Erken hamilelik belirtileri hakkında....

olursa mucize olur pko hastasıyım ben 3 4aydıt tedavi görüyorum klomen gonal f filan olmadı herşey yolunda gisdiyodu olmadı gelmedi bebişim bu ay ara verdim eşimde netten acun araştırmış bana macun yaptır dedi bende aktara gittim amca böyle böyle deim amcada yapıomuş zaten eşimede banada macun yaptı bana bide 2 tane çay yaptı bitkilerden onları içtik sters yapmadık olursa olur olmassa tüpbebek yaparız dedik üstelik ben 20 eşim 25 yaşında yaşımız küçük olur dedik ama bakalım tontonum bnmledir inşallh

inşallah seninledir aama sunu unutmaki bebek bile baslı basına bir mucize zaten canım yani mucizeler hep var:KK70: ve ayrıca inşallah gerek kalmazzz inşallah bebek seninledir ..ve daha yasınız kucuk kıyamam sna ben olur tabiki neden olmasınnnn gençsiniz ki daha ama bu ay iyi haber verirsin inşallah :KK16:

Kizlar cok kotuyum ya hic anne olamiyacakmisim gibi dusunuyorum . Lutfen bisey soyleyin

daha 15 dakka önceye bnde aynı seyi düşünüyordum aama sonra burda bu düşüncenin yanlış olduğunu anladım canım sen neden oyle diyorsun ki yni bi nedeni varsa bile bu kadar umutsuz düşünmemen lazım

Kizlar cok kotuyum ya hic anne olamiyacakmisim gibi dusunuyorum . Lutfen bisey soyleyin

canım dusunme ole seyler...bende dusunuodm hep dusuncesı bıle kotu ama sonra kendıme engel olmaya basladım..tıp cok gelıştı artık..ımkansız dıyede bısey yok allah ol dedıkten sonra olmucak bısey yok elınden gelenı yap ve bol bol dua et...kac aydır ıstıosunuz

Canmm bufun 5 arti 4 um ama carsambaa ya beklememe gerek varmı ki yengem git dedi icin içini yemek tense :))

canım ıcın nasıl rahat etcekse ole yap...benım daha 4+5 bugun carsambada gozukcenı zannetmıorum..ama en azından kan testım yapılmış olur..bısey hıssedıyonmu ben hıssetmıom canım ya..agrın sızın warmı

canım ıcın nasıl rahat etcekse ole yap...benım daha 4+5 bugun carsambada gozukcenı zannetmıorum..ama en azından kan testım yapılmış olur..bısey hıssedıyonmu ben hıssetmıom canım ya..agrın sızın warmı

Kasikkarimda sizlama oluyoo canım mide bazen migde bulantim cok baslamadi daha bulantılar baska bisey yok senin nasil canım

Kasikkarimda sizlama oluyoo canım mide bazen migde bulantim cok baslamadi daha bulantılar baska bisey yok senin nasil canım

benımde ara ara belımde agrı oluo canım..mıdem bulantım daha hıc olmadı..kasıklarımda sızlama oluo bıde...akıntın warmı

benımde ara ara belımde agrı oluo canım..mıdem bulantım daha hıc olmadı..kasıklarımda sızlama oluo bıde...akıntın warmı

Vsr canim cok asiri ollmasada bazenn kosarak gidiyorum wc ye kan mi geldi acaba diyee bi bakiyorun akıntı hehe :)

kızlar sizce çift çizgiyi görücekmiyim ?????? ovülosyon t estinde şuan norml mi öyle gözükmesi

Vsr canim cok asiri ollmasada bazenn kosarak gidiyorum wc ye kan mi geldi acaba diyee bi bakiyorun akıntı hehe :)

canım bende oleyım bız paranoya olmuşuz ıyıce onceden adetmı olduk dıye koşardık sımdı kanamamı war dıye:KK52::KK52::KK52:
akıntım war ama sadece peceteye gelen bışey..cok deıl yanı...ben sımdı cıkıorum ogleden sonra hemen yaz bıze sonucunu belkıde ıkızın olur he ne dersın:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım bende oleyım bız paranoya olmuşuz ıyıce onceden adetmı olduk dıye koşardık sımdı kanamamı war dıye:KK52::KK52::KK52:
akıntım war ama sadece peceteye gelen bışey..cok deıl yanı...ben sımdı cıkıorum ogleden sonra hemen yaz bıze sonucunu belkıde ıkızın olur he ne dersın:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Nenolursa olsun yeerterki sağlık li hayirlii olsun canimm :)) hadi gorusuruz afiyet olsunnnn

kızlarrrr günaydınnnn :))
ben geldimmmmm...
bebeğimin kesesinii gördümmmm :)) çoook heyecanlı çook güzel bir duygu :))
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhhh..

haftaya tekrar gideceğim kısmetse kalp atışını duyacağızzz :))

siz napıyorsunuz bakimmmm?geçmişi okuyamadım.şimdi bakacağımmm

kızlarrrr günaydınnnn :))
ben geldimmmmm...
bebeğimin kesesinii gördümmmm :)) çoook heyecanlı çook güzel bir duygu :))
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhhh..

haftaya tekrar gideceğim kısmetse kalp atışını duyacağızzz :))

siz napıyorsunuz bakimmmm?geçmişi okuyamadım.şimdi bakacağımmm

Canimmm alttan mi baktirdinnn deegrinn kacc bende dayanamadim bugune aldirdim randevuyu 2 dee hemen ayrintili anlat neler yapti dktrun :)

Busranin 13. Gun saat 10:30 ov. Testi :)

Eklentiler

• $IMG-20140113-WA0002.jpg
    $IMG-20140113-WA0002.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 53
X