Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ben de lisede falan sabahın 5 inde kalkar hergün duşa girer saçımı falan yapardım, zamanla gece duş sabah saç oldu sonra gece duş ve saç sabahta hemen çık oldu :) 1 yıldır da zaten saç gibi derdim yok :)

evet geçen ay ben kendimi dinlemenin sınırlarını zorlamıştım siz sayesinde teste kadar zaman geçti rahatladım :)

süper olmuşş seninn :) sırayla atlamışsın kademe kademee :)))
işte yaptık bi salaklık çekeceğiz baş ağrısını :KK43:

valla burası olması kesin her gün hamile olurum kendimi dinlemekten..
bu arada çok güzel bir gelin olmuşsunnn :KK66:)
baktım instagramdann :))

<2,0 böyle yazıyor canım

bence sen bir kaç gün daha beklee..
asla soğan kürü de yapma..
düzenli olan adeti saptıracaksın iyice..
şu yeni yıl geçsin sonra bir test daha yap.. baktın ki değilsin hamile..o zaman söktürücü al ama bence bir doktor kontrolünde olması daha iyi olur bitanemm.. :KK66:
bende öyle yaptım..
eğer tutmazsaa sorarım doktoraa o ayrııı :))))))))

biraz daha beklicem canım napyım başka çare yok :KK19::KK19::KK19::KK19:

canım benm çok iyi anlıyorum seni ama sıkma canını... bak hla olma ihtimalin var geç döllenme olabilir... niye hem stres yapıyosun ki.. olmamışsa da olmamış üzülme o kadar bitanemm... bekle bi hafta adet olmazsan eğer kan tahlilini tekrarla.. benm kuzenmde geç dölllenme olmuş.. evde test yaptı negatif çıktı hastaneye gitti yine negatif adeti de gelmedi stres oldu dedi anladık hamile değiliz bari adet olup önümüzdeki ayı değerlendirelim gitti doktora adet söktürücü için.. doktor ultrasonda baktı kalınlaşma var sana emin olmadan ilaç veremem dedi kan tahlili yaptı ve hamile çıktı geç döllenme dedi doktor :) üzülme canım benm yıllarca çocuğu olmayan insanlar var onlar napsın biz daha bi kaç aydır istiyoruz sadece.. hamiş değilsen önümüzdeki ay doktora gider dersin ki ben hemen çocuk ,styorum yumurta takibi yapsın ...

merakk etmee canım bnde de tıkk yok hiö bi belirti :KK43:
ayrıcaa sinüzitin varmı benimde gece bı kaç defa kurutmadann ıslak saçlaa yattımm korkuyorum soınradan cıkuyoo cunkü acısıı başım agrırsaa yandımmm

günaydınn tutkummm.. :)

bize noluyor da hiç tık yok :))))
valla sinüzüt yok ama bu havada bu kafayla çıkınca o da olur :KK43:
şuan sol gözüme ağrı vurmaya başladıı..
bu devam ederse ben bugün gergin olurumm..
:KK43:(
ama siz olunca hep gülüyorummm..
canlarımsınıızzzz :)

kızlar ben de negatifim bugün ve yıl boyunca öyle kalcam sanırım.. yılbaşı için güzel planlarım vardı eşimle evli mutlu çocuklu (kan tahlili pozitif çıkarsa tabi) eşimle evlendikten sonraki ilk yılbaşımız.. başbaşa geçiririrz diyordum sağolsun kaynanam kendini araya sokto kara kedi gibi bizmle geleceğini söyledi şook oldum eşim de bişey demedi ben de konuşamadım ama kaç gündür patlıcam dayanamıyorum artık ne yapsak bizimle gelecek nereye gitsek kendini sokacak araya napcam ben yarınım mahvolacak :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

canım benm çok iyi anlıyorum seni ama sıkma canını... bak hla olma ihtimalin var geç döllenme olabilir... niye hem stres yapıyosun ki.. olmamışsa da olmamış üzülme o kadar bitanemm... bekle bi hafta adet olmazsan eğer kan tahlilini tekrarla.. benm kuzenmde geç dölllenme olmuş.. evde test yaptı negatif çıktı hastaneye gitti yine negatif adeti de gelmedi stres oldu dedi anladık hamile değiliz bari adet olup önümüzdeki ayı değerlendirelim gitti doktora adet söktürücü için.. doktor ultrasonda baktı kalınlaşma var sana emin olmadan ilaç veremem dedi kan tahlili yaptı ve hamile çıktı geç döllenme dedi doktor :) üzülme canım benm yıllarca çocuğu olmayan insanlar var onlar napsın biz daha bi kaç aydır istiyoruz sadece.. hamiş değilsen önümüzdeki ay doktora gider dersin ki ben hemen çocuk ,styorum yumurta takibi yapsın ...

