Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ateşini ölçtün mü peki hiç.benim bigün önce 36,4 çıkıyodu bugün 36,8 36,9 cıkıyo.göğüs ağrımdan ve karnımdaki şişkinlikten başka bişey yok.hadi bakalım hayırlısı yaa beraber bekleyelim :18:

yok ateş ölçmedim.ölçmealetideyok su an elimde. ama ellerim çok üşür normalde... ama son üç gündür ellerimsımsıcak bilemedim şimdi:26:

ben hamıle oldugumu ögrenmeden önce grip olmusdum atesim yokk ama normal degerınden fazla cıkıyodu meselea 36.4 felan cıkardı her zamann bnde grıpden sandım 37 ye ye yakın bısey cıkıyodu 36.7 felan meselaa ee tabı seebebı baska bıseyde olabılırr ben yuzum yanıyoo dıye bi kaç defa takip etmısdım bılmıodum hamıle oldugumu

yani hamilelik belirtisi olarak ateş yükselmesi de var doğru anlamışım dimi? ben de bi tane alıyım eczaneden ateşimi ölçeyim benim de adet bitiyo yarın öyle her gün takip edeyim bakalım belki erkenden anlarım çileli bekleyiş son bulur:KK1: bi de benimki 30 gün sürüyo bekle de dur:KK53::KK53:

yok ateş ölçmedim.ölçmealetideyok su an elimde. ama ellerim çok üşür normalde... ama son üç gündür ellerimsımsıcak bilemedim şimdi:26:

herkeste farklı olabiliyo canım.bazılarıının hamilelik belirtilerinde de ayaklarının buz gibi olması yazıyodu.yani bu kişiden kişiye değişen bir durum.bana kalsa ben her belirtiyi hamilelliğe yoruyorum ama işte napalım bi umut :KK1::KK1:

yani hamilelik belirtisi olarak ateş yükselmesi de var doğru anlamışım dimi? ben de bi tane alıyım eczaneden ateşimi ölçeyim benim de adet bitiyo yarın öyle her gün takip edeyim bakalım belki erkenden anlarım çileli bekleyiş son bulur:KK1: bi de benimki 30 gün sürüyo bekle de dur:KK53::KK53:

benımde 30 gün sürüyoo sıklus ama yumurtalama dönemınde de ateş yükselirr ona yormamak lazımm hemen:)

benımde 30 gün sürüyoo sıklus ama yumurtalama dönemınde de ateş yükselirr ona yormamak lazımm hemen:)

doktora gittin mi hiç bebekten önce canım? yani ben yumurtlama günümü netten bakarak hesaplamıştım acaba doğru mu diye kafamı takılıyo bazen. belirti olarak yumurtlama döneminde akıntım oluyor ama 10 kadar akıntım oluyor tam gününü bilsem ona göre çalışalım dicem doktora gitmek için de erken diyo eşim bu ikinci ayımız olacak bebek denemesinde bilemedim valla:KK31:

bana cuma gel dedı ısde kan aldılar bir sürü netten baktım kii aldıkları kanlar troit hormonlarıı normal cıkmıs kan gruubuma ve hepatit markırlarıma bakmışlar hamılelık rutınlerı sanırım hazırda bulunsun dıye bakıyorlar progesteronuma baktılar ve hemogram bırde degerıme bakdılar yukselmıs mı dıyee cumada gel dedıı ama sonucları göstermeye gıdıcemm hemde cumaya 5+1 olucamm inş görürüm senın sona det tarıhın kaçdıı kalp atısı ıcın daha bısey demedı dun ultrasonda baktı kese görünmüyoo daja dedi alltan bakarsak görünür dedı ben ıstemedım

canım benim son adetim 4 aralık.
netten baktım bugün tam 5 haftalık oluyormuş.
doktorumda dedi ki pazartesi gel keseyi görürüz dedi.pazartesi ne kadarlık oluyor ki??
ben hiç bilmiyorum bu hesaplama işini..
alttan niye bakmak istiyorlar ki?
kalp atışı 6-7 haftalıkken duyuluyor sanırım.

canım benım dun gece ılıskı oldumuu bugu gece ve yarın gecede olsun olurmu keske hemen cıkmasaydın az konussaydık:)

canım benim esimleyim ondan arada girip çıkıyorum dun omadı bugun oldu bugun yumurtlama olmuş sabah inşallah olur dualrını eksik etme olur annecikkkk

doktora gittin mi hiç bebekten önce canım? yani ben yumurtlama günümü netten bakarak hesaplamıştım acaba doğru mu diye kafamı takılıyo bazen. belirti olarak yumurtlama döneminde akıntım oluyor ama 10 kadar akıntım oluyor tam gününü bilsem ona göre çalışalım dicem doktora gitmek için de erken diyo eşim bu ikinci ayımız olacak bebek denemesinde bilemedim valla:KK31:
geçen ay gıtmısdım yumurtalıklara baktılar öle baska gitmedim ögrendıkden sonra gittim ovulasyon testı al derim

canım benim son adetim 4 aralık.
netten baktım bugün tam 5 haftalık oluyormuş.
doktorumda dedi ki pazartesi gel keseyi görürüz dedi.pazartesi ne kadarlık oluyor ki??
ben hiç bilmiyorum bu hesaplama işini..
alttan niye bakmak istiyorlar ki?
kalp atışı 6-7 haftalıkken duyuluyor sanırım.

