Erken hamilelik belirtileri hakkında....

senn illa erkennnnnn testen yanasınnnnnnn illaaa erken yaptırcan dimi ..canım sen bebeğini hayırlısyla kucagınaaa al inşallah ya bnde pis bir ozellik var6 gun adet 21 gun temiz kalıyorum yani toplamda 7gun surmadigi için 26 günde olmuş oluyorum hic sapmaz..ama adet olmadan once 4 ya da 5 gun once muhakkak lekelenmem olurr yani 15 inci günümde lekelenme olmazsa buda buyuk bir işaret sayılacak ozaman erken yaparım zaten lekelenme olursa her ayki adet donemim olacak

bende ıyıyım canım carsamba gunune gun sayıyorum canım.ama endışelerım war ya kan degerımm yukselmıştr demı..ya yukselmedıyse dıye korkuorum

az kalmışş çarşambayaaa yükselmiştir canımm benm allahın izniyleee hiç bişeyy olmazzz 9 ayy sonra göbüştenn kucağaaa :)

:)) ilahi canım ben de naparım neti keserse diye düşünürken kessin dedim içimden sonra olmaz dedm ay vallah deli olucam...

amannnn bu bizim tek iletişimimiz kesmesinler ayırmasın bizi simddiii de bakıyım olumlu düşünecek misin artık canım

evetttt erkennnnnndenn bellii olacakkk çünküüü gör bakk :) hayırrr kuzmm öyle düşünmeee hamilelik varsada lekelenebilirsin gayet normal sen farkedersin tabi farklılık olurr ama inşallahhh olmazzzz :) 9 ayy kırmızılarr yasaaakk sana cetrinnaaa yasakkk :)

az kalmışş çarşambayaaa yükselmiştir canımm benm allahın izniyleee hiç bişeyy olmazzz 9 ayy sonra göbüştenn kucağaaa :)

inşallah canım şu keseyı gorsek rahatlıcam bıraz olsun..suan 4+5 iz canım..carsamba tam 5 hafta olcaz...bıde kımyasal gebelik olsaydı sımdıye bellı olurdu demı..adetımın uzerınden 8 gun gectı cunku

aminn canımm :) bencede çok beklemene gerekk yok yap bir an öncee öğren bebişini :)

kuzmm kimyasal gebelikte kan düzenli yükselmez onu çıkarın kafanızdan 5.hafta da zor biraz ama inşallah görürsün canım :)

canım sen testte kaçıncı gün grmüştün kaç gün arala oluyordun

canım ben bu ay her gun ovulasyon testı yapmadım.gectıgımız ay yapmıştım..ama ozaman ben ıncır kuru yaptıgımı ıcın bısuru yumurta oluşmuştu ama gelişmemişti catlıcak kadar oyuzden testlerım hıc koyulaşmadı hep sılık cıktı sonra kayboldu o sılık cızgıde..bu ay doktr takıp yaptı..catlamak uzere dedıgınde elımde tek kalan ovulasyon testını yaptım cok koyuydu yanı dıger cızgıden daha bıle koyuydu ben 24 gunde olurum 15.gunde catladı dusun yanı

ACABA BENMDE Mİ ÇATLAMICAK KOYU ÇIKICAK (((kafayyı yemek üzereyim

olacak sadiyeciimmmhersey güzel olacakkk yeter ki sen iyi ol olumlu dusun bebeginn seninleee olcak güzel düşün olur mu canım

olursa mucize olur pko hastasıyım ben 3 4aydıt tedavi görüyorum klomen gonal f filan olmadı herşey yolunda gisdiyodu olmadı gelmedi bebişim bu ay ara verdim eşimde netten acun araştırmış bana macun yaptır dedi bende aktara gittim amca böyle böyle deim amcada yapıomuş zaten eşimede banada macun yaptı bana bide 2 tane çay yaptı bitkilerden onları içtik sters yapmadık olursa olur olmassa tüpbebek yaparız dedik üstelik ben 20 eşim 25 yaşında yaşımız küçük olur dedik ama bakalım tontonum bnmledir inşallh

yaa hadi inşallahhhh sen böyle diiyine benim ksybolan umut tekrar geldi valla canım saol ya umarım hislerin doğru çıkar umarım tatlım yasak olsun sevmiyom zaten kırmızılarııı olmayımm bu ayyy artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…