Erken hamilelik belirtileri hakkında....

eşim de öyle diyor ikimizden de birer tane junior gelsin diyor :) hayırlısı olsun canım benim

allah hepimizin kalbine göre versin inşallah

amin amin amin canımsın hayırlısyla kucağına alırsın inşallah ama üzme bizi dikkat et kendine cok kotu olursan cık isten dr yada eve git dinlen olur mu

kızlar doktorumla konuştum şimdi çok fazla baş dönmem var onu söyledim maalesef yapabileceğimiz birşey yok, sabrediceksin bir süre dedi :KK43:

ama sürekli böyle başım mı dönecek benim, ayakta bi işim olsa kesin bayılırım o derece fırıl fırıl dönüyor yahuuu sıpa bana neler yapıyo :)

Bi an once kani vrrsen bende merakk ediyorum

canım tecrübeli hamile değilim ama beş aydır böyle belirtilerin adetten 10 gün öncesşnde (yinede ümidini kırmak istemem ama) hamilelikle ilgili olmadığını çok iyi anlayan birisiyim :) kaç aydır deniyorsunuz

6 ay olucak gecen aylarda hiç böyle olmamıstı ilk kez bu ay oluyo hafta başında agzımda acımsı tat falan vardı sonrasında buradakı yorumlarda agızdakı tat belirtidir diyenler vardı ama gectı 3 gun sonra. sabahları bısey hıssetmıyorum neyse hayırlısı olsun kısmetse olur teşekkür ederim cevabın için :)

canim kist olduğunu dusunmuyorun doktora muayene olduk eşimle Allahima çok şükür bi sorun yoktu. senin için uzuldun canim gectimi kistlerin Allah sifa versin. bu arada 4 gun kaldi :) sende varmı bişeyler :))

geçti canım çook şükür.evet ya dört gün kaldı. :) bende de bişey yok dün akşam sanki adet olacak gibi belim agrıyodu.göğüslerimde acıyo ama saldı kendini :) başka da bişey yok

6 ay olucak gecen aylarda hiç böyle olmamıstı ilk kez bu ay oluyo hafta başında agzımda acımsı tat falan vardı sonrasında buradakı yorumlarda agızdakı tat belirtidir diyenler vardı ama gectı 3 gun sonra. sabahları bısey hıssetmıyorum neyse hayırlısı olsun kısmetse olur teşekkür ederim cevabın için :)

O tadi hisseden benimm :)) metal gibimi

Ev bos kaldii yaa insan bi tuaff oluyooo yaa :KK43:(ufd alismisdim da tabikii sizde varsinizz :)) iyikidee varsinziz

oy oy oy duysallamı omuss bu annecikkkkkkk ama yok hemennnn toparlanıyorsunnnn simdiiiii aklını dagıtalımmm:KK70: artık karnında bebişin varrrrrrrrrrrrrrrr nasıl bir duygu annesiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: anlatt bakalımmmm:KK16::KK16::KK16:

biz seninle yakın zamanlarda evlenmişiz aynı zmanlarda çocuk düüşünmeye başlamaz demekki :) canım inşallah hamilelik belirtileridir yaşadıkların.nelere dikkkat ediyosun hamile kalabilmek için?

oy oy oy duysallamı omuss bu annecikkkkkkk ama yok hemennnn toparlanıyorsunnnn simdiiiii aklını dagıtalımmm:KK70: artık karnında bebişin varrrrrrrrrrrrrrrr nasıl bir duygu annesiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: anlatt bakalımmmm:KK16::KK16::KK16:

Vallaa hemm guzell hemde cook zor bii seyyy :)) cekkyirecekk gibi görünüyor karnimda ve kasiklarimda inanilmaz bi baskı varrr :))

Vallaa hemm guzell hemde cook zor bii seyyy :)) cekkyirecekk gibi görünüyor karnimda ve kasiklarimda inanilmaz bi baskı varrr :))

gcecek hepsiiiiiii:KK70: oyyyyyyyyyyyyyyyyy o bebişeeeee güzellll annecik:KK70: sen bir daha ne zaman doktora gidicen bakimm

biz seninle yakın zamanlarda evlenmişiz aynı zmanlarda çocuk düüşünmeye başlamaz demekki :) canım inşallah hamilelik belirtileridir yaşadıkların.nelere dikkkat ediyosun hamile kalabilmek için?

hormon testi yaptırdım normal cıktı. ama adetımden sonra kı gunlerde 1 gün arayla ilişkiye girmek gerekiyormus onu denedık bakalım soğan suyu içtim 3 gün, belim cok agrıdı soğan suyundan dolayı olabılecegını dusundum sonra bıraktım. şimdi sadece sakin olmaya caşılısıyorum dusunmemek ıstıyorum :18: herkes sakınlesin kendılıgınden olur dıyo inşallah :KK59: senin yaptıgın bısey var mı?

hormon testi yaptırdım normal cıktı. ama adetımden sonra kı gunlerde 1 gün arayla ilişkiye girmek gerekiyormus onu denedık bakalım soğan suyu içtim 3 gün, belim cok agrıdı soğan suyundan dolayı olabılecegını dusundum sonra bıraktım. şimdi sadece sakin olmaya caşılısıyorum dusunmemek ıstıyorum :18: herkes sakınlesin kendılıgınden olur dıyo inşallah :KK59: senin yaptıgın bısey var mı?

benimde hormon testlerim normal çıktı.sonra doktor klomen verdi bu ay onu kullandım. ama klomen kullanınca doktorun yumurtalara bakması gerekiyomuş ve gerekli büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesi vurması lazaımmış ama benim doktorum hiç öle bişi yapmadı..bu ayda olmazsa bende soğan suyuna başlayacam (iltihap çoksa oda spermeleri öldürüyormuş) ve ovülasyon testi alacam inşallah..bildiğim kadarıyla soğan suyunu en az on gün içmek lazımmış,burda içen arkadaşlar var onlar daha iyi bilir.

yanı ben de daha cok agiz kurulugu gıbı oldu sonra bıseyler yıyordum ama agzımın tadı hıc degısmıyordu ama gecti simdi yok

Benimde 3 gün sürdü sonra bi anda geçtiiiiiiiiiiiiiiii acaba dedim alisdimmi sonra gene basladii Oysaki hamissimsim

benimde hormon testlerim normal çıktı.sonra doktor klomen verdi bu ay onu kullandım. ama klomen kullanınca doktorun yumurtalara bakması gerekiyomuş ve gerekli büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesi vurması lazaımmış ama benim doktorum hiç öle bişi yapmadı..bu ayda olmazsa bende soğan suyuna başlayacam (iltihap çoksa oda spermeleri öldürüyormuş) ve ovülasyon testi alacam inşallah..bildiğim kadarıyla soğan suyunu en az on gün içmek lazımmış,burda içen arkadaşlar var onlar daha iyi bilir.

klomen kullanmak için erken değil mi ben hamile olmam için sorun var mı diye kontrol için gittim daha erkekn sadece hormon testı yapalım dedı o zaman 7 ay sonra da olmazsa o zaman gel dedı yanı 1 yılı tamamla dedı bu arada 24 yasındayım sen de sorun cıktı mı kı soğan suyu için de faydasını gören de var zararını goren de var benım de pek içime sinmedi belimde agrıyınca bıraktım ama halen agrıyor cok ayakta durdugum zaman

X