Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Ramelimm hoşgeldin canımm :)))))))))))))) :KK16: hemen farkettim geldiğini yoksa yoksa ben senden hoşlanıyom muuuuuuu :KK17::KK19:

hayırlısı olsun canımm..vardır bunda da bişey mutlakaa..
ne yapacaksınız peki? arkadaşlarınıza söyleyip sana hbr vermemesi kötü gerçekten.. insan dumur oluyor :KK43:
yinede sen bu hamiş haberinle en güzel yılbaşını geçirmek için moralini bozma bitanemmmmm :KK66:
bebiş sana yeni yılda tüm isteklerini getirsin inşallahhh

tamam bir daha çıkmak yok ıslak saçla :KK66: çok iyi söz dinlerimm..
evet foto koyabiliriz aslındaa :)

evet bebişim ortak kararımız olsaydı bu kadar üzülmezdim çok üzdü beni :KK43: bence ikna ederim ben onu akşama kadar :) söz verdim inanmıyor bana :) ama dünde bana hediye almış dayanamayıp onu verdi bende sana ne alayım dedim sen bana ömrümün en güzel hediyesini verdin benim hediyem o dedi :) çok duygusallaştım o an :) ama tabii bu yılbaşı olayı beni dellendirdi :) inşallah kuzum hepimize yeni yıl hayırlı gelir :) ben bebişimle gireceğim inşallah size de yeni yılla birlikte gelir bebişiniz :)

evet bebişim artık söz dinleyeceksin tıt tıttt :)

inşallah bebeğim yaa.. ben de kahve delisiyim önceden 4 bardak(çay bardağı) kesmiyodu beni.. sonra rahatsızlandım kahveden bayıldım... doktor bırak dedi 1 ay bıraktım sonra doktora kontrole gittim dayanamıyorum dedim günde bi bardak iç 4 bardak da su tüket en az dedi.. öyle devam ediyorum :))

hahaha sennkide iyiymişş minnak minnakken içersen bayılırsın işte öyle :) dikkat etmek lazım kahve birden adranalini yükseltiyor ondan bu ayılıp bayılmalar :) ben çok su tüketirim belki ondan çok bir etkisini hissetmiyorum

evet bebişim ortak kararımız olsaydı bu kadar üzülmezdim çok üzdü beni :KK43: bence ikna ederim ben onu akşama kadar :) söz verdim inanmıyor bana :) ama dünde bana hediye almış dayanamayıp onu verdi bende sana ne alayım dedim sen bana ömrümün en güzel hediyesini verdin benim hediyem o dedi :) çok duygusallaştım o an :) ama tabii bu yılbaşı olayı beni dellendirdi :) inşallah kuzum hepimize yeni yıl hayırlı gelir :) ben bebişimle gireceğim inşallah size de yeni yılla birlikte gelir bebişiniz :)

evet bebişim artık söz dinleyeceksin tıt tıttt :)

taze anniş napıosun bakalım...

hoşbuldum canım....sanırım yarın bende test yaptrcam canım..yarın hıc grmezsem bılınkı saglık ocagında almışımdır soluğu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yaptır canım beraber yaptıralım güzel sonuçları da birlikte alalım inşaAllahhhhhhhhhhhhhhh... :)) ama habersiz bırakma bizi çünkü büyük ihtimalle çarşamba da giremiceksin resmi tatil :KK43: :18: :18: çok heycanlıyım ya hemen yarın olsun

yaptır canım beraber yaptıralım güzel sonuçları da birlikte alalım inşaAllahhhhhhhhhhhhhhh... :)) ama habersiz bırakma bizi çünkü büyük ihtimalle çarşamba da giremiceksin resmi tatil :KK43: :18: :18: çok heycanlıyım ya hemen yarın olsun

wala ben pek heyecanlı deılım canım sırf yenı yılı dısarda gecırcem dıye yaptırıorum test..salı carsamba gıremıcem buyuk ıhtımal senın sonucunuda merak ederım cok ya:KK50::KK50::KK50::KK50:

hahaha sennkide iyiymişş minnak minnakken içersen bayılırsın işte öyle :) dikkat etmek lazım kahve birden adranalini yükseltiyor ondan bu ayılıp bayılmalar :) ben çok su tüketirim belki ondan çok bir etkisini hissetmiyorum

işte bu süper canım.. dün ilişki oldu canım bende çok yanma oldu hatta hemen bitmesini istedim neden acaba ya iltihaptan korktum

aaa süperrrrr :)) bizde balayında gitmiştikkkk :))
çok güzel bir denizi var ve kumsalıı :)) tabi bizim gittiğimiz otelin :))

bebeğim havadan dolayı şu an denizle ilgilenmeyeceğiz azıcık eğlenecektik :) bizde gidiyoruz arada işte yazın gerçekten denizi harika oluyoır ama :) az önce aradım bana söz veriyor seneye istediğin yere gideceğiz istediğin kadar kalacağız diye dedim heee kucağımda 4 aylık bebekle ne kadar güzel olur :) deli kız hep bu adam beni kandırıyor haa :)

-hamdii.
+efendim aşkım?
-geçen geceyi hatırlıyormusun??
+hangi geceyi tatlım?
-hani mercimeği fırına verdik sonra afiyetle yedikya.
+hatırlamam mı?!! çok güzel olmuş mercimek hayatım.
-heh tamam. o fırından şimdi de börek geliyor galiba.

işte bu süper canım.. dün ilişki oldu canım bende çok yanma oldu hatta hemen bitmesini istedim neden acaba ya iltihaptan korktum

kuzum iltihap olsa sen hissedersin ve yanmayla birlikte ateşte olur yanar yani yumurtlama bittikten sonra kuruluk olur belki ondandır ve ilşkiden önce ön sevişmeyi uzun tutmak lazım

yoktur ıltıhap fılan canım..adet gunumuz yaklaşıo ya canım adet olacaksak eger kuruluk oluo ya oyuzden ynmıştr takma kafana

X