Erken hamilelik belirtileri hakkında....

cetrina hani şimdi senn yumurtlama tarihin erken ya sen adet tarihin geçmeden de öğrenebilirmişsin sen erken yumurtaladığın için daha çabuk yerleşirmiş 12.günde belli edermiş kendini :) yupp yupp yuppp :)

gerçekten miiiii :KK70: dundu galiba bi yazı okudum12 günde erken teste belli olur diye sonra dedim acaba nasıl olur ki :KK70: dedim belki erken yumurtlama oluyorsa diye belli oluyordur bugun sen bunu dedin :KK70: canım yaaaaa inşallah dedgin gibi olur ici yüreği temizzzzz arkadasım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

oy oy oyyyyyyyyyyy kıyamammmmm o bebişede tatlı annesinedeee ne kadr akıllı uslu bi bebiş bu boylee :KK52::KK16::KK16::KK16::KK16: bende cokkkkkkk erken uyndımmm gözlerim yanıyorrr bir türlü yatamadım:KK43: uyku düzenim gitti buaralar yaaa :KK43: neden oyle oldum anlamadım canım ozel bölgemde kasıntı oldu sabaha kadar:KK43:

bende bu gün eşimle beraber uyandımm gözümün birini açtımm baktım iyiyim fırladımm yataktan :) erken kalkmak iyi ya geç kalkınca başım ağırlaşıyor bir garip oluyorum... kuzum yumurtladın demekkii kasıntılar o zaman artaarrr :) dün geceyi boş geçirmediniz değil mi ? :KK52:

inşallah bu ay güzellllllll hamileym haberyleee glirsinnnnnn canımmmmmmmm:) tabiki yitirme umudunuuuuuuuuuuuuuu cok cok sevindimmmmmm senin adınaaa hadi bu ay hayırlı olsunnnn senin icinnnnn inşallahhh:KK70:

İNŞLH CANIM YA GÜNÜ TUTTURALIMDA gerisi allaha kalmış

gerçekten miiiii :KK70: dundu galiba bi yazı okudum12 günde erken teste belli olur diye sonra dedim acaba nasıl olur ki :KK70: dedim belki erken yumurtlama oluyorsa diye belli oluyordur bugun sen bunu dedin :KK70: canım yaaaaa inşallah dedgin gibi olur ici yüreği temizzzzz arkadasım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aaaa tesadüfeee bakkk evett kuzum aynen öyle oluyormuş :) 12 günde erken yumurtlayanlarda belli olurmuş benm yumurtlama düşünsene17.18 .gün nasıl belli olsun ondane benm değerim düşük çıkmış ilk testte zaten daha 10 günlük falan olmuş oluyor ama senn yumurtalama günün önce olduğuu içnn bebişin bol bol zamnaı varr :) hadii bakalımm yarın geri sayıma başlarızz :)

bende bu gün eşimle beraber uyandımm gözümün birini açtımm baktım iyiyim fırladımm yataktan :) erken kalkmak iyi ya geç kalkınca başım ağırlaşıyor bir garip oluyorum... kuzum yumurtladın demekkii kasıntılar o zaman artaarrr :) dün geceyi boş geçirmediniz değil mi ? :KK52:

bos geçer myim hiccccccc:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:var mı bende o göz:KK20::KK20::KK20::KK20::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:cılgınlar gbi geçirdim geceyi buarada senin taktiği uyguladım:KK70: cazibe ekledim:KK51::KK23::KK23::KK52::KK52::KK52: hiçte fena olmadı ama sabaha kadar ozel bölgemde bir kasıntı bir kasıntı 3 gundur böyle
:KK43:cıldıttı beni:KK43:

günaydın canımmmm hadi gozun a,aydınnnnnnnnnnnn :KK70:

teşekkür ederim tatlım çok mutluyum ya nazar değmesinn Rabbim korusun :) Az önce doktorum aradı Hcg artış beklediğimin çok üzerinde.Ümitlenme çok ama düşük bi ihtimalde olsa ikiz olabilir dedi :)))))))))))))

Şuan sevinçten havalara uçuyorum :) Tekte olsa ikiz de olsa farketmez tabi ama ikiz olması nedense hep istediğim birşeydi :)

iyii bakk bebişş artıkk bendeee varımm diyorrr şımarıyor annesine :) ben bu gün çok rahat uyandımm çok şaşırıdım 10 günden beri çok kötü uyanıyordum bu gün çok iyi uyandımm :) kuzum düşmesi normall ama sen kendine dikkat edeceksin yormayacaksın ve beslenmene dikkat et tansiyonun düştüğünü hissettiğinde otur sakinleşş

Maaşallah canım benim çok sevindim bugün havada bi güzel gibi zaten keyfini çıkar oooohhhh :)))

Hayatım işyerine henüz söylemedim kalp atışlarını duyana kadar kimseye söylememeye karar verdik anneler babalar bile bilmiyor :) O yüzden şuan rutinin dışına maalesef çıkamıyorum ama işim masabaşı olduğu için sıkıntı yok bi tek işte sabah akşam trafikte zor oluyor.

