:KK16::KK16: hamileleiktee atesss basmasııı normalll yalnızz evin icindeykenn cok kalın giyinmee olur mu annesi cunku vücudun sıcak üstüneee daha cokkk ısı vermeee...kahvaltını falannn ettin dimi:KK16::KK16:

insallahhb insallah öyledir ariver canim benim.bende ilk defa bu ay akintim hep vardi hatta hala var dedigin olabilirmiki...evet ramel bana demisti 10.gunum hala silik cikiyor diye ama işte en azından silik gorebilsem diye hala bakiyorumm :KK43:((

cetrinam canim insallah adet olmazsam pazartesi sabahin koründe gidecem kan testine bu iki gun bana gecebilirse tabi :KK43:(( unutmaya calisacam kuzumm bakalim esimde diyor stres yapma diye ama benim aklim durmuyorki düşünüp duruyor :KK43:(((

canım çalışıyo musun ??? eğer çalışmıyosan evde durma çık gez arkadaşlarına yakınlarına git.. ya da samimi olduğun birilrini yanına çağır kafan dağılsın

canlarrrr günaydınnn,bıgün nasılsınız bakalım? arivercim canım lekelenmenin devamı geldi mi,ramelcimden haber var mı?büşraaa cetrina angeltavsan çalışmalar nasıl gidiyo, ya bu arada secidodan naber hiç uğramıyo, kübramm özgemm fbcan tutku sizin nasıl gidiyo hamilelik bakalım bugüne nasıl uyandınız ve diğer kızlar adını sayamadığım unuttuğum herkescikler iyi mi

çalışıyoruz canım bakalım neler görücez:)))

bennnnnnnnnnnnnndeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: cokkk ozledimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yaaaacetrinammm canımm benmmm :))) kociş bana interneti yasakladııı çok oturuyormuşsun dedii :KK43: off ne yapcamm yaaa bu kadar internetle uğraşma zararlı dedi interneti kapatırım bak ona göre dedi :KK43: en fazla 1-2 saat dedi

aynen şafakkk sayarrr gibi:KK16::KK16:canım benimmmm bebeginnn iyi inşallah Allah onu sana bagıslasınn annesi:KK16::KK16: hamileleiktee atesss basmasııı normalll yalnızz evin icindeykenn cok kalın giyinmee olur mu annesi cunku vücudun sıcak üstüneee daha cokkk ısı vermeee...kahvaltını falannn ettin dimi:KK16::KK16:

canımm ramelden ne haberrrr ?

yaaaacetrinammm canımm benmmm :))) kociş bana interneti yasakladııı çok oturuyormuşsun dedii :KK43: off ne yapcamm yaaa bu kadar internetle uğraşma zararlı dedi interneti kapatırım bak ona göre dedi :KK43: en fazla 1-2 saat dedi

aslıında doğru söylüyor radyasyn yayıyor heleki hamileler için...

kıyamamm ben sana amam annesi seni ve bebegiii dusunuyorrr amam bizide ayırmasınnnnnnn :KK43: canımsınnnnnnn geçersin sen:KK70: buarada kahvaltınıııı ettin miiiii canım birdeee dun ben yineee rüyaa gordum :KK70:

büşraaa günaydınnn ne olduu senn ovalasyon testii ?

günaydın canım çizgiler silik :)))
artık çıldırttı sonunda beni :)) belki gecikmeli adet oldum ya geç yumurtluyor olabılrım diye düşünüyorum artık testlerimi 1 e indirdim hergün akşam 6.00 da yapıcam testimi bakalım..
hesaplıyorum aslı bugun benim nettede öyle çıkıyor bugun daha yapmadım zaten hergün yapıyoruz keçi boynuzu yediiryorum eşime ilişkiden 2 saat önce ki etki etsin spermlere bakalım ümidim var bu ay Allah büyükk :KK49::KK49::KK49:

canlarrrr günaydınnn,bıgün nasılsınız bakalım? arivercim canım lekelenmenin devamı geldi mi,ramelcimden haber var mı?büşraaa cetrina angeltavsan çalışmalar nasıl gidiyo, ya bu arada secidodan naber hiç uğramıyo, kübramm özgemm fbcan tutku sizin nasıl gidiyo hamilelik bakalım bugüne nasıl uyandınız ve diğer kızlar adını sayamadığım unuttuğum herkescikler iyi mi

canımm günaydınnn paşanın annesiii :)iyi gidiyor çok iyiyiz bizz :21: canım sana bir şey soracağımm ya ben bebişi hissetmeye başladımm acaba ekranda öyle kımıldadığını gördüğüm için mii :) etkisindemi kaldım dersinn :) ama sola yakın hissediyorum sen nerde hissediyorsun ? mümkün müü :) eşime söyledimm araştırdık biraz ama pek mümkün değil gibi :)

