Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Ayni sorun bendede var canim :KK43: hamileyken hele daha da artmisti ama muhtesem bi cozum buldum :KK70:
Kavun ve karpuz bana cok iyi geliyor, ayrica gunluk aktivya yiyorum.. :18:
Bak bide ispanak ve yogurt cok iyi geliyor, bol yogurtlu bi cacik yap ve ac karna ye, inan cok iyi gelir :)

Canım deniycem bakalım.dün carefourdan yulaf ezmesi aldim.nesfit yerken bu sabah içine iki kasik da yulaf ezmesi kattim..simdi öglen bol semizotlu yogurtlu bi sakara yapayim da yiyeyim.gerçi aksama balık yapıcam,yogurt zarar etmesin :18:

Canım deniycem bakalım.dün carefourdan yulaf ezmesi aldim.nesfit yerken bu sabah içine iki kasik da yulaf ezmesi kattim..simdi öglen bol semizotlu yogurtlu bi sakara yapayim da yiyeyim.gerçi aksama balık yapıcam,yogurt zarar etmesin :18:

Bilemiyorum walla, istersen bi kac saat sonra ye..
Bu arada ben iki gundur costum, lahmacunlar, donerler, biskuvilerrr ye babam yeeee yani :KK70:
Neyse moral bozmak yok, olacak o kadar dimi ?:p

kızlar bende varım
13 aylık oğlum var.kilom 79.vermem gereken hala 15 kılom var.birlikte motive edelim bırbırımızı.ben dikkat etmeye çalışıyorum.oğlum uyursa yarım saat yürüyorum koşu bandında.

Son düzenleme:
Bende zayıflamak istiyorum bebeğim 9 aylık oldu kilo veremedim inşallah beraber veririz

kızlar bende varım
13 aylık oğlum var.kilom 79.vermem gereken hala 15 kılom var.birlikte motive edelim bırbırımızı.ben dikkat etmeye çalışıyorum.oğlum uyursa yarım saat yürüyorum koşu bandında.

Bende zayıflamak istiyorum bebeğim 9 aylık oldu kilo veremedim inşallah beraber veririz

Hosgeldiniz hanimlar.birbirimi motive etme işinde baya işe yariyor bu topik.tek başına hissetmiyorsun kendini ve daha çok azmediyorsun:)

İyi geceler kızlar
Dün doktora gittim hemen tartışdım 3 kilo vermisim nasıl verdiysem 22 kilo amıştım 9 kilom kaldı fazlalık :)
Oglumda büyüyor 29 günlük oldu

Günaydın CANIM
Afiyet olsun bende iki bardak iciyorum günde inşallah ise yarar :)

Benim 3 fincani buluyor gunde. yulaf kepegi de aldim bugün başladın yemeye.ayy inşallah işe yarar,cok hırslı gidiyorum ama daha 68 den aşagı düşemedim.sabah da 1 saat pilates yaptım.şimdi yeşil cayımı demleyip içicem:)

canım nerden aldın sen nerde bulunuyor bende alayım bendede kabızlık buyuk sorun emzırmesem sınamekı cayı ıcıcem ama bebege bısey yapar dıye ıcemıyorum

canım nerden aldın sen nerde bulunuyor bende alayım bendede kabızlık buyuk sorun emzırmesem sınamekı cayı ıcıcem ama bebege bısey yapar dıye ıcemıyorum

senın bebıs ne kadarlık emzırıyormusun

Canım benim oğlum 2 aylık olmak üzere.canım yulaf kepeği her baharatçıda var ama bwn carefourdan aldım.doğalsan markanın adı.

tamam canım sagol bende baharatcıdan alayım bugun :)

canım zumba dansını denedınmı cok guzel spor yaptırıyor acayıp terlıyosun 10 dk bıle

Denedim canin çok komik oldu ama dediğin gibi çok terletiyor.ben 1.5 aydır pilates yapiyorum.bolgesel olarak baya onceldim.bir ay kalcaya yönelik yaptım.kalçam bi beden inceldi ki kilo vermedigim halde.şimdi iki sezeryan sonrasi karnim baya sarkti 10 gündür karina ve göbege yönelik hareketler yapiyorum inan 10 gün olmasina ragmen bariz fark var.

hic girip de yazamiyorum :KK43:
tarti aldim 83.8 im hala
diyetisyen aradim ama bulamadim bi de fiyatari resmen ucmus
yeni bisi deniycem bakalim naisl olcak
yeni gelenler hosgeldnz vercez vercez inaniyorum

X