Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

kac kilo oldun canım simdi calısıyormusun bu arada sen benim bebegim emmeyi artık sadece gece yapmaya basldı gündüzaldıramıyorum memeyi bu konu canımı sıkmıyor değil bende 69 oldum ya 2 haftada su 1 kiloyu zor verdim kavitasyonada basladım bakalım verdikleri diyete ve sporlarıda yaparsam 1.5ayda 10 kiloyu garanti dedi oradak, bayan hele sallıyorlarsa varya cıngırak cıkarcam orda ama herseyi harfiyen yapıyorum bakalım hayırlısı benimde göbegim sarktı iki sezaryan olunca ve cok yumusak sölediklerine göre göbegimde toplanayacakmıs cok umut verdiler

Canım ben 71 dim şimdi 68 geliyorum.tabi çok su içince 70 i de gördüğüm oluyor tartıda.bebeğinin gündüz emmemesi çok kötü mutlaka zorla da olsa vermelisin böyle böyle iyice memeden soğur.ben dogun iznindeyim yani evde bebegimle bol vakit geciriyorum.kativasyona git bakalim sen işe yararsa ben de giderim.ya benim kabizligim olmasa daha rahat veririrm kiloyu.yulaf kepegini de yiyorum ama bir yerde yanlis yapiyorumjlki hala üç güne bir cikiyorum

canım evet komık oluyor ama ıyı terlıyosun :)) hem oynamıs oluyorsun

ah canım ben o kabızlıktan ne cektim daha yeni düzene girdi ama denemediğim kalmadı aktivia magnesies calcıne toz eczabeden alıyosun sinameke yesil cay kayısı kısacası hepsini denedim zamanla düzene girdi kavitayon konusunada gelince 750 tl ödeyecegim 1.5 aylık paketlerine ve 10 kilo garanti diyorlar ama ben bu hafta diyet spor kavitasyon ve bitki cayı desen sayısız 3 lt su içmeme ragmen 1 kilo verdim ya bendede bi yerdesorun var sanırım adet olamamam kilo verimimi cok yavaslatıyor off ne yapsamda adet olsam simdi doktora gitsem emziriyorsun normal diyecek

Adet olmadigin icin vucut hem şiş durur hem de kilo vermeni kısmen de olsa engeller.bi de kabizligin varsa cok yavas olur kilo vermen.ben yulaf kepegini yedim yiyeli cok faydasını gördüm..daha da düzene giriyor sanirim.duzene iyice girince yazarim.

Merhaba ben de adet olamıyordum.Doktora gittim. Emzirmeme rağmen hap verdi.Hatta şuan kullanıyorum.Bence doktora gitmelisin.Ama kiloya faydası olacak mı bilmiyorum bir hafta sonra görücez. İnş. olur yaa. Offf.

Merhaba ben de adet olamıyordum.Doktora gittim. Emzirmeme rağmen hap verdi.Hatta şuan kullanıyorum.Bence doktora gitmelisin.Ama kiloya faydası olacak mı bilmiyorum bir hafta sonra görücez. İnş. olur yaa. Offf.

ah bu habere cok sevindim canım işte bende emzirdiğin için olmuyısundur der diye gitmiyordum bu hafta gideyim o zaman sana ne verdi hap olarak canım buradan yada özelden yazabilirmisin adet oldunmu peki hapla ve kac aylık emziriyosun canım

Nerdesiniz kizlarrr?kilo veren yokmu?

canım 68 kilo oldum ben hani kavitasyona gidiyırum demiştim ya oradaki tartıda 67 cıktım ve yagdan vermişim hepsini metobolizmamda hızlanmıs az kaldı vercez kurtulcaz kiloları canım sen ne alemdesin bu arada

İyi akşamlar arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.20 gün önce doğum yaptım nerdeyse 20 kilo aldım.Doğumdan eve geldiğimde sadece 4 kilo gitmişti zaten bebek 4 kiloydu canım çok sıkıldı.Diğer günler kilo vermeye başladım ama bana çok yavaş geliyor şu an 62-63 arasındayım ama vermem gereken 10 kilo var hamilelik öncesi 52 kiloydum o kiloya dönmek istiyorum.Hala hamilelik pantolanlarımı giyiyorum.Sezeryan olduğu için karın var kalça var of bu halimi hiç sevmiyorum.Yarından itibaren yürüyüşe başlıycam bebeğe annem bakar 1 saat.Ayrıca yeşil çay içenler bebeğe etkisi oluyor mu.Ben hamile kalmadan çok tüketirdim şimdi emzirdiğim için içemiyorum.Geçenlede 1 kere içtim benim kız kustu ondan mı bilmiyorum.Burada sizlerle kendimi dahada kısıtlamak istiyorum bakalım.