:21:
canımm ramelden ne haberrrr ?

canımm sabahtannn beri duvara yazu-ıorum ama ramelden haber yok :KK43: fbcan kubrak ve yuykuda daha girmediiiii ama azizecik iyi gayettt enerjikkkk ariverde burdaaaa sendeee geldinnnnnnnnn ama onlar girmediiii:KK43:

hiç şaşmaz diyosun canım hmile olma ihtimalin yüksek bugün de gidebilirsin tahlile eğer dayanamıcaksan tatlımm

canım çalışıyo musun ??? eğer çalışmıyosan evde durma çık gez arkadaşlarına yakınlarına git.. ya da samimi olduğun birilrini yanına çağır kafan dağılsın

kuzum benim eşimin teyzesi saglik ocağında hemşire aradim onu bugün gelim dedim pazartesi daha net olur dedi :KK43:( aramicaktim aslinda biliyordum boyle diyecegini tutamadim kendimi :KK43:(( evlendiğimden beri calismiyorum canim tmm oyle yapmaya calisim canim benim başka carem yokk :KK43:(

günaydın canım çizgiler silik :)))
artık çıldırttı sonunda beni :)) belki gecikmeli adet oldum ya geç yumurtluyor olabılrım diye düşünüyorum artık testlerimi 1 e indirdim hergün akşam 6.00 da yapıcam testimi bakalım..
hesaplıyorum aslı bugun benim nettede öyle çıkıyor bugun daha yapmadım zaten hergün yapıyoruz keçi boynuzu yediiryorum eşime ilişkiden 2 saat önce ki etki etsin spermlere bakalım ümidim var bu ay Allah büyükk :KK49::KK49::KK49:

allah allah bu testlere hiç güven olmuyor ama bence bu gün gidip bir baktırabilirsin yumurtalarının durumuna zamanın var mı ? ama saat 6 hiç geçmiyor bir yerde genelde 11 3 7 diyorlar ? inşallah olacak canım olacak

canımm sabahtannn beri duvara yazu-ıorum ama ramelden haber yok :KK43: fbcan kubrak ve yuykuda daha girmediiiii ama azizecik iyi gayettt enerjikkkk ariverde burdaaaa sendeee geldinnnnnnnnn ama onlar girmediiii:KK43:

bugun daha iyiyim canım benim bugun cuma bol bol dua ediyorummm Rabbim kabul eylesin hepimiz için bebeklerimize kavuşalımmmm :21::21::21::21::21::21: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hımm bu günn cuma işlerini yetiştirmeye çalışıyorlardır tutkuda cuma sefası yapıyordur bende internet çok yavaşş herkese yetişemedimm daha :)

allah allah bu testlere hiç güven olmuyor ama bence bu gün gidip bir baktırabilirsin yumurtalarının durumuna zamanın var mı ? ama saat 6 hiç geçmiyor bir yerde genelde 11 3 7 diyorlar ? inşallah olacak canım olacak

ozaman 7 de yaparım :)) aslında vaktim var ama ben onu eğer adet olursam 2. günü başlamak istiyorum canım artık kader kısmet :nazar:

kuzum benim eşimin teyzesi saglik ocağında hemşire aradim onu bugün gelim dedim pazartesi daha net olur dedi :KK43:( aramicaktim aslinda biliyordum boyle diyecegini tutamadim kendimi :KK43:(( evlendiğimden beri calismiyorum canim tmm oyle yapmaya calisim canim benim başka carem yokk :KK43:(

sakin ol canım benm stres yapma stres yaparsan kötü etkilenirsin. çalışmıyosan iyi kafanı dağıt yalnız kalma neti de kapa cnım.. daha çok stres olursun çık evden evde kalmaa:KK19:

bugun daha iyiyim canım benim bugun cuma bol bol dua ediyorummm Rabbim kabul eylesin hepimiz için bebeklerimize kavuşalımmmm :21::21::21::21::21::21: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşalllahhhhh canımmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bu ayyyy hayırlııı guzelll haberlerleeee dolsunnnn sitemizzzz bebekleerrrr annnlerineeeee sonuclardaaa hep saglıklııı müjdeler versiinnn degerleriii iyiy cıksınnnnnnnn digerr adaylardaaa biran onceee bebegineee kavuşsun inşallahhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: tum dualarımmm hep szinleeeee:KK16::KK16::KK16:

X