Erken hamilelik belirtileri hakkında....

amin amin canim benim güzel dileklerin kabul olur inşallah :) yok 15 i gelmeden test yapmicam ama 15 inde test negatif çıkarsa napacam onu bilmiyorum :KK14: canim benim bak bu ay yumurtladigini farketmeye calis. bi akinti geliyor adet olduğunu saniyorsun baktigında beyaz akintiyi görüyorsun bide yumurtaliklarin agriyor resmen sag yada sol tarafinda hareket ederken batmalar ve agri oluyor canim benim kendini dinle bu ay.

yorumlardan okuduğum kadarıyla adet günü baya geçip idrarda negatif olup kanda pozitif çıkan o kadar kişi var kii.adet gelinceye kadar umudu kesmemek lazım :) ben gecen aylarda yumurtladıgımı çok iyi anlıyodum uzayan sıvıyı falan çok iyi farkediyodum canım da bu ay hiç anlayamdım nedense.bakalım artık gelecek aylaraa :))) ama yok yaa bu ay hiç bişeye dikkat etmicem saldım çayıraa hesabbı olsun :KK53::KK53:

ben inanıyorummmm sende kısa bi zman sonra hamile kalacaksın zaten en buyuk mucizeler hic hesapta yokken bi anda çıkar:KK70: inşallah bu bir ay içinde bir mucize olurda bir kere de ilişkiye girseniz ogun tutar:KK70:
canım benim cok teşekkür ederim hepimiz hamile kalır yavrularımıza kavusuuz inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyy canım benim inşallah yaaa.bu ay hiç bişeyi umursamıyacm inşallah.ne ovülasyona takip edecm ne başka bişeye..bakalım bu sefer be olacak.:KK37:rabbim seninde gönlüne göre versin en kısa zamandaa :))

yumurta olduğunda mı catldıgında mı aynı sekilde iki kırmızı çıkıyor canım ?

canım ben hiç ovülasyon testi kullanmadım yumurta olduğunda mı yoksa çatlağında mı onu bilemem.ama bazen iki üç sefer yumurtlayan oluyormuş,özellikle klomen vs ilaç kullanırken veya genlerinde ikiz olanların.benimde aklıma geldi acaba iki sefer mi yumurtladın ki diye.bilmiyorum ama belkide yaptığın testte bi sorun vardır canım,doktorun takip ediyorsa en iyisi doktora göster

yorumlardan okuduğum kadarıyla adet günü baya geçip idrarda negatif olup kanda pozitif çıkan o kadar kişi var kii.adet gelinceye kadar umudu kesmemek lazım :) ben gecen aylarda yumurtladıgımı çok iyi anlıyodum uzayan sıvıyı falan çok iyi farkediyodum canım da bu ay hiç anlayamdım nedense.bakalım artık gelecek aylaraa :))) ama yok yaa bu ay hiç bişeye dikkat etmicem saldım çayıraa hesabbı olsun :KK53::KK53:

evet yaa onu bende cok duyuyorum canım benim hayirlisi bakalım..evet bencede sal gitsin canim ya belkide cok didiklememek lazim :)

iyi akşamlar kızlar insallah
hayırlısıyla sağlıklı hamiş olursunuz.
ben 2 sene boyunca erken gebelik belirtilerini okumaktan,
ezberlemiştim. her ay belirti yaşıyordum yaşamadığım
belirti kalmadı.
şu sitede ne yazıldı ise hepsini yaşadım ama hep sonu
kırmızı karttı.ama birşey dikkatimi çekişti.
kafaya takmadığın ay hamile kaldım diyen çok olmştu.
bende hamiş olduğum ay hiç umursamadım yumoş takibi bile yapmadım.
hatta soranlara bu ay boş geçtik.diyordum.
ve hiççççççççç belirtim yoktu.ama det günüm geldiğinde kırmızılar gelmedi.
yine umursamadım ne göğünler şişti ne karın ne bel ağrısı
hiç birşey yoktu.pamuk gibiydim.2 geçti artık şüphelendim.
tam 5 gün sonra test yaptım hemen çıktı gözlerime inanamadım.
ki benim bir tüpümde kapalı.test yapığım halde 4 ay boyunca
adet mi oluyorum diye kendimi kontrol ettim kusmalr olmasa hamiş değilim derdim.