ya canm bebek yok ana ayrı üzüldüm adet düzenim gitti onada ayrı üzüldüm bilmiyorum yani napıcağımı artık :KK43:( beklicem 1 hafta daha

günaydınn tutkummm.. :)

bize noluyor da hiç tık yok :))))
valla sinüzüt yok ama bu havada bu kafayla çıkınca o da olur :KK43:
şuan sol gözüme ağrı vurmaya başladıı..
bu devam ederse ben bugün gergin olurumm..
:KK43:(
ama siz olunca hep gülüyorummm..
canlarımsınıızzzz :)

günaydınn bebekimm
sende ölesinnn canımm bizim canımızzsınn resmen baksana bırbırımıze baglı kaldıkk cıkamıyoruzz blogdann valla ben öleyim :)
belirtiye gelince canım benimm sadecee hiissyat var sol kasıgımda bı doluluk hissediyorum ve ara ara batıyoo o kadarr agzımda metal tadı vardıı 2 gundurr hıssetmıyorumm sanırsam gribim ya ondan :) öle işte canım baska tık yokk dolulukda bebek ıstedıgım ıcın pskolojık :) inşallahh hastalanmazsın canm baş agrısıda cok kötüü :/

kızlar ben de negatifim bugün ve yıl boyunca öyle kalcam sanırım.. yılbaşı için güzel planlarım vardı eşimle evli mutlu çocuklu (kan tahlili pozitif çıkarsa tabi) eşimle evlendikten sonraki ilk yılbaşımız.. başbaşa geçiririrz diyordum sağolsun kaynanam kendini araya sokto kara kedi gibi bizmle geleceğini söyledi şook oldum eşim de bişey demedi ben de konuşamadım ama kaç gündür patlıcam dayanamıyorum artık ne yapsak bizimle gelecek nereye gitsek kendini sokacak araya napcam ben yarınım mahvolacak :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

oooooooooooof bu kaynanalarr yaaa insanda biraz düşüncee olurr yaa benımkıde geçen gün tam ovulasyo n günleri ortasında geldi hastaneye gelmıs o ilçede oturuyo ben merkezdee dedim eyvahh kalacak baska gün kalsın sıkıntıı yokk da gittii allahdan anlayışlı benımkı benımde kp anlayışssın canım herkezin var basnda merak etme :/ :KK14:

ya canm bebek yok ana ayrı üzüldüm adet düzenim gitti onada ayrı üzüldüm bilmiyorum yani napıcağımı artık :KK43:( beklicem 1 hafta daha

canım çok kastın bu ay çok stres yaptın biliyorum stres yapmmak mümkün olmuyor ben de çok yaptım yapmaya da devam ediyorum göğüs ağrım olmayınca aaa niye olmuyor hamile değilim diyip triplere geçiyorum... ama bu çok etkiliyormuş bebek olmasını doktorum bana söyledi stres yatığın sürece çocuğun olmaz diye.. önümüzdeki ay rahat oluruz stres yapmayız kasmayız bi bakmışsın hamile olmuşuz bebeğimizi kucağımıza almışız :) :nazar: üzülme şimdi sakin ol kahve yap ve iç kendne gel biraz... müzik dinle kafan rahatlasın sıcak bi duş al

süper olmuşş seninn :) sırayla atlamışsın kademe kademee :)))
işte yaptık bi salaklık çekeceğiz baş ağrısını :KK43:

valla burası olması kesin her gün hamile olurum kendimi dinlemekten..
bu arada çok güzel bir gelin olmuşsunnn :KK66:)
baktım instagramdann :))

Canım benim çok teşekkür ederim sen de öyle valla hoş hatunsun yaniii :)

Allah'ım hepimize sağlıklı bir şekilde nasip etsin de kurtulalım şu deli psikolojisindennn :KK70:

X