Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım bu stres yetmiyomuş gibi çok yoğunum bu hafta kocacım da uçağa binecek birazdan yarın yalnız gidicem doktora :KK43: kayınvalidem eşimin kuzeni de hamile 9 haftalık çok zor geçiyo hamileliği sürekli kusma düşük tansiyon kansızlık onun yanına gitti.
burun kanamasını sor yarın doktora miktarını falan söyle normal mi öğren
benim de diş etlerim de çok hafif kanama oluyor ki hayatımda dişçiye gitmemiş ağzında bir tane çürük dolgu olmayan bi insanım.
inşallah ikimiz için de güzel bir kontrol olur bebeğim ben çok heyecanlıyııııııımmhemen yatcaz kalkcaz doktora gitcez :)

canım ben araştrdım gebelikte burun ve diş kanamları normalmış
fazla kan urettığı ıcın vucut basınc artıomuş kanama oluomuş
ama sorucam tabı doktora

canım ben araştrdım gebelikte burun ve diş kanamları normalmış
fazla kan urettığı ıcın vucut basınc artıomuş kanama oluomuş
ama sorucam tabı doktora

canım sor mutlaka

vajinal kontrolün zararsız olduğuna bi ikna edemedim ben sizi yaaaaaaaaaaaaaaa :)

tüp bebeklerde aşılamalarda en ünlü muayenesi dünya para olan doktorlar bile vajinal muayene yapıyor.tabi yine sen bilirsin canım sebep olmak istemem ama zararı yok :KK66:

bende hala adet olmadım bekliyorum olman gerekiyordu ama daha gelmedi birkaç gün geçsin ondan sonra test yaparım adet olacakmışım gibi belirtiler var ama hayırlısı bakalım...sen test yaptın mı ?

yapmadim tatlim benim bat yarin zaten. ama bende gecsin bikaç gun oyle mi yapim diyorum :KK43: bendeki belirtiler de adet olacakmisim gibi ama yaa cok korkuyorum :KK43:

kızlar ben cıkıorum kendınıze cok ıyı bakın...
yarın yokum
ama persembe inşallah guzel haberlerle gelırım aranıza
allahım aglatmasın
IYI AKŞAMLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

canım sor mutlaka

vajinal kontrolün zararsız olduğuna bi ikna edemedim ben sizi yaaaaaaaaaaaaaaa :)

tüp bebeklerde aşılamalarda en ünlü muayenesi dünya para olan doktorlar bile vajinal muayene yapıyor.tabi yine sen bilirsin canım sebep olmak istemem ama zararı yok :KK66:

canım ben cıkıorum kendıne ıyı bak yarın guzel gecsın ınşallah

kızlar ben cıkıorum kendınıze cok ıyı bakın...
yarın yokum
ama persembe inşallah guzel haberlerle gelırım aranıza
allahım aglatmasın
IYI AKŞAMLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

yarın neden yoksun yaaaaaa ama çok merak etcez pfffffffff :KK43:

bende tam cıkıodum canım eeee cabuk sole ne dedı doktorun

bir sürrüüü kann aldılarr gene :KK43: 70.000 olmuşş hcgg :)) çok yüksek değil mi ? haftaya gel 2 li test yapmamız lazım dedi :) ayyy ramelll çokk güzelll artıkk böyle titriyor gibi harekett ediyorrr minik minik el ayak şekli oluşmuşş :) vücut hattı belli kafası belliii ama misminikk daha :))) kurbannn olurumm bennnnn bebişimeeee çokk güzell gelişiyor dedii doktorr :) maşallahhh yavruma benmmm :)

benım bugun adetım gecelı 10.gunum canım sabah test yaptım bakalım ıdrarda cıkıomu artık dıye koyu cıktı ama ılk cızgı kadar bıle koyu deıldı daha

10 gun mu :KK43: ve hala silik diyosun :KK43: oooofff offff :KK14: bide ben adet olacakmisim gibiyim ya :KK43:

bir sürrüüü kann aldılarr gene :KK43: 70.000 olmuşş hcgg :)) çok yüksek değil mi ? haftaya gel 2 li test yapmamız lazım dedi :) ayyy ramelll çokk güzelll artıkk böyle titriyor gibi harekett ediyorrr minik minik el ayak şekli oluşmuşş :) vücut hattı belli kafası belliii ama misminikk daha :))) kurbannn olurumm bennnnn bebişimeeee çokk güzell gelişiyor dedii doktorr :) maşallahhh yavruma benmmm :)

maaşallah maaşallahta sen o titremeleri hissediyor musun yoksa ultrasonda mı gördün

Benimde kontrollerim simdiye kadar vajinal oldu .. bir sorun olmuyor neden korkuyorsunuz anlamadim ben:26::26:

Benimde kontrollerim simdiye kadar vajinal oldu .. bir sorun olmuyor neden korkuyorsunuz anlamadim ben:26::26:

bu gün ilk defa banada baktıı ben istemedimm ama mecbur artık bakmamız lazım dedi yoksa net göremeyiz çıktıktan sonra çok ağrıdı ama heralde kastım kendimi

X