oyuzden kendinizde belirti aramayın.kendinize eziyet etmeyin.:KK49:

iyi akşamlar kızlar insallah
hayırlısıyla sağlıklı hamiş olursunuz.
ben 2 sene boyunca erken gebelik belirtilerini okumaktan,
ezberlemiştim. her ay belirti yaşıyordum yaşamadığım
belirti kalmadı.
şu sitede ne yazıldı ise hepsini yaşadım ama hep sonu
kırmızı karttı.ama birşey dikkatimi çekişti.
kafaya takmadığın ay hamile kaldım diyen çok olmştu.
bende hamiş olduğum ay hiç umursamadım yumoş takibi bile yapmadım.
hatta soranlara bu ay boş geçtik.diyordum.
ve hiççççççççç belirtim yoktu.ama det günüm geldiğinde kırmızılar gelmedi.
yine umursamadım ne göğünler şişti ne karın ne bel ağrısı
hiç birşey yoktu.pamuk gibiydim.2 geçti artık şüphelendim.
tam 5 gün sonra test yaptım hemen çıktı gözlerime inanamadım.
ki benim bir tüpümde kapalı.test yapığım halde 4 ay boyunca
adet mi oluyorum diye kendimi kontrol ettim kusmalr olmasa hamiş değilim derdim.

oyuzden kendinizde belirti aramayın.kendinize eziyet etmeyin.:KK49:

senin yolunda ilerliyormuşum okurken aynı ben dedim.bundan sonrasını da senin gibi yapacam inşallah canım.Rabbim sağlıklı sıhhatli bi şekilde bebeğine kavuşmayı nasip etsinn...

canım benm ayın 8 iydi yumurtlama zamanı bir kac güne kadar çatlaması lazım dedi eve geldim test yaptım o gülen surat cıktı yani pozitif ertesi gunu test cubuklarından yaptım ikisi maviydi sonra devam ettim hep aynı pozitif ve o gülen surat cıktı..2 gundur yapmıorum ovulasyonu canavar gibi tükettim diye:KK43: şimdi az once yaptım bu defa iki çizgi aynı koyulukta kırmızı cıktı T de C de :KK53::KK53::KK53::KK53::KK43::KK43::KK43::KK14::KK14::KK14::KK14: ben neye inanayım bnde sasırdım:KK43:

Canim yaa iliski olsun belki digerr yumurtacikk catliyordurrrrr:)))

Canim yaa iliski olsun belki digerr yumurtacikk catliyordurrrrr:)))

oldu canım yine ne olur ne olmaz oldu ilişki..adet olacaksamda en azından ya ogun de mi yapsaydım demeyim en azından bugun ne cıkıcak merak ediyorum yine mi aynı yoksa artık açılacak mı

ayyy canım benim inşallah yaaa.bu ay hiç bişeyi umursamıyacm inşallah.ne ovülasyona takip edecm ne başka bişeye..bakalım bu sefer be olacak.:KK37:rabbim seninde gönlüne göre versin en kısa zamandaa :))

cok teşekkür ederim nurnurum Rabbim gönlüne gore versin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: inşallah en kısa zamanda sende bebegineee kavusursunnnnn yavrunnnnnnn anneciginee gelir:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben hiç ovülasyon testi kullanmadım yumurta olduğunda mı yoksa çatlağında mı onu bilemem.ama bazen iki üç sefer yumurtlayan oluyormuş,özellikle klomen vs ilaç kullanırken veya genlerinde ikiz olanların.benimde aklıma geldi acaba iki sefer mi yumurtladın ki diye.bilmiyorum ama belkide yaptığın testte bi sorun vardır canım,doktorun takip ediyorsa en iyisi doktora göster

canm bn bulundugm yerde ilk defa gittim ztn tutmazsa konuşmam bile o dr la:KK70: bn burda yabncıyım zaten dediklerini cat pat cevirdi esim tercüman oldu yazık :KK70: ama klomen ilaç falan hic kullanmadım o saatten sonra hep ovulasyonla hareket ettim...artık hersey Allah tan ol derse olur nasip kızmet deilse daha bekletecek beni belliki :KK43:

X