Erken hamilelik belirtileri hakkında....

şimdii iyicee korktummmmmmmmm :KK43:

bakk yaaaaaaaaaaaaaaaa ne korkması aksineee mutlu olucaksın canımın ici..bebeğinin gelişimini sonuçlarını en iyi oyle göreceksin ki için rahat etsin bak sana birsey dicem ablam ilk gittiği gun kan testinden sonra doktor tam bakacakken yok ben istemiyorum korkarım diyip topuklayıp cıkmıs hastaneden birdahaki gidisinde doktor ona bak ilerde bi sorun yasarsan bunun sebebi sen olmuş olacaksın bebeğine gerekli olan birsey varsa yada yolunda gitmeyecek birsey olursa ben bakmadığım için sen üzülürsün diyince baktırdı ki şükür sorun çıkmadı..ama arada rahtsızlanınca gidiyor mecbur alttan bakıolar..demem o ki korkkkmaaaa ne sana ne bebeğe zarara verecek birsey yok aksine bebeğinin her durumundan haberdar olacaksın

ya ama kanama felann olur dışgebelık olsa bıseylerın yolunda gitmedigi belli olur dimi bak içime kurtt düştüü yinee kendımı sakinleştirmiştim :KK43:

birtanem bi sakin ol simdi birsey dicem bırak dıs gebelik yok unut onu sizde hersey normal değerlerde cok guzzel..sen bebeğinin gelişimini değerlerini durumunu daha iyi görmek ve öğrenmek istemez misin onu de bakiiyim annecik:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: eger cevap evetse korkacak birsey yok ama tamam baktırma simdi elbet doktor pes edip kulağını çekecek dicek gel bakalım

ultrasondan mı baktı ? soğan suyunu artık gelecek ay başlarım tekrar bıde boyle belırtıler falan da olunca ya gebelik varsa dıye de dusundum ben cunku gebelıkte sogan suyu ıcmek zararlıymıs ! soğan suyunu yaptıgım zamanlar akıntım vardı ama sımdı yanı akıntım var dıyecek kadar yok cok az 11 gün falan var hayırlısı olsun inşallah olur

ultrasondan bakmıştı canım..eveeet gebelik faaln varsa Allah korusun sıkıntı olur.hadi bakalım on bir gün kalmış inşşalşah bebiş habaeri verirsin :))

Son düzenleme:
bakk yaaaaaaaaaaaaaaaa ne korkması aksineee mutlu olucaksın canımın ici..bebeğinin gelişimini sonuçlarını en iyi oyle göreceksin ki için rahat etsin bak sana birsey dicem ablam ilk gittiği gun kan testinden sonra doktor tam bakacakken yok ben istemiyorum korkarım diyip topuklayıp cıkmıs hastaneden birdahaki gidisinde doktor ona bak ilerde bi sorun yasarsan bunun sebebi sen olmuş olacaksın bebeğine gerekli olan birsey varsa yada yolunda gitmeyecek birsey olursa ben bakmadığım için sen üzülürsün diyince baktırdı ki şükür sorun çıkmadı..ama arada rahtsızlanınca gidiyor mecbur alttan bakıolar..demem o ki korkkkmaaaa ne sana ne bebeğe zarara verecek birsey yok aksine bebeğinin her durumundan haberdar olacaksın

bıdaha gittigimde gerek olurmuu bakmayaa görunurse eger :KK43:

ahh canm yaa ınan hıcc bellı olmuyoo ınss dun ilişki olmuşturr yapdık de nolurr ınan bunlar kişiden kişiyee degısıyor ve benımde aynı markaydıı benım yzumden yanlış bişey yapmanı isdemyiorumm ben sana söyledimm benım silik çıktıı çıktıı 14.gün koyulasşştıı sonra dedım yaa 15 de aynı koyulukda sonra 16 . günn kıpkırmızıydıı sende öle olmayabılırr kafanı karıştırmıımm da korkuyorum birine yanlış bişey demekden de

canım daha bebıs ufakk bellkii en azındann çarsambaya kadr beklıcem belkı tek taşlaaiki kuş vurarım kalp atışlarını duyarım:)

Hayirli olsun :KK66:) bu güzel haberleri duyunca moral oluyor :))

birtanem bi sakin ol simdi birsey dicem bırak dıs gebelik yok unut onu sizde hersey normal değerlerde cok guzzel..sen bebeğinin gelişimini değerlerini durumunu daha iyi görmek ve öğrenmek istemez misin onu de bakiiyim annecik:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: eger cevap evetse korkacak birsey yok ama tamam baktırma simdi elbet doktor pes edip kulağını çekecek dicek gel bakalım

iştee ben çarşamba gitmeyii düşünüyorumm o gune kadar bekleyemıcemm sımdıı bıde yıne şamsımaa hafta sonuna denk geldı gene :KK43::KK14:

bıdaha gittigimde gerek olurmuu bakmayaa görunurse eger :KK43:

canım bebeğin gelisimni takip etmek için 3 yada 4 üncü aya kadar alttan bakılaması gerekiyormuş bunlar dktorun söyledikleri zaten hamilelere anca bebe tam gelişimini tamamladıktan sonra yani son aylar sadece ultrasondan bakılır ha gidersin doktora yine bakar tabiki ultrasondan her gidisinde ama once alttan bakması gerekir

geçti canım çook şükür.evet ya dört gün kaldı. :) bende de bişey yok dün akşam sanki adet olacak gibi belim agrıyodu.göğüslerimde acıyo ama saldı kendini :) başka da bişey yok

canim dün dogum yapmis bir tanıdığımiz bat ve sonrasinda test yapmis hep negatifmis 11 gün gecikmis adeti. grip olmus doktor ilaclar antibiyotikler verince ne olur ne olmaz diye tekrar test yapmis ve silik cizgi görmüs 11 gün geçtiği halde.hemen gidip kan testi yaptırmış ve 3 haftalik hamileymis. 4 gun sonra yapacağımız idrar testine guvenmemeliyiz sanirim senin dediğin dogru.

canim dün dogum yapmis bir tanıdığımiz bat ve sonrasinda test yapmis hep negatifmis 11 gün gecikmis adeti. grip olmus doktor ilaclar antibiyotikler verince ne olur ne olmaz diye tekrar test yapmis ve silik cizgi görmüs 11 gün geçtiği halde.hemen gidip kan testi yaptırmış ve 3 haftalik hamileymis. 4 gun sonra yapacağımız idrar testine guvenmemeliyiz sanirim senin dediğin dogru.

erken döllenme olanlarda adetten beş gün önce yaptıklarında bile çıkıyo idrarda amageç döllenme falan olduğu zamanlarda idrarda çıkması zor yani.o yüzden en iyisi kan testi.ama beklemesi de o kadar zor ki :KK43:((

X