Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ne desem ki bazen öylelri oluyor görüyorum duyuyorum sende 12 saat takıl sonra bi bahane bul eve gidelim de eşinle tek girmiş olursun

niye öyle yapıyor ya eltim de bi ay önce onun önünde laf soktu kaynanama dedi ki ilk yıl başınız başbaşa çok özel geçirin kaynana suratını astı... geçen gün de eşim nezaketen davet etti olur gelirim ne güzel olur dedi eşimi öldürmek istedim o an ama bişey diyemedim içime atıyorum hep öyle canım tamam o anne ama niye benim annem öyle değil niye her şeye burnunu sokmuyo onun gibi delirecem ya istemiyorum artık ne yılbaşı ne de başka bişey gitsin o annesiyle başbaşa geçirsin ben evde uyucam daha güzel geçer eminimmmmmmm oufff delirecem ya 2 gündür ağla ağla yaş kalmadı gözümde eşim de çok mutlu sanki annesi geliyo diye

bırakk mutluu olsun sedne butun gece suratt asarsınn canm zaten ovulasyon gunlerıı geçtii bırakk yaklatırmaa kendıne bıraz burnu sürtsün:)

biz belirtisiz hamile olarak tarihe geçeceğiz bence :))
kendimi dinlemeyeyim diyorum ama işte yapamıyorum..bide biz eşimle bıraktık çalışmaları..ovülasyondan sonrada devam edin dediniz ama..noldu bilmem bir anda bıraktık..3 gündür olmuyor bişe..
sende hafiften belirti varmışş..
inşallah bebiş belirtisidir canım..
valla hasta olmam ama baş ağrım beni gece mahvedebilir.. daha yeni yeni kuruyor dipleri..
kısacık kestiricem erkek gibi :) ohh misss :))

kızlarr buğün burasıı sakinn demii esra yok ramell yokkk özgemm yokkkk :) nerdeler baska kım yokk aslında cogu kiişii vardaa sadece ızlıyolar görüyorum :)

valla düğünden sonra bende küt kestirdim yinede bıraz uzadıı kurutmasıı taramasıı öldürüyorr beni :) bide düzlezştirici kullanmadan olmuyoo keçe gibi saçım nefret edıyorum yani ne kvıcırcık ne dalgalı nede düz hem kıvırcık hem dalgalı hem düz karman çorman :)))
bizdede 3 gündr olmuyo canm gribim ya benımkı dınlen dıyo :)

bırakk mutluu olsun sedne butun gece suratt asarsınn canm zaten ovulasyon gunlerıı geçtii bırakk yaklatırmaa kendıne bıraz burnu sürtsün:)
3 gündür surat yapmışım ilişki de olmuyor hep ona yorgunum diyorum anlamıyor sanki... (
valla canım herkesin başında annedir sonuçda diyoruz ama aynen bizim annelerimiz niye öle değil diyoruz sonrada

öyle diyoruz şimdi annemi aradım bişeyden bahsetmedim hadi anne bizimle gel yarın beraber geçirelim dedm ölsem de haberiniz bile olmaz ne gelmesi kızım sizin ilk yılbaşınız başbaşa geçireceksiniz tadını çıkar dedi.. tutamadım kendimi ağlamaya başşladımmm

günaydın canımmmm..
valla bu kayınvalideler oğullarını ne çok seviyorlar :)
biz evlat değiliz sanki..
özel olmazsa bir şey soracağım.siz nereye gidecektiniz eşinle de kayınvaliden de gelmek istedi???
ona göre bir fikir verebilirim : sanırım :)

arkadaşın bi mekanı var canım bizi oraya davet etti gelin size başbaşa takılacağınız bi masa ayırıyım dedi biz de neden olmasın dedik 12ye kadr orda kalırız 12den sonra da eve gelir romantik romantik geçirirz dedik.. ama nerde tatlım fikir ver vallah eşime de bişey söyleyemiyorum söylesem anasını savunacak aramız bozulacak onun yüzünden

canımmmm sıkıldıııı (((

bişi sorcam

ben şimdi 27 sinde adet olcaktım da test yaptım ya 2.çizgi silik çizgi çıktı ya... adette olmadım ya..

bugün afedersiniz idrarimi taptıktan sonra yıkadıktan sonra peçetede 1 damla var yok arası pembe bişigördüm sonra içice peçeteyle sildimm azıcık akıntılı pembe bişi vardı bu ne şimdi

3 gündür surat yapmışım ilişki de olmuyor hep ona yorgunum diyorum anlamıyor sanki... (

bide o kısım var canım bizz onların bi surat asmasınıı moral bozuklugunu ınce ayrıntısına kadar ögrenmeye calsıırızz kendımızde ararızz suçu beyfendılerr umrunda bıle degıl bırde bunu anlamıyorum işte dua etsinşer seviyoruzz yoksa çekecekleri var :)

sen daha kan testi yapmadın mı yapsana canım bak be aptım çıkmadı <2,0 çıktı değerim ama haala olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…