Erken hamilelik belirtileri hakkında....

biliyorum çok erken ama idrar testi yaptım tabi ki negatif :KK19: üzülmicem dedm ama üzüldüm sanırım :KK43:

kübra peki mide yanması :)

valla o bende geçen ay oldu ama ne hamileydim ne de adet oldummm :)))))
kabız olmayıda bir yerde okumuştum canımm :)

ama artık şuna eminim..hep belirti olmak zorunda değil..
belirtileri biz oluşturuyoruz..
ya da kimimizin bünyesi çok hassas o yüzden o kendinde belirtileri görebiliyor :)
ben çok dayanıklıyımdır herhalde bende ondan yokk :) hahahahahha

valla o bende geçen ay oldu ama ne hamileydim ne de adet oldummm :)))))
kabız olmayıda bir yerde okumuştum canımm :)

ama artık şuna eminim..hep belirti olmak zorunda değil..
belirtileri biz oluşturuyoruz..
ya da kimimizin bünyesi çok hassas o yüzden o kendinde belirtileri görebiliyor :)
ben çok dayanıklıyımdır herhalde bende ondan yokk :) hahahahahha

canım mesaj kutun dolu temizler misin

merhaba kızlarrr nihayet gelebildim :) nasılsınız bakalım güzell haberle vardır inşallah

hoşgeldinnnnnn..günümü şenlendirdinnnn :)))
yahuu nerelerdesinnn??

burda sabah beri yalnız bıraktınız bizii..
sen yoksun
ramel yok
esra yokk
cetrina yokk

yoklama aldım hepiniz sınıfta kaldınız:)

yahuu nerelerdesinnn??

sen yoksun
ramel yok
esra yokk
cetrina yokk

kuzum benmm :) ama benm mazeretim varr :) artık çok rahat değilim sabahları bu sabahta eşimle tartıştık biraz moralim bozuk ondan . sen nasılsın bebeğim ne var ne yok :)

yahuu nerelerdesinnn??

sen yoksun
ramel yok
esra yokk
cetrina yokk

kuzum benmm :) ama benm mazeretim varr :) artık çok rahat değilim sabahları bu sabahta eşimle tartıştık biraz moralim bozuk ondan . sen nasılsın bebeğim ne var ne yok :)

merhaba kızlarrr nihayet gelebildim :) nasılsınız bakalım güzell haberle vardır inşallah
hoşgeldin canım.. keşke güzel haber olsa da versek :))
bebişkomm üzülmeee..
erken yaptın :KK66:
o yüzden erken yapmayın diyorum..
ben öyle ne testler harcadımmm :)
ev alırdımm o paralarla evvv :)))

haklısın canım evde bitane vardı yapıyım durmasın öyle bu soğukta yazık dedim:)) tek çizgi çıktı ne kadar gıcık ov. testim olsaydı ondan yapıcaktım bari o silik de olsa 2. çizgiyi hep gösteriyoor :))))))))))))

hoşgeldin canım.. keşke güzel haber olsa da versek :))

haklısın canım evde bitane vardı yapıyım durmasın öyle bu soğukta yazık dedim:)) tek çizgi çıktı ne kadar gıcık ov. testim olsaydı ondan yapıcaktım bari o silik de olsa 2. çizgiyi hep gösteriyoor :))))))))))))

gelecek canım merak etme güzel haberlerde gelecek :) çok erken ama daha hem biliyorsun ben kanda gördüm 1 hafta sonra falan idrar testinde çıkmıştı her insanın bünyesi çok farklı o yüzden sakın üzülme :)

hayırdır bitanem?neden tartıştınız ki?
döverim onuu artık senle tartışamaz..bebiş varrr bebişşşş..
küser sonra babasına..

valla bende sabah ıslak saçla işe geldim.fön makinesi bozuldu evde.. gergindim. sonra burda kızlarla konuşunca kafam dağıldı rahatladım. :) onun dışında belirti melirti yok..
:)) rahattttt :)

gelecek canım merak etme güzel haberlerde gelecek :) çok erken ama daha hem biliyorsun ben kanda gördüm 1 hafta sonra falan idrar testinde çıkmıştı her insanın bünyesi çok farklı o yüzden sakın üzülme :)

üzülmüştüm geçti canım zaten yarın kan vericem o da negatif çıkarsa bugünle yarını birlikte üzülürüm :KK9:

canım kanda çıktıysa negatif , negatiftir yani :KK43: 200 mü olmuş oluyor o benm kide 270 çıkmıştı 100 den büyük olması lazım değer ?????????????????????????????????

valla sormadım çıktım canım<2,0 yazıyor ama haala regl olmadım cumartesi gidicem uzman bi doktora

hayırdır bitanem?neden tartıştınız ki?
döverim onuu artık senle tartışamaz..bebiş varrr bebişşşş..
küser sonra babasına..

valla bende sabah ıslak saçla işe geldim.fön makinesi bozuldu evde.. gergindim. sonra burda kızlarla konuşunca kafam dağıldı rahatladım. :) onun dışında belirti melirti yok..
:)) rahattttt :)

bebeğim yılbaşı programımız vardı bir yerlere gidecktik kendi kafasına göre iptal etmiş benm hiç haberim yok ben ne giyeceğime kadar ayarlamışız beraber gideceğimiz kişileri aramış biz gelemeyiz özge rahatsız uçağa binemez diye bende geçen hafta hastaneye çıktıktn sonra söyledim de kendisine yılbaşı için bir şeyler bakayım diye ,tamm dedi gitmeyelim falan demedi sabah beni arkadaşım arıyor gelmiyormuşsunuz hayırdır bir şey mi var ben tabi kafayı yedim normal olarak bir sürü kavga ettik . uçakta bu gün saat 8 de ne yapacağız bilmiyorum hala . bebişim neden ıslak saçla çıkıyorsun 2 dakika kuaföre git hallet ne olacak sanki hasta olmak yok bebiş gelecek :) evet bende baktım sinirdien kafayı yiyeceğim dedim gireyim kızlarla biraz konuşuruz kafa dağıtırım iyi geliyor burası bize demii yaaa :)))):KK52:

X