Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ASLINDA BU AY dinlemedim kendimi taki adetim gecikmeyene kadar

regll yaklaştıkcaa yapdıgın stress var canmm sakin ol olurmuu bekle bakalım ne zaman sökülecekk ama sökülmezse görün bi doktoraa oda kötüü sende sinir stres yapar iyice

hepinizi çok seviyorum benimle güldünüz benimle üzüldünüz hatta benden daha çok dua ettiniz hepinize çok teşekkür ederim inşlh birgün bizimde o haberi aldığımız gün olur:2::2::2::2:

canım beniiiimmmm yerim seni sosis :)))
sen mutlu ol rahat ol biz hep yanındayız bir sonraki ay birlikte bekleriz yineee :) hep birileri beklicek ne de olsa :)

vaayyy..süperrr..bence yılbaşından sonra tekrarlaaa :)) inşallahhh hamilesindir canımm..
belirtin var mıydı akıntı dışında?

Ramelimin seminerleri ne zaman bitecek ya gelsin artık ((

meraba hatunlar geldım bende bıktım ama yarın son gun smınerlerde..dıger blogu okurken nerde bu kızlar kımse yok dıodum kı yenı blog acıp buralara kacmışınız...nese orayı okuyup bıtırdım sonra bıde burayı..sırf buşrayı merakımdan okudum diğer blogu nesekı burdayım ozledım sızı...arıwercım o cadı kaynananın senı uzmesıne asla ızın werme esınle hallet

hoşgeldin canım benim.. valla bn de büşra için okmuştum hepsini :) ama sonucu görünce üzüldüm... ahhh o kaynana ahhh.. denicem eşimle halletmeyi

he bıde busracım sımdı kesın olarak hamıle deılsın dıye bısey yok o yuzden sakın soğan suyu fılan ıcme..ya gec dollenme olduysa bebegını sokup atarsa ne olacak soğan

vaayyy..süperrr..bence yılbaşından sonra tekrarlaaa :)) inşallahhh hamilesindir canımm..

Valla bebişim 1 haftadır mide yanması var bende.2 gündür de biraz ara ara belim ağrıyor. uykum geliyor dewamlı.Ama bilmiyorum acaba istediğim için psikoojik mi. bu arada 2.çizgi 7-10 dk içinde biraz çıktı.

Valla bebişim 1 haftadır mide yanması var bende.2 gündür de biraz ara ara belim ağrıyor. uykum geliyor dewamlı.Ama bilmiyorum acaba istediğim için psikoojik mi. bu arada 2.çizgi 7-10 dk içinde biraz çıktı.

burdayım canım cevap yazınca formdan çıkıyomuş gibi oluyor :)

canım benımkıde aynı yanı kayınwalıde merakından catlıodu yenı yılı nerde gecırcez dıye her telde sorup duruodu bızde bellı oldugu halde solemıoduk gıcıklığına..daha dun akşam soledı eşim ay bı gorcen..nasıl trıplenıo kıskanclıktan catlıcak nerdeyse...benım eşim sınırlı fılandır ama aılesı konusunda tartışmayız bız genelde cok nadır yanı..o da ıstemez cunku bole gunlerı anasıyla gecırmeyı....bıze dıo kı hava karlı olursa sakın gıtmayın aman aman bısey oluwerır dıo guya bızı dusunuo bız dawet bıle etmedık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…