Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Ben olsam inadına yaparım valla. Sesli mesli yani :):):) anlasın hatasını. İşimiz gücümüz var. Aaaa :):)

evet o bi saniye assa suratına hemen neyin var ne oldu anlat derim ben ölsem sormıcak niye öldün diyee... (((( canım ilk defa bi insana karşı içimde nefret olmaya başlıyor beni çok mutsuz ediyo kaynanam artık onun evine bile gitmek bana işkence gibi geliyor oysa nişanlıyken öyle değild çok seviyodum onu hatta ikinci annem olabilecek kadın diyodum ama evlendikten sonra dişlerini gösterdi

yavrum gideceğiniz yer gençler içinse ve size özelse kayınvalidenin işine nee?
kadının patavatsızlığı düşüncesizliği..
bu işin altından sadece kocan kalkabilir..
sen bugün çaktırmadan konuyu aç. napıyoruz nasıl gidiyoruz gibilerinden..tabi eşin sinirli mi?onu bilmiyorum
sonra bu gece bizim için özel bir gece olsun istiyorum..sence neler yapalım diye konuyu aç nabzını yokla bakalım neler diyecek..?
bunu şuan yapabilme fırsatın var mı?
ilk önce eşinin ağzını aramalıyız..
sonra ona göre yüklenelim ki annesine biz gideceğiz seninle sonra çıkarız dedirtebilelim..

ayrıca üzme kendinii.. niye kendi kendini yoruyorsun. yazık değil mi sana?
genç mi kayınvaliden? bulucaz bir yolunuu üzülme sakınn

hep öle olurr canımm evlenene kadar kzıı alana kadar hersey hoş güzel sonrasıı malumm ama sen o piss duyguyuu ömrün bounca hep hayatnda olacak bırı içinn göstermee kin nefrett hiç iyi duygular degil insan kötü kötü şeyle yaptırır

bu yerleşmekanaması olabilirmi

ama yerleşme kanaması için geçdeğilmiii

offf ağlicammmm şimddiii

hepinizi çok seviyorum benimle güldünüz benimle üzüldünüz hatta benden daha çok dua ettiniz hepinize çok teşekkür ederim inşlh birgün bizimde o haberi aldığımız gün olur:2::2::2::2:

genç sayılır canım 50 yaşında.aslında baksan o her gün hasta hergün eşimi arar doktora götür diye.. bu da bizi rahatsız etmek için başka bi numara.. dediğin gibi konuşabilirim eşimle canım.. ama annesinin konusunu açarsam biliyorum ki kıyamet kopacak o yüzden susuyorum kaç gündür yoksa hiç susmam.. bunu kendisinin düşünmesi gerekiyo ya biz ona gel diye yalvarsak da olmaz gelmem başnaşa gidin demesi gerek hiç demedi hemen atladı evet gelirim süper olur hemen kuaförden randevu almalıyım dedi... ayyyyyyyyyyyy hatırladıkça deliriyorum.. canım bu ilk olsa tamam dicem ama ilk değil bizi arar biz misafirliğe gidiyoruz deriz nereye der söyleriz kim olduğunu ay ben de onu çok özledim beni de alın der (((((((((((((( eşimle sosyal yapabildiğimiz hiç bişey yok hep o var hep onunlayız... ama ben çok bunalıyorum artık dayanamıyorum (((((((((((((((
elimde değil ki canım diyorum ya ilk defa o duyguyu yaşıyorum yoksa ben insanlara çok acırım kin beslemem nefret etmem ama ilk oldu o....
bu yerleşmekanaması olabilirmi

ama yerleşme kanaması için geçdeğilmiii

offf ağlicammmm şimddiii

sakin ol tatlım ben de ağlarım ha şimdi... yerleşme kanması olabiliraraştır bak bazılarında adet gününden bi hafta sonra oluyoo

hepinizi çok seviyorum benimle güldünüz benimle üzüldünüz hatta benden daha çok dua ettiniz hepinize çok teşekkür ederim inşlh birgün bizimde o haberi aldığımız gün olur:2::2::2::2:

olacakk bebegimm bozmaa moraliniii şimdii sen adet olsamda bi an önce bitse çalışmalara başlasamm diye düşünn ama belkidee halen olmadıgınaa göre insan umudd edıyoo işte inşş sökülürr adetin bi an öncee yada inşş başkaa bişey vardırr da ondan sökülmüyodur inşş bebegin seninledirr karnın boş degildirr canm birdee en azından bidahkı ay bıraz daha tecrubelı olacaksın ve vucudunu bu kadar dinlemiceksin strerss yapmıcaksınnn

sana msj attımmmmm

kızlarr ben çıktımm kahvaltıı hazırlayayım kalkayımdaa baksanızaa aat 11 olduu gerçii sabah kahvaltısını burda yapdım sayılırr :)

ASLINDA BU AY dinlemedim kendimi taki adetim gecikmeyene kadar

ahh işte ben uzun saç seviyorum canımmm..
yoksa bir dakika durmam kestiririm..
benimde senin gibi saçım..ne düz ne kıvırcık..dalgalı bir saçç..
düz istesem düz olmuyor kıvırcık istesem kıvırcık olmuyor :)
bende artık fön makinesiyle kurutup bırakıyorum..
aman bunaldım uğraşmaktan :)

valla aynı gidiyoruz..senin bat ne zamandı?

kızlarr bugün ,

esra yok..ramell yokk.. özgem yokkk..
nerelerdeler bunlarrr (

ramelin hala seminerleri bitmedi mi acaba

nerdesinizzzz?????

4 ocakk canımm benım batt :) geldıgımde devam ederiz acıkdım kalkayım kahvaltı hazırlayım :) görüşürüz

kızlar benimde hasta olmama 2 gün var. ama seffaf olarak akıntım çok fazla.Fakat adet olmana yakında bu durum olurmuş.Test yaptım dün öğlende.2.çizgi çok az belirgindi yani emin değilim. Bu ay az uğraşmaddık olsun diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…