Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hahaha cetrina alemsinn valla :) tabii tutcaklar nöbetlerii 9 ayy karnımızda biz taşıyoruz onlarda çekecek o kadar valla ben korkarım eline vermeye ama eğer sınıfı geçerse gece bakımları onunn :) şu an 4 aylık bir yiğenimiz var onunla alıştırmaya çalışıyorum koltuğa oturuyor verin bana diyor göğsüne dayıyor ama sonra çevirmeye cesaret edemiyor ağlayınca alınn diyor :) görümceme her gün görüşelim diyorum o da olduu benm çocuğumun üzerinde alıştırma yapın diyor :) dedim sevecek tabii dayısı değil mi :) ay tutulması bel tutulması hepsi yaşatılacak canımm :)

ben olsamm kalkıp senii evire çevire döverdimm cetrinaa tatlımm ne kısırlığıı heee yumurtluyorsun ama kısırsınn böyleside ilkk olurdu heralde tıp literatürüne geçersin eminn ol :)

dedi canım acaba yanlış mı yaptık jinekolaga degilde başka bir doktora mı gitseydik :d dedim bana bakk ruh hastası teşhisi koyma bana canını alırım ruhun duymaz dediii ahaaaaa teste gerek yokkk agresiflik ve sinirlilik başlamış hamilelik mi istiyoruz teste gerek yok al sana belirti kalktım poposuna vurdum saolsun evdeki tek neşem eşim dizi yapsak hayatta trajımız düşmez

nasıl yapıcam canım söyle yapıyım nasıl stres yapılmaz nasıl rahat olunur

olumlu dusun gorunuyor sı-onucta canımmm inşallah yarunnnnn sana tutunmusturrr ve ikinci teste kızlar hamileymmm yazarsın

ayyyyy inşallh cnm artık eşimde bnmde psikoljimiz bozuldu ben gene iyiyimde eşim çocukları çok sever geçen amcamn bebişine kafasını çevirip bakmadı içime dokunuyo onu görünce inşallh olurda evimizin neşesi yerine gelir

ayyyyy yazık yaaaa korkuyor ama bbnde korkarım ilk aylarrr yalnız soyle birsey varr esimde oldu bitti bir bebek sevigisi bebek bakma merakı varr heleki kız çocuklarına ayrı bir sevgi ama bebek görmesin kucağından indirmez zaten son aylarda canım ben başka bebekleri deil kendi bebeğimizi seviyim artık diyince tamam dedim olsun Rabbim nolur bnden daha cok esim istiyor zaten bnden daha cok hayal kuruyor

ama bak ben idrada yaklaşık bir hafta sonra gördümm hastaneye gitt illa ona gitmen gerekmiyor boşa bekleme bence :)

benimki neti kestiiii sara hastası gibi titredim yalvarsım acccccc diyeee tamam ama akıllı olacaksan aanaaaaaaa neti kestim diye resmen nöbet geçiriyorsun dedi tam akıl hastasıııı teşhisi koydu sonra baktım olmuyor optum onu dedim kocacım uzme beni hemen kalktı açtı neti netime kavuştum

evett canım hemde nasıl korkuyor 6 aylık olsun öyle seveceğimm diyor :) benmkide çok sever yiğenleriyle arası çok iyi zaten bebek olunca bırakmazlar elinden eminimm yani benmki de sennki gibi :) oluırr inşallahhh canımm şurda 10 günümüz kaldııı :))))

olacak sadiyeciimmmhersey güzel olacakkk yeter ki sen iyi ol olumlu dusun bebeginn seninleee olcak güzel düşün olur mu canım

:)) ilahi canım ben de naparım neti keserse diye düşünürken kessin dedim içimden sonra olmaz dedm ay vallah deli olucam...

doğrruu söylemişş teşhisi koymuşş iştee adamm :) ya ne güzelll evde neşeniz eksik olmasınn 9 ay sonrraa yeni neşeniz gelirr inşallah :) benim eşimde komedidir kızlara bazen anlatıyorum yaptıklarını çok gülüyorlar böyle olmak çok güzel canımm ya allah bozmasınn :)

ama bak ben idrada yaklaşık bir hafta sonra gördümm hastaneye gitt illa ona gitmen gerekmiyor boşa bekleme bence :)

hmmm sennkide nazlıyımış göstermemiş annesine olmassa gierim bugün idrar testini bi tekrarlıycam şidi tuvaletimi tutuyorum öğleylin filan yaparım testi allh sana sağlıklı turp gibi bi bebiş versin kucağında gör inşallh cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…