görmek ısdedıgım ıcın ddedı sanırımm :) ıkımız aynıyızz canım o zaman se suanda 4+5 sin ben 4+6 yım ben yarın 5+0 olucamm Sen 4+6 olacaksın:) benımde 5 aralıktı

ayyy canımm çok sevindimmm.. o zaman çalışmalara aralıksız devam edinnnn :KK66:)
harika bir haber bugün duyduğummm :))
dualarım seninleee..
Rabbim hayırlı sağlıklı mutlu bir evlat nasip etsin inşallah sanaa..
öbür ay haberini almayı nasip etsin bizeeee :)
aminnnnnnnnnnn

cokkkk cokkkkkk teşekkür ederimmmmmmmmmmm kubrakkkk annnecikkkk:KK70: bnde bugun azda mutlu oldum umarım bu ay çatlama olur..öğrendikten iki saat sonra ilişki oldu:) sabah aksam bugünle beraber üc gün oyle devam edecem :) en azından bu ay yumurtlama gununu öğrendim bunada cok sevindim..ben hep ortası falan diye duyuyordum işte 12 14 15 dye biliyordum..benim adet 6 gun suruyor ve bugun 8 inci gun yani iki sonrası başlıyormuş inşallah olur anne dualarınızı eksik etmeyin olur mu:) canımsın sen nasılsın bebeğin nasılllllll iyisiniz dimi :KK70:

kızlar birde sizlere birşey sormak istiyorum.. kaç gündür stresliyim içimde bir sıkıntı var birşey canımı sıkıyor ama anlamıyorum.. fevri çıkışlarım olabiliyor. sonra kendi kendime sakin ol diyorum olurolmaz şeylere takılıyorum.. sizde de bu durum var mı. yani hamilelik belirtisi ruh halinide etkiliyor diye netten okumuştum

görmek ısdedıgım ıcın ddedı sanırımm :) ıkımız aynıyızz canım o zaman se suanda 4+5 sin ben 4+6 yım ben yarın 5+0 olucamm Sen 4+6 olacaksın:) benımde 5 aralıktı

aramızda bir gün var yani.. :) ama ben bu yazdığını pek anlamadım :KK43:
4+5 ne demek ??

slmm kızlarrr nasılsınız bakalımm :) ksura bakmayın sabah pat diye çıkmış oldum elektirikler kesildi sonrada misafirim geldi ancak şimdi girebildim

cokkkk cokkkkkk teşekkür ederimmmmmmmmmmm kubrakkkk annnecikkkk:KK70: bnde bugun azda mutlu oldum umarım bu ay çatlama olur..öğrendikten iki saat sonra ilişki oldu:) sabah aksam bugünle beraber üc gün oyle devam edecem :) en azından bu ay yumurtlama gununu öğrendim bunada cok sevindim..ben hep ortası falan diye duyuyordum işte 12 14 15 dye biliyordum..benim adet 6 gun suruyor ve bugun 8 inci gun yani iki sonrası başlıyormuş inşallah olur anne dualarınızı eksik etmeyin olur mu:) canımsın sen nasılsın bebeğin nasılllllll iyisiniz dimi :KK70:

ohhh süper olmuşşşşş :KK66: sen bir gün aralıklı ilişkiye devam et yavrum :KK66: aksatma..moral bozmaa..stres yokk..hep iyi düşün güzel düşün..her zaman mutlu olacağın şeyler yap :KK66:
bu ay iyi olacak inşallahhh..iyi sonuç alacağız Allah'ın izniyle :KK66:)
dualarım hepimizleee :KK66:

ben iyiyim ama yorgunluk var iki gündür :) onun dışında bebişim büyüyordur diye düşünüyorum :) pazartesi durumunu göreceğiz inşallahhhhh :) doktorum kese oluşmuş mu bakalım dedi..dış gebelik için bi kontrol edelim dedi. aklıma soktu yine olumsuzluğu..elimden geldiğince iyi düşünmeye çalışıyorummm..

tutkuuuu benide ekler misin listeye yaş 29 bat 31 Ocak. Kızzzz çıtır hatunlar sizin yaşları görünce kendimi kartlaşmış hissettim :KK9::KK9::KK9:

X