Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım benımkıde aynı yanı kayınwalıde merakından catlıodu yenı yılı nerde gecırcez dıye her telde sorup duruodu bızde bellı oldugu halde solemıoduk gıcıklığına..daha dun akşam soledı eşim ay bı gorcen..nasıl trıplenıo kıskanclıktan catlıcak nerdeyse...benım eşim sınırlı fılandır ama aılesı konusunda tartışmayız bız genelde cok nadır yanı..o da ıstemez cunku bole gunlerı anasıyla gecırmeyı....bıze dıo kı hava karlı olursa sakın gıtmayın aman aman bısey oluwerır dıo guya bızı dusunuo :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bız dawet bıle etmedık

tam bu msja cevap yazacaktım diğer pas vermeme msjını gördümmm :)))
ardı ardına yazayımmmm :))

benimkide aynııı :) oğlu olmadan asllaa :)) ama bu günlerde sesini çıkaramıyor..
hoş evlilik yıldönümüzü hatırlıyorum..illa gelin yemek yiyin diyip durdu. tabi benim kocada tamam dedi.
ardından görümcem kayınvalideme kızdı..anne evlilik yıldönümleri bırak gitsinler seni mi bekleyecekler diyee :)))
ben messttttt :)))
niye herşeyin içinde dahil olma derdindeler anlamıyorum.. yahu sizde kayınvalidenizi istemiyordunuz :)) bizde sizi istemiyoruzzz :))

kübrammm evett canım arıver sen ben sanırım biri daha vardıı 4 ocakkk :) kızlarr belki aynı günde 4 hamıle haberı alırız :)

ahh keşke canım.. gerçi ben 4 ocak değil yarın alıcam haberi eltim hemşire ona sordum 4 gün önceden yapsam çıkar mı bi hafta önceden bile çıkar ben yapmıştım dedi çıktı :) yarın yapıcamm

ahh keşke canım.. gerçi ben 4 ocak değil yarın alıcam haberi eltim hemşire ona sordum 4 gün önceden yapsam çıkar mı bi hafta önceden bile çıkar ben yapmıştım dedi çıktı :) yarın yapıcamm

ayyy senınn heycanını erkenn yaşayacazz desenee :)

ayyy senınn heycanını erkenn yaşayacazz desenee :)

gel de bana sor canım bugün gidecektim sonuç 2 günde çıkar demişlerdi aradım hastaneyi sanah yaparsan saat 2de alırsın dedi o zaman yarına bıraktım daha doğrusu cesaret edemedim hla edemiyorum ay çok heycanlı ya korkuyorum vallahi :)))

ben cumartesi günü bırakmıştım kanımı. şimdi aradım hastaneyi. 3 buçukta çıkacakmış sonuç. püfff. çok sinir bozucu şu bekleyiş.

gel de bana sor canım bugün gidecektim sonuç 2 günde çıkar demişlerdi aradım hastaneyi sanah yaparsan saat 2de alırsın dedi o zaman yarına bıraktım daha doğrusu cesaret edemedim hla edemiyorum ay çok heycanlı ya korkuyorum vallahi :)))

ayy bıran önce yarınn olsa keşkee :)heycanlı olmazmı canmmm

kübrammm evett canım arıver sen ben sanırım biri daha vardıı 4 ocakkk :) kızlarr belki aynı günde 4 hamıle haberı alırız :)

o zaman hepimiz için bol heyecanlı günler geliyor tutkummm..
ben bu ay yapmıcam hemen..diğer aylar çıkmadı üzüldüm erken yapınca 30 kere daha yapmak zorunda kaldımm :)))
bu ay hayırlısı olsunnnnn :))

ahh aynı anda alsakkk :)) toplu mutlulukkkkkk :)

aa sen erkenden mi yapacaksın?
inşallah çıkar canımm..inşallah hamilesindirr deee yılbaşın harika geçerrrr :))
o zaman kocan annesini bırakırrr hahahahah :))))))))))))

ayy bıran önce yarınn olsa keşkee :)heycanlı olmazmı canmmm

yarın eşim işe gitmicek ona da süpriz yapıcam evden nasıl kaçıcam sabahtan bilmiyorum :))))))))) ama korkuyrum negatif çıkarsa üzülürüm ya ama pozitif çıkarsa halay çeke çeke gelirim eve :KK9: :KK64:

yarın eşim işe gitmicek ona da süpriz yapıcam evden nasıl kaçıcam sabahtan bilmiyorum :))))))))) ama korkuyrum negatif çıkarsa üzülürüm ya ama pozitif çıkarsa halay çeke çeke gelirim eve :KK9: :KK64:

beraberr cekerızz halayınıı canmm sen pozitif gell yeterkii :)

inşallah canım bugünler bize uğurlu gelir.. hep birlikte pozitif haberlerini verriz allahım sen duy sesimizi.....

aminnnnnnnnnnnnn bebebgimm allahımm ne güzell olurduu yaa vallaa birilerii hamılee cıksaa da bekleyenlere ümit olsa

X