Son düzenleme:
bos geçer myim hiccccccc:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:var mı bende o göz:KK20::KK20::KK20::KK20::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:cılgınlar gbi geçirdim geceyi buarada senin taktiği uyguladım:KK70: cazibe ekledim:KK51::KK23::KK23::KK52::KK52::KK52: hiçte fena olmadı ama sabaha kadar ozel bölgemde bir kasıntı bir kasıntı 3 gundur böyle
:KK43:cıldıttı beni:KK43:

evett bebişim cazinbe şartt sperm kalitesi için öenmli bir durum erkekğin o heycanı hissetmsiyle spermler üretime geçiyormuş :) canım yumurtladığınn içinn demekkii çatladıı ne zaman demişti sana doktor

teşekkür ederim tatlım çok mutluyum ya nazar değmesinn Rabbim korusun :) Az önce doktorum aradı artış beklediğimin çok üzerinde.Ümitlenme çok ama düşük bi ihtimalde olsa ikiz olabilir dedi :)))))))))))))

Şuan sevinçten havalara uçuyorum :) Tekte olsa ikiz de olsa farketmez tabi ama ikiz olması nedense hep istediğim birşeydi :)

Maaşallah canım benim çok sevindim bugün havada bi güzel gibi zaten keyfini çıkar oooohhhh :)))

Hayatım işyerine henüz söylemedim kalp atışlarını duyana kadar kimseye söylememeye karar verdik anneler babalar bile bilmiyor :) O yüzden şuan rutinin dışına maalesef çıkamıyorum ama işim masabaşı olduğu için sıkıntı yok bi tek işte sabah akşam trafikte zor oluyor.

kuzum bizde söylememiştik bence söylemeyin haftaya görürüsünüz inşallah kese oluşumunda sıvı destek şartt lütfen atlama bunu defalarca söyledim kızlara belki sanada söylemişimdir ama çokk öenmlii benm teyzem 3 aylık bebeğini kaybetti bebek susuz kalmışş :KK43: 10 gün içinde kalp atışını duyasınızz inşallah o zaman müjdeyii verirsiniz :)

aaaa tesadüfeee bakkk evett kuzum aynen öyle oluyormuş :) 12 günde erken yumurtlayanlarda belli olurmuş benm yumurtlama düşünsene17.18 .gün nasıl belli olsun ondane benm değerim düşük çıkmış ilk testte zaten daha 10 günlük falan olmuş oluyor ama senn yumurtalama günün önce olduğuu içnn bebişin bol bol zamnaı varr :) hadii bakalımm yarın geri sayıma başlarızz :)

ayyyy hadi inşallahhhhhh canım yaaaaalütfen bana dua et olur mu olsun artık bu ay inşallah..zaten bende soylede pis bi ozellik var 21 gun temiz kalıyorum ama 17inci gun gibi her zaman bi haber gelir bi lekelenme olur adet olacaksam diye bu ay tek isteğim inşallah hayallerim gerçek olurrr cano dua et bana ya:KK43:

canım sorun yokkkk telaşş yapma bebek anne ben burdayım diyor canımsın korkulacak birsey yokkkk:KK70: bugun dr a gidiyorsun dimi canım

evet canım gidiyorummm ben bı gelslınde onunn heryerınjı ısırıcammb bana cektırmekk neymıss görucekk :) site kasıyorr gene zatenn bırazdan cıkıcamm kahvaltumı yapayımdaa öpüldünzz seviyorum sizi :)

kuzum bizde söylememiştik bence söylemeyin haftaya görürüsünüz inşallah kese oluşumunda sıvı destek şartt lütfen atlama bunu defalarca söyledim kızlara belki sanada söylemişimdir ama çokk öenmlii benm teyzem 3 aylık bebeğini kaybetti bebek susuz kalmışş :KK43: 10 gün içinde kalp atışını duyasınızz inşallah o zaman müjdeyii verirsiniz :)

Aynen canım inşallahhhh :)

1,5 litre kesin içiyorum fazlasını da içmeye gayret ediyorum.

Ya ikiz olma ihtimali çok acayip heyecanlandırıyo beni Özgeeeeee :)

evett bebişim cazinbe şartt sperm kalitesi için öenmli bir durum erkekğin o heycanı hissetmsiyle spermler üretime geçiyormuş :) canım yumurtladığınn içinn demekkii çatladıı ne zaman demişti sana doktor

8inde canım ya bir iki gune kadar ilişkide bulunmaya basla dedi..dediğini yaptım..cok merak ediyorum işte ne oldu ne olacak sanırım bugünde var içinde ...sence nolur canımmmm:)

ne bıleyım yumurta felan haslamısdımm yerm dıyee yıyemıcemm sanırım :KK43:

canım kokusuz bişey ye ben de yiyemiyorum yumurta bal ekmek mesela sonra tamamlarsın kahvaltını yumurtayla falan üzerindeki kırgınlığı at önce bak ben hep öyle yapıyorum ya haşlanmış küçük bir patates veya yoğurt yiyorum sonra yapıyorum adam akıllı kahvaltını öyle kendini çok dinleme böyle alıştırma bünyeni terbiye et valla hiç bişey yeyemezsinn böyle gidersen git ye hemen bişeyler

Aynen canım inşallahhhh :)

1,5 litre kesin içiyorum fazlasını da içmeye gayret ediyorum.

Ya ikiz olma ihtimali çok acayip heyecanlandırıyo beni Özgeeeeee :)

ne bıleyım yumurta felan haslamısdımm yerm dıyee yıyemıcemm sanırım :KK43:

canım kokusuz bişey ye ben de yiyemiyorum yumurta bal ekmek mesela sonra tamamlarsın kahvaltını yumurtayla falan üzerindeki kırgınlığı at önce bak ben hep öyle yapıyorum ya haşlanmış küçük bir patates veya yoğurt yiyorum sonra yapıyorum adam akıllı kahvaltını öyle kendini çok dinleme böyle alıştırma bünyeni terbiye et valla hiç bişey yeyemezsinn böyle gidersen git ye hemen bişeyler

kızlar gunaydın ben geldım..şukurler olsunku sayfada sorun yok okudum hepsını....nasılsınız bakalım...........

X