Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hııı benzerrr işteeee :))) bir de koptumm ya bu gün ilk defa dikkatimi çekti onada prezarvatif gibi bişey takıyorlar eşimm dedii o ne yaaa bir daha doktor yokk diyor bana :)

Olduu deseydinn bebisii nasilk goruceksini BASKAAA DESYDINN:)))

Arkadaslar 5 haftalık gebelik karından görünmez. Keseyi görmek istiyorsanız vajinal ultrasyon ile bakılması gerekiyor. Ama korkmaya gerek yok bebege bir zararı yok:))

canım 5+larda görünüyor gerçi önemli olan hcg min 3000 civarı olması yani haftasına göre orantısız bi oluşumsa yine görünmez

evet bebeğimmmm

boş gebelikte de hcg normalden fazla yükseliyormuş az önce onu okudum internette.Allahım yarın bebişte görünse de içim rahatlasa nolur kii :)

Düşünme canim bole şeyleri biliyorum insan tedirgin oluyoo amaa yapcakk bisey yokk:)) inss goruncekk bebislerimiz bize :)

karından görünmezse baktırıcam canım ama görünür muhtemelen çünkü doktor hcg ayarlayıp ona göre randevumu verdi görebileceğimiz güne

Ins gorunur canim kese gorunurde bakalim bebecik napcak gostericekmi kendini:)

canım Kübra gittiğinde 5+5 ti dimi o gördü bebeği de ben de 5+3 oluyorum acaba görebilir miyim ki yaaa

Canim kubra 5 arti 5 değildi bak bazi ince ayrintilar var kubra benden bir gun once 5 arti 3 du ama bebegi sanirim 5arti 5 olmus hizli ilerlemis yani benim de 3 gun geriden geliyor kese ama bebegi goremedigim icin oni bilemedi doktor banada kesen cok guzell dedi 5 arti 0 gunluk dddi bu normalmis yani bi kac gun once veya sonra gorunmesi normalmis

canım yarın icinnn simdidennn diyimmmm hadi hayırlısıyla geçsin muayenen senin ve fbcanın dualarımız sizinleee dier annelerde varsa gidecek olannn onlarındaaaa iyi sonuclarııı gelirr inşallahhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım yarın icinnn simdidennn diyimmmm hadi hayırlısıyla geçsin muayenen senin ve fbcanın dualarımız sizinleee dier annelerde varsa gidecek olannn onlarındaaaa iyi sonuclarııı gelirr inşallahhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:

bebegımm ben yarın gitmiyorumm tee haftaya salıı gidicekler olanlar allahın izniylee iyi haberlerle gelecekler merakk etme :)

ben girmicem artık herkes hakkını helal etsin.. herkesin dert ortağı olmaya çalıştım benim sorunummuş gibi üzüldüm ama aynı şey benm için yapılmadı çok kırıldım.. unutmayın siz de tekrar aynı duruma düşebilirsiniz neyse hakkınızı helal edin ben varsa ediyorum hoşçakalın

ben girmicem artık herkes hakkını helal etsin.. herkesin dert ortağı olmaya çalıştım benim sorunummuş gibi üzüldüm ama aynı şey benm için yapılmadı çok kırıldım.. unutmayın siz de tekrar aynı duruma düşebilirsiniz neyse hakkınızı helal edin ben varsa ediyorum hoşçakalın

canım ne alakasıı var şimdii :S sen girmedin bugun farkk ettimm ama bende taa ögleddn sonra geldi m zatenn nedenn öle düşünüyosunn kii böle düşünmenn gerçekden şaşırttıı benı herkes bırbırının kader ortagı olduu burda bırbırı ıcın üzüldü birbiri için sevindii.. ama bölee çekip gitmekk olmaz emnimm herkesde benım gibi kızacakk sana haberın olsunn ayrıca aşk olsun.. varsa fcen felann yaz ordan konusalım

merhaba bebeğiniz hayırlı olsun hamilesiniz bana bir konuda bilgi verir misiniz?
ben şimdi adet olmak üzereyim pek belirtim yok bu ay hamilelik bekliyorum açıkçası..
yalnız vajinamda küçülme oluyor adet olacağım zaman sizde de oluyor mu? hamileliği öğrendiğinizde de adet gününüzde hamilelik belirtiniz oldu mu?

X