Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ayyyy hadi inşallahhhhhh canım yaaaaalütfen bana dua et olur mu olsun artık bu ay inşallah..zaten bende soylede pis bi ozellik var 21 gun temiz kalıyorum ama 17inci gun gibi her zaman bi haber gelir bi lekelenme olur adet olacaksam diye bu ay tek isteğim inşallah hayallerim gerçek olurrr cano dua et bana ya:KK43:

o lekeler pisler gelmesinler bu ay ve önümüzdeki 9 ay tabiii ki :)

canım inşallah Rabbim mini mini güzel mi güzel bi bebiş nasip eder sana.Biran önce haberini alalım da birlikte büyütelim :)

ayyyy hadi inşallahhhhhh canım yaaaaalütfen bana dua et olur mu olsun artık bu ay inşallah..zaten bende soylede pis bi ozellik var 21 gun temiz kalıyorum ama 17inci gun gibi her zaman bi haber gelir bi lekelenme olur adet olacaksam diye bu ay tek isteğim inşallah hayallerim gerçek olurrr cano dua et bana ya:KK43:

inşalllahhh canımm benimmm valla sabahh kalktımm cuma suresi okudumm arkasından da hepinize dua ettimmm :) bu günn çokk erkenciyimm cetrinaa çokk yetişemiyorsun bana :)

canım inşallah Rabbim mini mini güzel mi güzel bi bebiş nasip eder sana.Biran önce haberini alalım da birlikte büyütelim :)

hadı gozun aydın canım..guzel haberler werdın..sımdı kac haftalık oluosun sen

amin amin canım benimmmm senin icindeee cokkkk sevindimmmmmm Allah hayırlısıyla kucagınaa almayı nasip etsinnnnn inşallahhhh..sende duanı eksik etme olur muuu canım buaralar anne dualarınaa cok ihtiyacım varrr...sen nasılsınnnnnnn canım iyisin inşallah

inşalllahhh canımm benimmm valla sabahh kalktımm cuma suresi okudumm arkasından da hepinize dua ettimmm :) bu günn çokk erkenciyimm cetrinaa çokk yetişemiyorsun bana :)

canımmmm canımmmmm canımmmmmmmm o güzel duannnnnn icinnnnn cokkk tesekkürr ederizzzz sen nasıl tatlı bi annesinnnn :KK70: canımsınnnn site kasmaya basladııı sayfa atlayamıyorum cevap atamıyorum çıldırdı yinee hep böyle mi olacakkk düzelsin yaaa :KK43:

canımmmm canımmmmm canımmmmmmmm o güzel duannnnnn icinnnnn cokkk tesekkürr ederizzzz sen nasıl tatlı bi annesinnnn :KK70: canımsınnnn site kasmaya basladııı sayfa atlayamıyorum cevap atamıyorum çıldırdı yinee hep böyle mi olacakkk düzelsin yaaa :KK43:

8inde canım ya bir iki gune kadar ilişkide bulunmaya basla dedi..dediğini yaptım..cok merak ediyorum işte ne oldu ne olacak sanırım bugünde var içinde ...sence nolur canımmmm:)

kuzumm bu ayy olmamasıı için hiç bir durumm yokk :) bu ay tam yeri tamm zamanııı :)))) olacak Allahınn izniyleeee gör bakkk ama senn devam ett tamm mı bu gün yarın ondan sonra kafana göre takıll :)

evet canım gidiyorummm ben bı gelslınde onunn heryerınjı ısırıcammb bana cektırmekk neymıss görucekk :) site kasıyorr gene zatenn bırazdan cıkıcamm kahvaltumı yapayımdaa öpüldünzz seviyorum sizi :)

canım beni ısırcak annesini onuuuu zatennnnnn:d yaa sitede sorun varrrr yinee sayfa atlamıyor cevap yazamıyorummmm zorlaa yazılıyorrrr ne oluyorki bu iki gundur siteye :KK43: ayrımasınlar biiiiiiiiiiziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

hadı gozun aydın canım..guzel haberler werdın..sımdı kac haftalık oluosun sen

saol kuzummm...canım Sat'a göre 4+5 oluyorum ama tabi alttan ya da ultrasondan hiç muayene etmedi doktorum da biraz temkinli olmaya çalışıyor beni üzmemek için gittiğimde şey dedi zaten hcg takibini yapalım haftaya geldiğinde tüm detayları konuşuruz.

sen nasılsın son durum ne nasıl hissediyorsun annecik :)

rica ederimm kuzumm dualarımm sizinle merak etmee ellerimi açtığım her duamda arkasına sizleride ekliyorum bebişlerine hayırlısıyla kavuştur diyorum :) evett site gene çıldırdııı :) vee bende strese giriyorum kafasını gözü patlatasımm geliyor

bende ıyıyım canımda ama ben hıc bısey hıssetmıom ya sendemı oleydın ılk haftalarda

ramell unuttun heralde benm psikopata bağlayıp ben hiç bişeyy hissetmiyorum kii diyip ağlamalarımı daha çokk erkenn ama dua et başlamasın böyle gitsin hiç iyi bişey değil :)

saol kuzummm...canım Sat'a göre 4+5 oluyorum ama tabi alttan ya da ultrasondan hiç muayene etmedi doktorum da biraz temkinli olmaya çalışıyor beni üzmemek için gittiğimde şey dedi zaten hcg takibini yapalım haftaya geldiğinde tüm detayları konuşuruz.

sen nasılsın son durum ne nasıl hissediyorsun annecik :)

canım bende en son 12 aralıkta oldum adet..ben kac haftalık oluorum bı hesaplayamdım...benım doktrda hıc muayene etmedı bakalım haftaya carsamba gıtcz ozman bakacak..ben bışey hızzetmıorum sadece bı uyku halım war

kuzumm bu ayy olmamasıı için hiç bir durumm yokk :) bu ay tam yeri tamm zamanııı :)))) olacak Allahınn izniyleeee gör bakkk ama senn devam ett tamm mı bu gün yarın ondan sonra kafana göre takıll :)

dediğin gibi bugun yarın devam edecem ondan sonraa kafaya gore takılacammmmm soz:) inşallah olur bu ay inşallah canım benim ..senin güzel duların için binlerce defa teşekkür ederimmm cici anne Allah evladını sana bağışlasınn..canım siteeee çıldırdı yine yaa :KK43:

X