hosgeldin canım aramızadahacok tazeannesin hayırlı olsun bebegin bence rejım yapman için cok erken ben 28 kilo almıs olmama ragmen ilk altı yedim sonra ufaktan basladım sen daha lohasın bile bebigen süt yapan seyleri yemekten cekinme bencesimdilik rezene cayıyla basla hem sütün artar hemdesiskinliğe cok iyi geliyor yürüyüs ya ve ekmegi azalt canım 63 kilo neki ben suan bile 68 kiloyum sen 6 ay içindeeski haline dönersin morelini bozma derim

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılabilirmiyim
benimde 7 aylık bir bebeğim var ve ben doğumda aldığım kiloları vermediğim gibi bide doğumdan sonra çok kilo aldım, 2-3 haftadır biraz dikkat etmeye çalışıyorum 2 kilo vermişim şu an 76,3 üm evlendiğimde 56 kiloydum o kiloya dönmek istiyorum bunun zor olduğunu biliyorum, ama imkansız değil :)
ben direk diyet yapamıyorum yani sıkı sıkıya bir proğrama bağlı kalamıyorum ama az yemeye çallışıyorum ekmeği azalttım deli gibi tatlışeyler yiyordum onu azaltmaya çalışıyorum, bide bazı egzersiz videoları indirdim 2 gündürde 30 dk falan onu yapıyorum vücut hamlamış o yüzden şimdilik 30 dk ilerleyen zamanlarda arttırırım, ama sütümde biraz azalma oldu o yüzden bazenbu işi biraz ertelesem mi diyorum ama kendimi aynada görünce yok yok ertelemeyeyim diyorum

canım 68 kilo oldum ben hani kavitasyona gidiyırum demiştim ya oradaki tartıda 67 cıktım ve yagdan vermişim hepsini metobolizmamda hızlanmıs az kaldı vercez kurtulcaz kiloları canım sen ne alemdesin bu arada

Ay canım benim senin adına çok sevindim.hadi insallah beraber verecez bu kiloları.valla beni bi bu forum bi de kilo ver diyen kocam motive ediyor.şimq
di kahvaltimi yaptim pilatesimi yapicam:)

canım yürüyüşlerini eksik etme.Benim de 2 ay oldu sezeryanla doğum yapalı.bnen 20. gün başlamıştım egzersizlere.İlk önce bebeğine süt yapacak hiçbişeyden kaçınma.Bol bol komposto iç.Ben ayva kompostosu içmiştim çok işe yaradı.ben 20.gün pilatese başladım.Çok erken dediler öyle dediler bçyle dediler ama iyiki de başlamışım.40. gün doktoruma gittiğimde çok iyi görünüyorsun dedi. 20 gün gibi bi sürede bile baya kalçam göbeğim indi.doktoruma sordum dikişlerime zarar edermi diye hüç bir sakıncası yok dedi.pilatesini yap yürüyüşlere git dedi.benim de senin gibi 11 kilo fazlam vardı.Diyet kısmına gelince.etimi sütümü yumurtamı ve balığımı bol bol yiyiyorum ve 67.600 gr geldim bu sabah.yani demek istediğim çocuğa süt yapacak şeyler zaten sana kilo aldırmayacak şeyler.Çok yağ,çok ekmek asla süt yapmaz.bi de ekmeğimi tam tahıllı yiyiorum.Hem kilo vermeme yardımcı oluyor hem de süt arttırıcı etkisi var.Yeşil çay benim oğlumda bi etki yapmadı.ben 1 aydır hergün 2-3 fincan yeşil çayımı içiyorum.tüm bunlar birleşince benim doğum öncesi bile erimeyen kalçalarım şimdi baya eridi.yani arkadaşım bebişi doyurarak kilo vermen mümkün.benim bebiş doğduğundan beri 2 kilo aldı :)

hoşgeldin canım.2 kilo çok iyi bir başlangıç sıkı olmayan bi egzersiz için.Demekki biraz işi sıkı tutsan hepimizden önce vereceksin kiloları :)
ne tür bi egzersiz yapıyorsun? ben pilatesle sıkılaştım ve de sıkılaşıyorum.sütün için bol bol suyu eksik etme canım.Ve de protein ağırlıklı beslen.hem bebişe bol süt olur hem de kilolarının gitmesinde yardımcı olur :)

gunaydın kızlar nasılsınız

ben daha tartılmadım tartım yok hergun platesımı yapıyorum dedıgın gıbı vucut acıldaıkca daha kolay yapılıyor hareketler ve zamn uzuyor :)) yarın oglum tam 40 gunluk oluyor lohusalıktan kurtulıuyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…