Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ben girmicem artık herkes hakkını helal etsin.. herkesin dert ortağı olmaya çalıştım benim sorunummuş gibi üzüldüm ama aynı şey benm için yapılmadı çok kırıldım.. unutmayın siz de tekrar aynı duruma düşebilirsiniz neyse hakkınızı helal edin ben varsa ediyorum hoşçakalın

canımmm ariverimizzz bakkkk niyee eoyle yazmışsın inann geccccc dier seyfalaraaa bak herkess sordu seni hatta bugun gelir yarın gelir dedi cogumuzz niye oylee dusunuyorsunnnn:KK43: sakın deme oylee tutkunun dediği gibi face adresin varsa yazzzz ordanda konusalımmm ama oyle kusup gitmek olmazzzz senin derdin hepimizin derdi biz burda beraberiz bak bnde biara kac zaman geçemedim ondada sen kızmıştın bana nerelerdesin diye gorunmuyordun diyee anlattım bnde geçemediğimi nedenlerimi..aynı nedenler belki sende oldu belki geçemedin diyee dusundukk hepimizzz:KK43::2::2::2::2: gec okuuu bunlarıda geri gellll lütfen:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: hepimizzz senden cevap beklicezzz bak uzun zaman oldu ramllede konuşamıyordum ilk defa bugun konuştum gel eskisi gibi heppp bi arada olalımmmmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: dediğim gibii oylee kusup gitmekkk yokkkkkkkkkkkkk:KK43::KK43::KK43::KK43: Allah ım en yakın zamandaaaaaaaa senin bebeğini karnınaaaa tutnmaya nasip etsinnnnnnnnnnn:KK43::KK43::KK43::KK43: geri gel ve yaz olur mu lütfennnnnnnnn:KK19:

bebegımm ben yarın gitmiyorumm tee haftaya salıı gidicekler olanlar allahın izniylee iyi haberlerle gelecekler merakk etme :)

amin aminnn aminnn cnımmmmmm benimmmmmm hep iyi haberlerle gelin inşallah bakkkk ariverrr oyle yazmıss cok uzuldummmm inşallah geri gelir:KK43::KK43:

merhaba bebeğiniz hayırlı olsun hamilesiniz bana bir konuda bilgi verir misiniz?
ben şimdi adet olmak üzereyim pek belirtim yok bu ay hamilelik bekliyorum açıkçası..
yalnız vajinamda küçülme oluyor adet olacağım zaman sizde de oluyor mu? hamileliği öğrendiğinizde de adet gününüzde hamilelik belirtiniz oldu mu?

canm ben hamile deilim ama hamile olan arkdaslar yarın geçtiğinde yazarlar eminim sana ..vajina adet döneminden once biraz daralır gibi biliyorum ama adetten sonrrada daha geniş olur..hamilelik suphen varsa adet zamanın yakınsa test yaparsın ama inşallah hamile çıkarsın canm

Allah ım bebeği olanların hayırlısıyla kucağına aldırmayı nasip etsin hamilelik bekleyenlerinde göbeğine bebeğini versin inşallah...iyiakşamlar hepinize yarn gorusmk uzeere:KK16::KK16::KK16::KK16:

yapmadim tatlim benim bat yarin zaten. ama bende gecsin bikaç gun oyle mi yapim diyorum :KK43: bendeki belirtiler de adet olacakmisim gibi ama yaa cok korkuyorum :KK43:
Evet hemen yapinca cikmiyo zaten en iyisi beklemek bende ha geldi ha gelecek diye heyecan yaptim bakalim hayırlısı inşallah kasiklarima ara ara agri giriyo o an adet olcam saniyorum goguslerim cok fazla aciyo ve sertlesti kasiklarimda doluluk hissi var birde....♥

canm ben hamile deilim ama hamile olan arkdaslar yarın geçtiğinde yazarlar eminim sana ..vajina adet döneminden once biraz daralır gibi biliyorum ama adetten sonrrada daha geniş olur..hamilelik suphen varsa adet zamanın yakınsa test yaparsın ama inşallah hamile çıkarsın canm

cnm çok teşekkürler bilgin için inşallah..

Evet hemen yapinca cikmiyo zaten en iyisi beklemek bende ha geldi ha gelecek diye heyecan yaptim bakalim hayırlısı inşallah kasiklarima ara ara agri giriyo o an adet olcam saniyorum goguslerim cok fazla aciyo ve sertlesti kasiklarimda doluluk hissi var birde....♥

cnm peki vajinada küçülme çekilme gibi birşey hissediyor musun?

canim hakkimizda hayirlisi olsun insallah hayirlisiyla gelir bebislermiz..bunu düşünmekten başka şeylere adapte olamıyorum artik.. :KK43:

merhaba bebeğiniz hayırlı olsun hamilesiniz bana bir konuda bilgi verir misiniz?
ben şimdi adet olmak üzereyim pek belirtim yok bu ay hamilelik bekliyorum açıkçası..
yalnız vajinamda küçülme oluyor adet olacağım zaman sizde de oluyor mu? hamileliği öğrendiğinizde de adet gününüzde hamilelik belirtiniz oldu mu?
mrb canm sen vajiyi yenmisdin dimi yanlis hatirlamiyosam

anlamadım cnm. sanırım başka arkadaşla karıştırıyorsunuz..
vajinamla ilgili bir sıkıntım yok. her kadında adet öncesi vajina daralır diye duydum sizlerde de aynısı oluyor mu demek istedim

Vajınusmus sayfası ndan hatırlıyorum gibi geldi de :) bende oldumu bilmiyorum farkinda değilim yani

canim hakkimizda hayirlisi olsun insallah hayirlisiyla gelir bebislermiz..bunu düşünmekten başka şeylere adapte olamıyorum artik.. :KK43:
Aynen canim yaa bende surekli tuvalete gidip kan geldimi gelmedi mi bakip duruyorum psikopata bagladim valla ;-) bide bakmadan insallah gelmemistir diye kendi kendime konusuyorum ;-)

evet cnm aynen oyle sanki kırmızılar geldi gelecek gibi... senin adete ne zaman var peki

Benim dun adet olmam lazimdi ama olmadim bugun gwlir belki diye korkuyorum ama simdiye kadar erken geldiği oldu gec geldigi hic olmamisti bakalim hayirlisi. Goguslerim silikonlu gibi birde.

Benim dun adet olmam lazimdi ama olmadim bugun gwlir belki diye korkuyorum ama simdiye kadar erken geldiği oldu gec geldigi hic olmamisti bakalim hayirlisi. Goguslerim silikonlu gibi birde.
ayy heyecanlandım şimdi inşallah hamilesindir.. peki vajinadaki dediğim durum var mı şuan

Kizlar gunaydiiinnn :)
Bugun buyuk gun dualarinizi eksik etmeyin...
Ramel bugun girmeyecekti baska bi yerden iletisim kuran varsa haberini versin bize

Aaa canim hic olur mu oyle sey yaaa birimiz eksik olsak hemen soruyoruz sormasakta emin ol eksikligini hissediyoruz birbirimizin.
Burda herkes birbirine destek olmak icin var bildiklerimizi yasadiklarimizi paylasiyoruz sen de hamile kalicaksin bu ay senin icin de sevincez daha sonra keseyi gorceksin sonra kalp atis heyecani baslicak.cok sasirdim bu yazdigina ve uzuldum.
Bekliyoruz seni...

X