Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hayırlııı olsunnn alllah sağlıkla kucağına almaya nasip etsinnnnnn çokk ama çokk mutluu oldummm yüzümde bir gülümse bir aptallık olduuu :) günee kötüü başlamıştımm ama şimdiii kendime geldimm ve bomba gibiii olduummm :) yazdımm yazdımm gitmiyor umarımm bu giderrr :)

kızlarr devamlı aynı şey gitmiyor diye yazıp göndere tıklamayın..
site çökecek şimdiii..
herkesss biraz beklesinnn yaaaa ://

kızlar guzel dıleklerınız ıcın hepınıze cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tesekkur ederm...bende okadar cok mutluyum kı anlatamam..........adtım gecıkmıştı ıdrar yaptım cıkmadı bılıosunuz.......ama hala adetım gelmeyınce kan testıne gıttı dun deıl oncekı gun işten cıkınca...hemde dewlet hastenesı acılıne.........orda pozıtıf cıkınca dun kendı doktoruma gıttık oda test yaptı dgerım 12 saat gecmesıne ragmen baya yukselmıştı...haftaya tekrar gelın dedı sımdıden gozukmez dedı.....

gunaydın kızlar ben hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canımm hayırlı olsun ne güzel bi haber bu.maşşallah bu ay ne çok hamile oldu. ee inşallah darısı da bizim gibi bekleyenlerin başına..

hayırlııı olsunnn alllah sağlıkla kucağına almaya nasip etsinnnnnn çokk ama çokk mutluu oldummm yüzümde bir gülümse bir aptallık olduuu :) günee kötüü başlamıştımm ama şimdiii kendime geldimm ve bomba gibiii olduummm :) yazdımm yazdımm gitmiyor umarımm bu giderrr :)

kızlar guzel dıleklerınız ıcın hepınıze cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tesekkur ederm...bende okadar cok mutluyum kı anlatamam..........adtım gecıkmıştı ıdrar yaptım cıkmadı bılıosunuz.......ama hala adetım gelmeyınce kan testıne gıttı dun deıl oncekı gun işten cıkınca...hemde dewlet hastenesı acılıne.........orda pozıtıf cıkınca dun kendı doktoruma gıttık oda test yaptı dgerım 12 saat gecmesıne ragmen baya yukselmıştı...haftaya tekrar gelın dedı sımdıden gozukmez dedı.....

ramelim tatlım çok sevndm ya tebrik ederm allah kucağna almayı nasıp etsin topik hamişlerle doldu ne güzel

düzelmicek mi artık bu site ayyy valla snir ettiiii herkesiiiiiiii

ramelim tatlım çok sevndm ya tebrik ederm allah kucağna almayı nasıp etsin topik hamişlerle doldu ne güzel

kuzum işte ağırlaşıyorum gittikçe her gün daha yorgun halsiz iştahsız uyanıyorum canım senn değerindeki artışta çok güzelll yazdım yazdımm ama gitmedi bakalım bu gidecek mi :)

canım bu haftalarda çok normal sanırım eşimin kuzeni de 9 haftanın içinde hergün kusmalar tansiyonu düşüyor sürekli kan takviyesi yapıyorlar sen hafif atlatırsın inşallah tatlım kıyamam yaaa sabret biraz.

evettt bu sene bebiş patlamasııı yaşanıyorrr :))

ben size demiştimm dimiii?ocak bizim ayımız olacakkk diyeee :))

Rabbim bebeklerimizi korusun ve isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhhhh

canlarımmm günaydın o kadar çok yoğunumki anlatamam. ama akşamları okumaya çalışıyorum elimden gelidğinceee ve mutlu haberler alıyorummm.kübrakk,tutku ve fbcandan sonra ramelimm de hamileee sanırımmm çok mutlu oldum cnaım hayırlı olsun. allah tamamına erdirsin tez zamanda güzelim. hepinize allahhh sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin. ya valla çok sevindim. sanki kendim öğrenmiş gibi sevindim yeniden hepinizde. darısı diğer kızlara inşallahhh,büşraya arivere angeltavsana cetrinaya herkese herkese daha sayamadığım herkeslereeeeeee,sizleri çok seviyorum ve hep yanınızdayım.bugün okumaya çalışcam ama cevap vermezsem bilin ki işle meşgulümdür kızlar.

CNM GÖZÜNAYDIN ÇOK SEVİNDİM.
BAK GECİKMELER BEBİŞİN HABERCİSİYMİŞ
ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞ.

ramelim tatlım anlt bïraz neler oldu değern kaç doktor neler dedi ne kadarlkmş anlt tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…